Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16920) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

sex z siostrom

Re: sex z siostrom

Postautor: Gość » 4 września 2012, 19:33

W takim wypadku TROLEM jest ten kto ten bezsensowny temat założył i wszyscy tutaj komentujący czyli większa część tego Lmowego forum
Gość

Postautor: Gość » 9 września 2012, 20:26

z badań psychologicznych wynika że co dziesiąte rodzeństwo w wieku dojrzewania podejmuje próby uprawiania sexu lub zabaw tego typu no ale cóż świat idzie ku gorszemu
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2012, 07:54

dzisiejszy świat dobiega końca więc sex z własną siostrom nie jest już niczym nadzwyczajnym
Gość

Postautor: Gość » 13 listopada 2012, 18:32

siostra no trochę nie tak ale są chwile słabości ja w wieku 17 lat też nie wiedziałem co zrobić stale trzepanie i tak mnie tu nikt nie zna to powiem wam tyle grzmociłem siore ile weszło zresztą ona chciała więc nie udawajcie świętych
Gość

Postautor: szyc » 13 listopada 2012, 20:12

Gość pisze:siostra no trochę nie tak ale są chwile słabości ja w wieku 17 lat też nie wiedziałem co zrobić stale trzepanie i tak mnie tu nikt nie zna to powiem wam tyle grzmociłem siore ile weszło zresztą ona chciała więc nie udawajcie świętych

Drogie dziecko,czas wylaczyc komputer,bo rano nie wstaniesz do szkoly
szyc

Postautor: Serce bez Rozumu » 4 grudnia 2012, 15:32

Hm... jak to mój brat kiedyś powiedział (nie z powodu, że z moją urodą jest coś nie tak), ale "Jeśli miałbym wybierać siorka prędzej wyruchałbym kozę niż pomyslał o Tobie w takich kategoriach". Człowieku... jeśli jesteś albo tak ****** żeby dla picu umieszczać publicznie taki temat albo tak ***** aby traktować go poważnie skup się nad zdaniem j.w.
Polecam też wizyte u psychiatry
Serce bez Rozumu

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 13:05

autor tematu się teraz śmieje z was natomiast ci co się oburzają to właśnie ci którzy w młodości siostry popychali niestety prawda boli
Gość

Postautor: chichot » 5 grudnia 2012, 15:50

Gość pisze:autor tematu się teraz śmieje z was natomiast ci co się oburzają to właśnie ci którzy w młodości siostry popychali niestety prawda boli

I to wlasnie Ty Jestes autorem tego tematu
chichot

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 16:19

dobrze trafiłeś inteligencie jak na to wpadłeś
Gość

Postautor: smichu » 5 grudnia 2012, 18:25

Bo tylko d.ebil moze zalozyc taki temat i d.ebil sie z niego smieje
smichu

Postautor: Gość » 5 grudnia 2012, 22:33

czyli ty jesteś autorem sam mówisz że ***** temat założył
Gość

Postautor: smichu » 6 grudnia 2012, 09:59

Gość pisze:czyli ty jesteś autorem sam mówisz że ***** temat założył

Czytaj posty ze zrozumieniem to sie dowiesz kto go zalozyl
smichu

Postautor: kamaa » 13 grudnia 2012, 13:13

ehh .. to jest nie normalne .. :]
kamaa

Postautor: Gość » 14 grudnia 2012, 06:13

A pi.erdol se pi.erdol...
Gość

Postautor: Gość » 20 stycznia 2013, 23:18

Gość pisze:co powiecie na sex z własną siostrom jak jest fajna to czemu nie mnie się właśnie to przydarzyło i powiem nie ma czego żałować

JA PIER**** . CZŁOWIEKU TY JESTEŚ NIENORALNY !!!! PSYCHIATRA SIĘ KŁANIA . PATOLOGIA !!!!
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie