Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16916) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE

PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE

Postautor: MILO » 7 lipca 2010, 08:48

MAM PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE CZY KTORAS Z WAS TEZ TAK MA CZY MIALA. PISZE BO JUZ NIE WIEM DO KTOREGO LEKARZA ISCPOMOCY PORADZCIE COS.
MILO

Postautor: Gość » 7 lipca 2010, 08:59

Weźcie się z partnerem za porządną diagnostykę,polecam doktora Chowańskiego, przyjmuje w Koninie na Szeligowskiego w Eskulapie.Przejdź się i zapisz.Mnie pomógł i wielu innym pacjentkom.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2010, 09:47

Mam podobny problem z zajsciem w ciaze i chcialabym sie dowiedziec, który lekarz w Koninie podejdzie do sprawy powaznie i da skierowanie na jakies badania. Byłam juz u wielu ale oni nic z tego sobie nie robia, poprostu smieja sie i mowia ze bedzie dobrze a mi nie o to chodzi.
Gość

Postautor: niki » 7 lipca 2010, 10:45

witam. polecam dr Wróbla ja chodziłam tez po róznych( 6 lat) trafiłam na dr Wróbla który podszedł do sprawy powaznie i mamy juz córeczkę! polecam
niki

Postautor: Gość » 7 lipca 2010, 15:33

Zależy ile masz lat itd.
U mnie znajoma nie mogła zajść w ciąże a gdy już zaszła to poroniła.
Okazało się że i ona paliła i jej mąż.
Lekarz im zabronił(mężowi też)a zalecił witaminki(mężczyznie też)
Dziś mają 2zdrowych dzieci.
ŻYCZĘ POWODZENIA
Gość

Re: PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE

Postautor: gosc » 7 lipca 2010, 16:37

MILO pisze:MAM PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE CZY KTORAS Z WAS TEZ TAK MA CZY MIALA. PISZE BO JUZ NIE WIEM DO KTOREGO LEKARZA ISCPOMOCY PORADZCIE COS.

Polecam Ci profesora Malinowskiego w Lodzi,specjalista pierwsza klasa tylko trzeba sie na termin umowic telefonicznie,no i troszke kosztuje:)
gosc

Postautor: Gość » 8 lipca 2010, 07:39

lat mam 31 a moj partner 42, rownbiez oboje palimy. Myslicie ze to ma jakis wplyw na zajscie w cize. Wiem ze na pewno papierosy szkodza w momencie jaksie zajdzie w ciaze ale przed?
Gość

Postautor: Gość » 8 lipca 2010, 08:55

Anonymous pisze:lat mam 31 a moj partner 42, rownbiez oboje palimy. Myslicie ze to ma jakis wplyw na zajscie w cize. Wiem ze na pewno papierosy szkodza w momencie jaksie zajdzie w ciaze ale przed?

No widzisz jaka błahostka może być przyczyną.
Oczywiście że szkodzi,tym bardziej w tym wieku.U 20-26latków jest najlepszym okresem by zajść w ciąże(więcej produkuje tych różnych hormonów)pózniej wiadomo,że mniej a papierosy jeszcze je niszczą.
Więc jeśli myślicie o rodzinie to papierosy trzeba odrzucić.
Gość

Postautor: Gość » 8 lipca 2010, 21:51

niki pisze:witam. polecam dr Wróbla ja chodziłam tez po róznych( 6 lat) trafiłam na dr Wróbla który podszedł do sprawy powaznie i mamy juz córeczkę! polecam

My także staramy sie już dosyć długo tzn może nie 6 lat ale ponad rok.Ja chodze do doktora Wasylkowicza,miałam robione badanie na hormony,monitorowany cykl,mąż badał nasienie i wszystko u nas ok a ciąży jak nie było tak nie ma!Teraz będe miała sprawdzaną drożność jajowodów.I mam pytanie mówisz że twój lekarz podszedł do sprawy poważnie czyli co dokładnie zrobił?Jakieś inne badania?Ja też już nie wiem co mamy zrobić...:(
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2010, 08:01

Dziewczyny mam ten sam problem staramy sie o dziecko juz ponad rok. Slyszalam ze najlepszym specjalista w tych sprawach jest dr Chowański. Mam zamiar isc do niego i zobaczymy jak mnie potraktuje, czy da skierowanie na jakies badania, bo do dzisiaj ich nie robilam. O doktorze Wasylkowiczu tez slyszalam ale najpierw wybiore sie do dr Chowanskiego. Powodzenia Wam zycze jak i samej sobie.
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2010, 12:51

dziewczyny!!!ja pierwsza ciaze mialam martwa pozniej staralismy sie przez 2 lata po zrobieniu tych badan ktore wymienilyscie dr.chowanski stwierdzil ze moj maz nie moze miec dzieci i ze nam sie nie uda mielismy inseminacje i nic.pojechalismy do poznania do invitro medica i tam prof.powiedzial ze jest wszystko ok zebysmy probowali.no i stalo sie po 2 msc zaszlam w ciaze synek teraz ma 3 lata.ja moge wam tyle poradzic ,ze jesli chcecie zajsc w ciaze a z punktu medycznego jest ok to przede wszystkim trzeba miec zdrowie psychiczne,tzn.wyluzowac itp.wszystko bedzie ok powodzenia.a ciaze prowadzil mi dr.karaszewski bo chowanski powiedzial ze to nie mozliwe ze jestem w ciazy dopiero gdy zrobil usg to sie przekonal!!!
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2010, 08:00

A dr Chowański jak sie do niego idzie z tym problemem to jakie ma podejscie, czy te wszystkie badania i przejscie do inseminacji trwaja dlugo???
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2010, 09:49

Anonymous pisze:A dr Chowański jak sie do niego idzie z tym problemem to jakie ma podejscie, czy te wszystkie badania i przejscie do inseminacji trwaja dlugo???

Ja chodziłam do Balcerzaka i mówił że jesli sie zdecyduje na inseminacje to odrazu polecił mi dr Chowańskiego. Jestem jak narazie po pierwszej nieudanej inseminacji ale za pierwszym razem bardzo rzadko się udaje. Dr Chowański powiedział mi że najwieksze prawdopodobieństwo jest przeważnie za 2 lub 3 razem. Bardzo miły i sympetyczny lekarz. Polecam go naprawde bo jestem bardzo dobrym specjalistą.
Gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2010, 07:34

Ja tez bie wiem juz co zrobic u mnie problem tkwi gdzie indziej, ja zachodze w ciaze ale niestety nie moge jej doniesc nawet do 10 tygodnia. Za kazdym razem poraniam, zdarzylo mi sie to juz 3 razy. Jestem załamana, nie wiem co robić czy dr Chowański pomoże mi??? bo jak narazie nie znalazłam w Koninie dobrego lekarza.
Gość

Postautor: B P » 14 lipca 2010, 08:59

Mieliśmy z żoną podobny problem, kilku lekarzy nie dało rady, przy czym nie danie rady polegało na kolejnych wizytach. Aż wreszcie któryś lekarz się zlitował i przekazał sprawę do dr. Juszczaka. Polecam dr. Juszczaka z kliniki przy ul. Polanka w Poznaniu. Najlepszy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce. Na co dowodem jest moja córeczka i synek.
B P

Następna

Wróć do Intymnie