Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17299) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Swingers Party !!!

Swingers Party !!!

Postautor: Gość » 7 września 2008, 13:02

Witam. Czy jest w Koninie Swingers Party? Stwierdziliśmy z żoną, iż mogłoby byc fajnie. Gdzie szukać innych par? Piszcie.
Gość

Postautor: Gość » 7 września 2008, 13:29

daj mi nr koma do twojej zony
Gość

Postautor: Gość » 7 września 2008, 14:48

najbliżej takie spotkania są w łodzi
Gość

Postautor: Gość » 7 września 2008, 18:01

a na czym to polega?
Gość

Re: Swingers Party !!!

Postautor: KDY » 7 września 2008, 18:24

Anonymous pisze:Witam. Czy jest w Koninie Swingers Party? Stwierdziliśmy z żoną, iż mogłoby byc fajnie. Gdzie szukać innych par? Piszcie.

jest fajnie do czasu, potem juz nie, jak wdepniesz w to, to po tobie, to zwichrowanie umysłu i rozwalisz małżeństwo, chyba ze nie zalezy ci na nim to owszem, wiem ze radami nic nie wskóram, bo to kazdy musi przekonać się na sobie, ale wtedy jest juz za późno
KDY

DLA WAS

Postautor: PARKA 2941 » 23 września 2008, 05:25

JESLI CHCECIE SPOTKAC SIE Z PARKĄ ON 29 ONA 41 DYSKRETNA ZNAJOMOSC TO PISZCIE SMSA 609 843 436
PARKA 2941

Postautor: Gość » 1 października 2008, 08:57

nie rozumiem tych wszystkich swingujacych. Maja partnera i to im nie wystarcza? Poza tym jak mozna z innymi na oczach partnera. Nie wroze przyszlosci takiemu zwiazkowi
Gość

Postautor: sass » 6 października 2008, 20:36

nieraz potrzeba wprowadzić coś nowego bo sie robi nudno w związku, ja osobiście wolałbym zaprosić jakąś laskę do naszej sypialni, ale wiem ze mija kobieta się napewno nie zgodzi:( pomyśl kolego może najpierw o czymś takim na początek, bo swingers party napewno były by fajne i podniecające ale tak jak ktoś wyżej napisał na krótką mete, ja osobiście nie mógłbym patrzeć jak ktoś sypie moją żone, ale każdy jest inny.
sass

Postautor: ccsss » 9 marca 2020, 12:00

Jesteśmy z narzeczonym swingersami. Oczywiście rodzina o niczym nie wie, ale naprawdę dobrze się bawimy. Mamy stałe pary i chodzimy wspólnie na imprezy do https://www.club-prive.pl/ . Raz na miesiąc mniej więcej się wybieramy na coś grubszego, później hotel, czasami grill, jakieś inne atrakcje. Zależy akurat, co się dzieje w okolicy. Według mnie to najlepszy pomysł. Jak chcesz się integrować to na początek tam polecam. Bardzo ciekawe historie i żadnych kwasów, a to chyba najważniejsze z tego wszystkiego.
ccsss

Postautor: Kjfddyuvxs » 9 marca 2020, 13:42

Byłem kiedyś na takim party s p e r m a lała się litrami może przesadziłem ale było mnóstwo spermy sam zalałem trzy c i p k i do pełna i miałem dosyć przez całą noc
Kjfddyuvxs

Postautor: Markusz » 7 lipca 2020, 11:21

Poznam pare
Markusz

Postautor: Dzyskretny » 8 lipca 2020, 04:48

Witam może macie ochotę poznać dyskretnego faceta? Jak coś piszcie na maila jacek_jacek1974@onet.pl
Dzyskretny

Postautor: Krzysiek88 » 2 sierpnia 2020, 21:07

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,

https://topportale.pl/XvzcRO

Każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Wróć do Intymnie