Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17214) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stawka opłaty deszczowej przyjęta. Tym razem zgodn ... (0)„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)

PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE

do Bc

Postautor: Gość » 14 lipca 2010, 09:33

A mogłby Pan mi dac jakies namiary do dr Juszczaka, szukalam w google ale nic mi sie nie pojawia. Z gory dziekuje.
Gość

Postautor: Gość » 21 lipca 2010, 11:46

ja tez mam problemy z donoszeniem ciazy juz mam za soba dwa poronienia i jestem zalamana. Ide do dr Chowanskiego moze on cos poradzi. Bylam u innych lekarzy i poprostu ich podejscie do sytuacji nie jest zbytt powazny.
Gość

Postautor: Gość » 21 lipca 2010, 14:07

Anonymous pisze:ja tez mam problemy z donoszeniem ciazy juz mam za soba dwa poronienia i jestem zalamana. Ide do dr Chowanskiego moze on cos poradzi. Bylam u innych lekarzy i poprostu ich podejscie do sytuacji nie jest zbytt powazny.

To niech Twój mąż przebada nasienie. Powodem poronienia mogą byc również liczne bakterie w nasieniach. Oczywiscie nie zawsze kobieta od tego musi poronic aczkolwiek jest to częstym powodem poronienia. Wiem bo też 2 razy poroniłam. Lekarz mi wtedy powiedział że u mnie jest wszystko Ok i nie wie dlaczego tak sie dzieje. Wtedy poszłam na wizyte do doktora Chowańskiego i kazał żeby mój mąż przebadał nasienie. Zapytałam sie po co skoro udało mi sie zajsc w ciąże tzn że wyniki są dobre. Doktor Chowański powiedział jednak że moga byc jakies bakterie. No i rzeczywiscie poszedł przebadac mąż nasienie i co sie okazało: 22 mln plemników, żywotnosc 80% ruchliwosc 80%, o prawidłowej budowie 72%, czyli wszystko rzeczywiscie w normie ale badanie wykazało też liczne bakterie. Mąż poszedł do Urologa w Poznaniu do doktora Pietrali a nastepnie w Koninie do doktora Sauczka i dostał jakies tabletki na te bakterie. Po miesiacu lekarz kazał zrobic mu jeszcze raz badanie i poza tym że nie było bakterii to również poprawiła sie jeszcze jakosc nasienia. W nastepnym miesiacu zaszłam w ciąże i teraz mam już półrocznego synka. Nie twierdze że akurat w Twoim przypadku jest coś z nasieniem Twojego męża aczkolwiek nie można tego wykluczyc. Bardzo czestym powodem poronien sa bakterie w nasieniu i przez co zarodek nie rozwija sie dobrze w zwiazku z czym kobieta poroni.
Gość

Postautor: Gość » 22 lipca 2010, 11:02

Idz do dr Chowanskiego on mi pomogl.
Gość

Re: PROBLEM Z ZAJSCIEM W CIAZE

Postautor: Farika » 2 sierpnia 2020, 16:42

Ovarin warto brać, pomaga wyregulowac gospodarkę hormonalna, na pewno nie zaszkodzi, a mnie właśnie pomógł i dziś Werka ma już 5 latek
Farika

Postautor: Elwirkaaaa » 11 sierpnia 2020, 09:31

Profesor Pietryga, przyjmuje w Starym Koninie :)
Elwirkaaaa

Postautor: erdoganss » 27 sierpnia 2020, 12:18

Jeśli to wina po jego stronie i mąż ma problemy ze słabym wytryskiem mogą pomóc specjalne tabletki Prosent 600 poczytaj o nich.
erdoganss

Poprzednia

Wróć do Intymnie