Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17298) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

sex z fajna teściowa

Postautor: Gość » 19 lutego 2012, 01:43

No rzeczywiscie nie jedna tesciowa jest ladniejsza i atrakcyjniejsza nisz corka ale to moze wina mam wpychanie tych fastfudow na sile robi swoje sam znam kilka takich przypadkow mimo wszystko kazda potwora znajdzie swojego amatora slynne powiedzenie tesciowa i ziec tesciowa ma chec przejechac sie na,,,,,,,,,,,,,,
Gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2012, 09:47

Witam ciekawią mnie dalsze twoje losy;Czy powtórzyłeś sex z teściową?
Gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2012, 10:47

NA RAZIE NIC Z TEGO,BO TEŚĆ SIĘ KRĘCI
Gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2012, 11:04

i rozumiem że nadal masz ochotę czy ona też?
Gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2012, 13:03

Tak nadal mam ochote,czekam jak sie ociepli,wtedy wyskoczymy gdzieś na łono natury.Tylko musze na tescia uwazać zeby nic nie wyniuchał.
Gość

Postautor: Gość » 20 lutego 2012, 13:46

Anonymous pisze:Tak nadal mam ochote,czekam jak sie ociepli,wtedy wyskoczymy gdzieś na łono natury.Tylko musze na tescia uwazać zeby nic nie wyniuchał.

WYŚLIJ GO DO SANATORIUM I MASZ Z GŁOWY NA JAKIŚ CZAS
Gość

:)

Postautor: Gośc123789 » 21 lutego 2012, 23:56

Anonymous pisze:Tak nadal mam ochote,czekam jak sie ociepli,wtedy wyskoczymy gdzieś na łono natury.Tylko musze na tescia uwazać zeby nic nie wyniuchał.

A może chcecie się zabawić w trójkąta bardzo chętnie zakiszę ogóra w twojej teściowej ;) Pozdrawiam .
Gośc123789

Re: :)

Postautor: Gość » 22 lutego 2012, 10:52

Gośc123789 pisze:

A może chcecie się zabawić w trójkąta bardzo chętnie zakiszę ogóra w twojej teściowej ;) Pozdrawiam .

dobra teściowa grzechu warta. Moja eks miała 20 lat a jej mamcia 37 lat (szybko zaczynała). Mama o figurze i urodzie lepszej niż córka, zawsze sexi ubrana. No i to ona mnie wszystkiego nauczyła. Widać lubiła ten sport po po moi rozstaniu z córusią jeszcze się kilka razy spotkaliśmy a dwa lata później wzięła rozwód bo mąż ją przyłapał w domu z kolega z pracy ;)
ach dobrze, że teraz nie mam takich dylematów!
Gość

Re: sex z fajna teściowa

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2012, 09:54

ja też mam od dłuszego czasu cheć na teśiowa myśle że niedługo uda mi sie nawed to z nią zrobić
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2012, 11:44

DOMOWY BURDEL JAK SUPER ;D
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2012, 11:55

MA JESZCZE WIĘCEJ CÓREK TA BURDEL MAMA ???
Gość

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2012, 11:57

TO PÓJDZIEMY TAM WSZYSCY I ZROBIMY IM POTOP SZWECKI ;D
Gość

Postautor: cvT » 18 maja 2012, 16:08

a ja z chęcią bym bzyknął teściową aby tylko była jeszcze w miarę ładna
cvT

Postautor: Gość » 19 maja 2012, 17:10

Jak już pukniesz córkę i teściową to potem puknij Teścia od tyłu zwyrodnialcu jeden.Sprawdż może psa też mają.
Gość

Postautor: malutka81 » 15 lipca 2012, 21:19

Tez znam przypadek,facet 2dzieci,zonka fajna a posuwał tesciowa lampucere a żona wyladowała w psychiatryku.Masakra co sie z nia stało juz nie ta sama dziewczyna.Zal mi tych waszych zaslepionych żon i dziewczyn.Co to za matka to juz zostawie bez komentarza......
malutka81
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie