Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19044) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

kobiety czy Wy nie widzicie?

Re: kobiety czy Wy nie widzicie?

Postautor: Gość » 11 września 2019, 18:07

JackS pisze:Witam. Kobiety mam do Was pytanie, czy Wy nie widzicie, że brak seksu w związku, powoli ale skutecznie niszczy każdy związek? Powiem Wam o moim pożal się Boże małżeństwie. Mam 28 lat i 6 lat temu poznałem żonę, szybki ślub, oczywiście przed ślubem seks kilka razy w jeden dzień. A po ślubie? Zaczęli się od jednego razu na dzień. Później raz na tydzień. Myślę ok przeżyje ale kurde potem raz na miesiąc i to mnie już wykończylo. Próbowałem wszystkiego, prosiłem groziłem albo cały dzień robiłem co tylko kazała. Wszystko na nic. Wydaje mi się ze ona jest po prostu aseksualna. Wiem ze nikogo innego na boku nie ma. Ona po prostu każdy temat związany z seksem od razu zamienia w inny. W ogóle ja to nie interesuje. Kurde no niczego mi nie brakuje wszystko funkcjonuje prawidłowo seks u nas nie trwa 5 minut tylko godzinę co najmniej. Jestem zadbany zawsze czysty wchodzę do łóżka a teraz od 3 miesięcy nie uprawialismy seksu. Dostaje juz takiego ****** ze oglądam się za byle jaką kobietą na ulicy wszystko co się rusza i jest kobietą mnie podnieca. Czuje się przybity ale żona ma to gdzieś oczywiście...

Życie bez papieru jest lepsze. Wtedy oboje staramy się siebie zadowalać.
Gość

Poprzednia

Wróć do Intymnie