Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17301) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

sex z fajna teściowa

Re: sex z fajna teściowa

Postautor: Gość » 15 lipca 2012, 21:29

JAK LADNA TESCIOWA I SIE TRZYMA TO CZEMU NIE, ALBO Z ZONA I TESCIOWA NARAZ TEZ SPROBUJ
Gość

Postautor: ciekawyy » 29 lipca 2012, 10:14

gość pisze:uprawiałem sex z teściową było super i mam ochote na jeszcze ona chyba też

Ja swoją też bym przeleciał czasem widzę jej zarosnieta cipke jak siedzi w spudnicy naprzeciwko i specjalnie ma majtki na bok zesuniete ja też czasem specjalnie jej pokazuje jej penisa niby przypadkiem że wysuną mi sie z majtek a jak wogule doszło do sexu z twoja teściową
ciekawyy

Postautor: tablet. » 29 lipca 2012, 15:51

Tesciowa i tesciowa,a zaden z Was nie przelecial swojego tescia,albo tesc Was?:-)
tablet.

Postautor: zfrustrowanydyzio » 30 lipca 2012, 02:33

gość pisze:uprawiałem sex z teściową było super i mam ochote na jeszcze ona chyba też

a sciaga proteze zanim ci obciaga?
zfrustrowanydyzio

Postautor: Em19 » 1 sierpnia 2012, 08:26

co za syf ;) xD
Em19

Postautor: oki » 11 października 2013, 20:44

ja też ruchałem swoją teściową ******* zniej *** a jak ktoś ma starą wywłoke za teściową to zazdrości
oki

Postautor: Gość » 12 października 2013, 10:25

pe d a ły tu są i wiele innych zboczeńców a wy ró chał któryś mame teściowej
Gość

Postautor: zięć » 24 czerwca 2014, 23:00

JA posuwam teściową już 5 rok.Jest cudowna w te klocki jak moja żona ,ktora zgodzila się na to.
zięć

Postautor: Gość » 25 czerwca 2014, 17:43

to teraz wybzykaj babcie :)
Gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2014, 17:09

a ruchaliście matki teściowych cwaniaki na gumowe cycki
Gość

Postautor: Gość » 27 czerwca 2014, 20:09

a twoja mama ci nie chciala dac?ze za tesciowa sie bierzesz?
Gość

Postautor: Radomir73 » 6 września 2020, 19:23

No nie wiem czemu wielu się brzydzi czy ocenia sex z teściową? Moja teściowa jest Kochana kobieta, traktuje mnie jak członka rodziny i po śmierci teścia zawsze jej we wszystkim pomagałem w domu remonty wszelkiego rodzaju pracę typowe męskie, czasami nocowałem i pewnego razu siedzieliśmy wieczorem przy winku gadaliśmy o wszystkim wyjmowała różne ubrania z szafy które nosiła i te których nie nałożyła wyjela fajny zestaw stanik i majteczki nowe bardzo sexy i też nie założone więc zażartowałem by je włożyła i zobaczyła czy pasują, śmiejąc się wyszła do łazienki i wróciła w samej bieliźnie, widok był ****, podeszłem do niej i mówiąc że super wygląda przytuliłem się poczułem przypływ namiętności, przywarłem ustami do jej ust, wpierw chciała się wyrwać lecz kiedy moje dłonie zaczęły po jej plecach jeździć uległa bez słowa wzięła mnie za rękę i poszliśmy do sypialni i tak to się zaczęło i trwa nadal, to tylko sex, Bzykamy się raz na dwa czasami trzy miesiące, i to wygląda tak że wchodzę do niej robimy to i wychodzę, na drugi dzień witamy się jak ziec z teściową, nigdy nie okazujemy publicznie zachowań kochanków a więc oceniajcie,
Radomir73

Poprzednia

Wróć do Intymnie