Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19190) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)

Przyjaciółki, polujące na mężów przyjaciółek

Re: Przyjaciółki, polujące na mężów przyjaciółek

Postautor: Gość » 20 października 2019, 18:34

Gość pisze:Co myślicie o takich, które bardzo interesują się mężami swoich niby przyjaciółek i włażą im w przyporek? Często dzwoniąc po "pomoc" podrywają mężów swoich koleżanek, przyjaciółek.. Udają przemiłe koleżanki, a za plecami miesiącami, latami gżą się z waszymi mężami i myślą, że to się nigdy nie wyda. Czy takie osoby mają jakikolwiek honor, moralność, sumienie? Jak mogą później patrzeć w oczy tej swojej koleżance? Ja znam takie przynajmniej cztery. Gardzę takimi ludźmi

Oddam się facetowi o którym zapomniała żona/partnerka.
Gość

Postautor: Gość » 22 października 2019, 15:56

Kopnę w doopę z gumowca dzi..ę która włazi w przypor codzemu mężowi.
Ps. Co ty możesz mieć do oddania ***** łb.e?? Jedynie zagrzybioną pi..ę Hehe
Gość

Postautor: Gość » 23 października 2019, 20:29

Oddam się facetowi o którym zapomniała żona/partnerka.[/quote]

Żal mi ciebie. Musisz być zerem skoro nie umiesz znaleźć swojego mężczyzny i założyć rodziny, tylko z zemsty za własne porażki życiowe i brak miłości innym chcesz życie rujnować. Oddasz się códzemu chłopu?? Żalosna jesteś. Spójrz w lustro i wypij kielicha, bo na trzeźwo tylko depresja cię czeka. Hahaha
Gość

Postautor: Qweer » 26 października 2019, 22:34

Wszystkie są Ciebie warte
Qweer

Postautor: Wniosły » 27 października 2019, 06:27

Prawda
Wniosły

Postautor: Gość » 27 października 2019, 16:03

Gość pisze:Oddam się facetowi o którym zapomniała żona/partnerka.

Właśnie opuściłem więzienie. Mam 3 kolegów. Podaj adres i zrobimy cie we czterech bo widać ze ci brakuje
Gość

Postautor: Gość » 28 października 2019, 05:49

Twój maż się na tobie poznał i cie zostawił, to teraz latasz z cytryną z kim popadnie?? I jeszcze uważasz się za kogoś lepszego od żon. Parodia a ty to postać z kreskówki.
Zresztą jak cię zechce czyjś mąż to bierz go, bo z pewnością tylko na taki badziew zasługujesz. Na pewno zru..a cię z miłością hahahahaaa
Gość

Postautor: Gość » 28 października 2019, 17:12

Ponawiam. Kazdy mąż prosze posać. Jestem nimfomanką mam zgode mojego męż na sex z innymi żonatymi facetami. A przy okazji jakieś prezenty nie odmówie.

Byli wiezniowie niech nadal sex uprawia w innym gronie.

Żony kocmołuchy nie lamentujcie facet musi miec w domu żone,matke,kochanke i dziwke. Zastanów sie czego mu brakuje w twoim domu.
Gość

Postautor: Gość » 28 października 2019, 17:47

Zastanowiłam się. Odpowiedź brzmi niczego. A ty słownik ortograficzny sobie kup i do psychiatry idź. Męża też zabierz, bo aż trudno uwierzyć, że takie patole na świecie żyją. hahahahaha.. hahahaha
może do arab.w jedź, przynajmniej zarobisz jakieś pieniądze z takim wybitnym talentem.... hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhhahahhha
Gość

Postautor: Macieek » 28 października 2019, 17:58

Gość pisze:Ponawiam. Kazdy mąż prosze posać. Jestem nimfomanką mam zgode mojego męż na sex z innymi żonatymi facetami. A przy okazji jakieś prezenty nie odmówie.

Żony kocmołuchy nie lamentujcie facet musi miec w domu żone,matke,kochanke i dziwke. Zastanów sie czego mu brakuje w twoim domu.

Wiesz, żonę, matkę i kochankę każdy chce, ąle qrwę niekoniecznie.. hehe Pozdrowienia dla męża rogacza.
Macieek

Postautor: Gość » 28 października 2019, 19:55

Gość pisze:Ponawiam. Kazdy mąż prosze posać. Jestem nimfomanką mam zgode mojego męż na sex z innymi żonatymi facetami. A przy okazji jakieś prezenty nie odmówie.

a gdzie pisać?? daj namiar i się tobązajmiemy
Gość

Postautor: Gość » 31 października 2019, 17:47

Nimfomanka nie ma czasu odpisać. Na cmentarz różowe kozaki, mini w panterkę i futro z chin szykuje. Haha Wierzy, że tam nikt nie wie kim ona jest.
Jaki folklor.
Ps.Bierz tych czterech z więzienia, zaspokoją twoje potrzeby z pewnością hahahahaaa, może i mąż się załapie, bo pewno też lubi.
Gość

Postautor: Gość » 3 listopada 2019, 13:51

Bardziej bym się zastanowiła czego brakuje w twoim domu i łbie zwłaszcza
Gość

Postautor: Gość » 5 listopada 2019, 19:29

Gość pisze:
gość pisze:Ano znajdzie sie taka ku rwa i taki kur wiorz. Warci siebie .

Jesli masz zupe w domu to będziesz szukał knajpy ? Daj mu tyle du py by nie chodził głodny.

Zupa a drugie ?
Gość

Postautor: Gość » 5 listopada 2019, 19:59

Wszyscy się licytujecie jak tu chłopu zrobić najlepiej zapominając o kobietach. Bo żona daje, bo nie daje..... a co to mąż to jakiś super wyjątkowy? Jak się nie podoba mężulkowi i na inną mu staje to wypie...lać. Poradzę sobie doskonale sama w przeciwieństwie do niego. Każda kobieta powinna znać swoją wartość i mieć szacunek głównie do siebie. Jeśli jakaś qr.a go oczaruje i na nią poleci to won. Powrotu nie ma i nie będzie. Tak samo żony mogły by patrzeć na zaradność życiową i finansową swoich mężów. I pewnie każda żona od razu powinna lecieć szukać kochasia z grubszym portfelem. Albo oceniać wielkość penisa i lecieć szukać większego.. brednie. wolny wybór mężulki. A nawiasem mówiąc przyjaciółek to w tych czasach nie ma. I lepiej trzymać koleżaneczki na dystans. A zwłaszcza te rozwiedzione, które zawsze tak jakoś pomocy potrzebują. Pilnujcie kobiety zawsze swojego interesu a nie koleżaneczek. Dziś nie ma pomocy,,, są wizytówki do hydraulików, mechaników itp
Gość

Poprzednia

Wróć do Intymnie