Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16933) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-15 / -5oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

przeleciałem kuzynke

przeleciałem kuzynke

Postautor: sfse » 11 stycznia 2012, 21:59

jakis tydzien temu przelecialem swoja kuzynke, ona ma 20 a ja 24 lata, jest bardzo zgrabna i seksowna a na dodatek jej sie podobam. co o tym myslicie? ona ma ochote zeby znowu to zrobic ale troche boje sie wpadki z wlasna kuzynka:P
co mi radzicie?
sfse

Re: przeleciałem kuzynke

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 22:24

sfse pisze:jakis tydzien temu przelecialem swoja kuzynke, ona ma 20 a ja 24 lata, jest bardzo zgrabna i seksowna a na dodatek jej sie podobam. co o tym myslicie? ona ma ochote zeby znowu to zrobic ale troche boje sie wpadki z wlasna kuzynka:P
co mi radzicie?

Puknąć...się ciężkim młotkiem w łepetynę.
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 22:40

ja na swoja tez mam ochote, jest starsza o rok i ma swietne cycuszki a na dodatek jest super zgrabna. kiedys pokazalem jej penisa jak bylismy sami to sie nie zawstydzila tylko powiedziala ze fajny i sie usmiechnela, mysle ze ma ochote na cos wiecej.
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2012, 23:40

Z kuzynką można, to nie kazirodztwo.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 12:16

w swiele prawa cywlinego mozesz sie z nia nawet hajtnąc.. gorzej z kanonicznym
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 13:10

Luzik.Dawaj czadu nie pękaj kolego.Byle byś matki swojej nie ruszył.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 13:42

Wylecz się chłopie, jak dla Ciebie seks z córką cioci jest normalny to z tobą nie jest dobrze... Proponuję jak najszybszą wizytę u specjalisty. W twoim wypadku myślę, że Będzie to psycholog!!!
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 14:23

Raczej psychiatra
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 15:37

Znam tak jedną co mi nie raz opowiadała, ze kuzyn sie do niej podwala..moze to ty.Jak obydwojgu to wam pasuje,tylko ja na twoim miejscu bym za zadługo nie szedł tą drogą bo mozecie mieć problemy...
Gość

Postautor: antojuja » 12 stycznia 2012, 15:54

Anonymous pisze: ja na twoim miejscu bym za zadługo nie szedł tą drogą bo mozecie mieć problemy...

popieram
antojuja
Nowy

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 17:17

kto kuzynki nie wyj.... ten nie bedzie w niebie:) chciałbym zobaczyc post ile kuzynek przelaciało własych kuzynów:)
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 18:56

Jak się czyta posty panów to ręce opadają. Zamiast mózgu pianka. Faceci mają naprawdę prostą konstrukcję.
Gość

Postautor: Gość » 12 stycznia 2012, 19:32

Anonymous pisze:kto kuzynki nie wyj.... ten nie bedzie w niebie:) chciałbym zobaczyc post ile kuzynek przelaciało własych kuzynów:)
Łojtam Łojtam....
Gość

Postautor: Aśka0 » 13 stycznia 2012, 13:07

Mój kuzyn miał się żenić, była już wyznaczona data ślubu zamówiony zespół, sala...
A tu nagle on wyznaje mi miłość! Powiedział że zerwał zaręczyny bo mnie kocha i nie może poślubić innej, dla mnie to był szok! Tym bardziej że między nami nigdy nic nie było i nigdy nic mu nie obiecywałam... Jakoś nie moge sobie wyobrazić tego żemogłabym się związać z kuzynem. Od tamtej pory staram się go unikać.
Aśka0

Postautor: Gość » 13 stycznia 2012, 13:31

Aśka0 pisze:Mój kuzyn miał się żenić, była już wyznaczona data ślubu zamówiony zespół, sala...
A tu nagle on wyznaje mi miłość! Powiedział że zerwał zaręczyny bo mnie kocha i nie może poślubić innej, dla mnie to był szok! Tym bardziej że między nami nigdy nic nie było i nigdy nic mu nie obiecywałam... Jakoś nie moge sobie wyobrazić tego żemogłabym się związać z kuzynem. Od tamtej pory staram się go unikać.

I dobrze ,że go unikasz!!!
Gość

Następna

Wróć do Intymnie