Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16923) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

przeleciałem kuzynke

Postautor: Gość » 13 stycznia 2012, 16:11

Aśka0 pisze:Mój kuzyn miał się żenić, była już wyznaczona data ślubu zamówiony zespół, sala...
A tu nagle on wyznaje mi miłość! Powiedział że zerwał zaręczyny bo mnie kocha i nie może poślubić innej, dla mnie to był szok! Tym bardziej że między nami nigdy nic nie było i nigdy nic mu nie obiecywałam... Jakoś nie moge sobie wyobrazić tego żemogłabym się związać z kuzynem. Od tamtej pory staram się go unikać.
pewnie nachlany był niezle...albo psychol..albo jedno i drugie.I wziął ten slub w koncu?
Gość

Postautor: Aśka0 » 13 stycznia 2012, 16:22

Anonymous pisze:
Aśka0 pisze:Mój kuzyn miał się żenić, była już wyznaczona data ślubu zamówiony zespół, sala...
A tu nagle on wyznaje mi miłość! Powiedział że zerwał zaręczyny bo mnie kocha i nie może poślubić innej, dla mnie to był szok! Tym bardziej że między nami nigdy nic nie było i nigdy nic mu nie obiecywałam... Jakoś nie moge sobie wyobrazić tego żemogłabym się związać z kuzynem. Od tamtej pory staram się go unikać.
pewnie nachlany był niezle...albo psychol..albo jedno i drugie.I wziął ten slub w koncu?

Normalny, nawet przystojny i gdyby nie był moim kuzynem pewnie było by coś między nami no ale. ślubu nie wziął, do tej pory jest sam...
Aśka0

Postautor: pokemonjynx » 15 stycznia 2012, 16:51

ty daj mi namiar na ta swoja kuzynke to ja ta sprawe za ciebie zalatwie.
pokemonjynx
Nowy

Postautor: ladna » 19 stycznia 2012, 14:25

ja mam ochote na swojego kuzyna:) hihi
ladna

Postautor: Gość » 19 stycznia 2012, 16:09

ladna pisze:ja mam ochote na swojego kuzyna:) hihi
wez stachete i sie nią pier-dolni w łeb.Przejdzie ci ochota.
Gość

Postautor: fwfer » 19 stycznia 2012, 18:08

jak wolny i nikt sie nie dowie to kto wie kto wie.... :]
fwfer

Postautor: Gość » 19 stycznia 2012, 21:40

Anonymous pisze:
wez stachete i sie nią pier-dolni w łeb.Przejdzie ci ochota.

Zgadzam się, choć ostro powiedziane xD
Gość

Re: przeleciałem kuzynke

Postautor: Gość » 21 stycznia 2012, 23:05

sfse pisze:jakis tydzien temu przelecialem swoja kuzynke, ona ma 20 a ja 24 lata, jest bardzo zgrabna i seksowna a na dodatek jej sie podobam. co o tym myslicie? ona ma ochote zeby znowu to zrobic ale troche boje sie wpadki z wlasna kuzynka:P
co mi radzicie?

Człowieku przecież to jest karalne i na to trzeba prokuratora.I weź zimny prysznic lepiej bo za to grozi do trzech lat.
Gość

Postautor: Gość » 21 stycznia 2012, 23:17

Anonymous pisze:
sfse pisze:jakis tydzien temu przelecialem swoja kuzynke, ona ma 20 a ja 24 lata, jest bardzo zgrabna i seksowna a na dodatek jej sie podobam. co o tym myslicie? ona ma ochote zeby znowu to zrobic ale troche boje sie wpadki z wlasna kuzynka:P
co mi radzicie?

Człowieku przecież to jest karalne i na to trzeba prokuratora.I weź zimny prysznic lepiej bo za to grozi do trzech lat.

Podaj paragraf, albo sam weź zimny prysznic, bo inaczej tobie grozi do trzech lat w pokoju bez klamek.
Gość

Postautor: Gość » 21 stycznia 2012, 23:21

korzystaj póki możesz, jeżeli żadne z Was nie ma nic przeciwko takiemu związkowi to dlaczego nie
może cos poważniejszego z tego wyjdzie, nigdy nie wiadomo, a nawet jeśli nie to i tak warto
Gość

Postautor: Gość » 15 marca 2012, 17:31

puknij ją ponownie
Gość

Postautor: xavi1984 » 17 października 2013, 12:59

A jak chciałbym się bzyknąć z nią - http://sunnyleone.com.pl/
Myślisz, że powinienem spróbować? Chłopie... ogarnij się.
xavi1984

Postautor: Gość » 18 października 2013, 13:44

Jak kuzyn kuzynki nie wyjebie to sie nie znajdzie w niebie;-)
Gość

Postautor: smichu » 18 października 2013, 15:09

co mi radzicie?
smichu

Postautor: smichu » 18 października 2013, 15:11

Zatem przeleć kuzyna,na 100%unikniesz wpadki
smichu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie