Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16914) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

sex z siostrom

Re: sex z siostrom

Postautor: alexia8 » 22 stycznia 2013, 21:02

w życiu nie słyszałam nic bardziej obrzydliwego

Postautor: Gość » 17 lutego 2013, 07:40

dzisiaj to morma ,nie mam siostry ale słyszałem rozmowe młodzieży pod blokiem kiedyś ,pomyślałem chorzy ,ale na ten temat toczyła sie debata i było ok
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2013, 12:18

Co się dzieje z tymi ludzmi. Człowieku jak chcesz sie pobzykać to idz do burdelu a nie siostrę w to mieszasz. A ta siostra to chyba też ma nierówno pod sufitem. Gdyby to się wydało to by was w Gnieznie pozamykali.Chore. Boże widzisz i nie grzmisz.
Gość

Postautor: Gość » 11 maja 2013, 17:27

Gość pisze:Co się dzieje z tymi ludzmi. Człowieku jak chcesz sie pobzykać to idz do burdelu a nie siostrę w to mieszasz. A ta siostra to chyba też ma nierówno pod sufitem. Gdyby to się wydało to by was w Gnieznie pozamykali.Chore. Boże widzisz i nie grzmisz.

hejas, kto jest w posiadaniu numeru tel. do tej siostry?
Gość

Postautor: Gość » 12 maja 2013, 07:04

kiedyś miałem dwie w łóżku były to siostry i to był dobry układ ,ale brat i siostra to chore
Gość

Postautor: Gość » 12 maja 2013, 18:51

Nie no dwie siostry na mnie to zupełnie zmienia postać rzeczy
Gość

Postautor: Gość » 12 maja 2013, 19:25

JA MAM OCHOTĘ NA SEX Z DWIEMA MOIMI KOLEŻANKAMI TRÓJKĄCIK :) SĄ TAKIE APETYCZNE I TE ICH POŚLADKI HMM :)
Gość

Postautor: Gość » 18 maja 2013, 00:36

Gość pisze:JA MAM OCHOTĘ NA SEX Z DWIEMA MOIMI KOLEŻANKAMI TRÓJKĄCIK :) SĄ TAKIE APETYCZNE I TE ICH POŚLADKI HMM :)

To im hojnie zapłać a na pewno się zgodzą A nie na forum problemy robisz
Gość

Postautor: Gość » 22 maja 2013, 09:08

Od urodzenia spałem z siostrą w jednym łóżku i bzykaliśmy się całymi nocami i nic nie widziałem obrzydliwego było bardzo przyjemne,trwało to tak długo aż poznałem swoją kobietę. Do dziś to wspominamy z siostrą jak to było.
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2013, 14:07

jak siostra jest atrakcyjna no i nie może się wydać wtedy jest fajnie
Gość

Postautor: agent0909 » 28 czerwca 2013, 11:56

Gość pisze:jak siostra jest atrakcyjna no i nie może się wydać wtedy jest fajnie

Z siostra jest najprzyjemniejszy seks jaki przezylem ,mogie komus to opisac.
agent0909

Postautor: Gość » 28 czerwca 2013, 15:27

agent0909 pisze:
Gość pisze:jak siostra jest atrakcyjna no i nie może się wydać wtedy jest fajnie

Z siostra jest najprzyjemniejszy seks jaki przezylem ,mogie komus to opisac.

Opisz i oświeć niewtajemniczonych ;D
Gość

Postautor: rucham siostre » 5 października 2013, 07:48

JA RUCHALEM SWOJA SIOSTRE PRZEZ 14 LAT JEBALISMY SIE NA POTEGE GDZIE RODZICE BYLI ZA DRZWIAMI.nAJCUDOWNIEJSZE CHWILE SEX CALYMI NOCAMI W UKRYCIU OD DZIECIAKA SIE POCIERALISMY GDZIEKOLWIEK BYLISMY TAK NAM SIE CHCIALO ZE OJCIEC Z BOKU W FOTELU OGLADAJACY MECZ NAWET NIE ZAJAZYL JAK CORCIA BYLA RZNIETA .DZIS MAM TROCHE WIECEJ LAT I KOBIET TEZ KILKA MIALEM ALE SIOSTRZYCZKI CIPECZKA DO DZIS JEST NIEPOKONANA
rucham siostre

Postautor: rucham siostre » 5 października 2013, 07:49

NIE KAZDY MOZE NIE KAZDY CHCE ALE JA NIE ZALUJE MIALEM FAJNE DZIECINSTWO PRZY CZYM WYRUCHALEM WSZYSTKIE KUZYNKI
rucham siostre

Postautor: Gość » 5 października 2013, 21:25

Kazirodztwo niszczy związki rodzinne i jest oznaką cofnięcia się inteligencji do zwierzęcości. Grzech ten jest jednocześnie gorszącym zamachem na integralność fizyczną i moralną młodych, którzy będą nosić jego piętno przez całe życie, oraz pogwałceniem odpowiedzialności wychowawczej. Pamiętaj z kazirodztwa rodzi się nie kochane i odrzucone dziecko szatana.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie