Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16478) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

przyjaciółki która jest w związku

przyjaciółki która jest w związku

Postautor: jano30 » 7 kwietnia 2021, 10:45

Witam. Mam 30 lat i jestem żonaty... Wiadomo, nie układa się w tym małżeństwie za dobrze skoro tu piszę. Postanowiłem coś zmienić, dlatego chętnie poznałbym przyjaciółkę, która również jest w mało udanym związku. Jestem z Konina, szczupły miły dowcipny chłopak, któremu najbardziej zależy na rozmowie. Może jest tu jakaś kobieta która chciałaby pogadać o trudach swojego związku? Nie wykluczam z czasem i z poznaniem się lepszym jakiejś kawy na mieście ;) mój mail jano22.1@wp.pl
jano30
Nowy

Re: przyjaciółki która jest w związku

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2021, 08:40

Żałosny żonkoś.... pilnuj żony frajeros i w swoim małżeństwie coś zmień, a nie lewizny szukasz oszuście własnej żony.
Gość

Re: przyjaciółki która jest w związku

Postautor: Krzyś » 30 kwietnia 2021, 12:50

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,często dodają nowe

http://topportale.pl/XvzcRO

każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzyś

Wróć do Intymnie