Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17435) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

sex z siostrom

Re: sex z siostrom

Postautor: dddddddddd » 6 października 2013, 09:11

ja kiedys bzy...... sie z kuzynka.co na to powie szatan?
dddddddddd

Postautor: Gość » 6 października 2013, 12:59

Szatan na to; wciskasz nam swoje małe gruszki na wierzbie tym chwaleniem się. Co z Cibie za szatańskie nasienie xD
Gość

Postautor: Gość » 7 października 2013, 13:59

dddddddddd pisze:ja kiedys bzy...... sie z kuzynka.co na to powie szatan?

hmmm, że pasujecie do siebie :-)
Gość

Postautor: Gość » 7 października 2013, 19:25

O to żywy przykład braku moderacji na tym forum i przejecie władzy przez większość pojebanych dziecinnych użytkowników
Gość

Postautor: ukuk » 7 października 2013, 19:49

rucham siostre pisze:JA RUCHALEM SWOJA SIOSTRE PRZEZ 14 LAT JEBALISMY SIE NA POTEGE GDZIE RODZICE BYLI ZA DRZWIAMI.nAJCUDOWNIEJSZE CHWILE SEX CALYMI NOCAMI W UKRYCIU OD DZIECIAKA SIE POCIERALISMY GDZIEKOLWIEK BYLISMY TAK NAM SIE CHCIALO ZE OJCIEC Z BOKU W FOTELU OGLADAJACY MECZ NAWET NIE ZAJAZYL JAK CORCIA BYLA RZNIETA .DZIS MAM TROCHE WIECEJ LAT I KOBIET TEZ KILKA MIALEM ALE SIOSTRZYCZKI CIPECZKA DO DZIS JEST NIEPOKONANA

Josefa Fritzl też myslał, że jest normalny
ukuk

Postautor: gucio82 » 25 października 2013, 13:38

Ewidentnie brak jakiejkolwiek moderacji na tym forum, nikogo z Administracji nie interesuje co się tu dzieje i to jest chore
gucio82
Nowy

Postautor: kocham siostre » 24 marca 2014, 11:14

nocne igraszki wspolne lozko to jebanko kazdego dnia i nocy jak sie tylko chce np moja sis nie lubi brac do buzi ale mojego fiuta bierze i szarpie jak reksio szynke ,uprawialismy juz kazdy rodzaj sexu nie krempujemy sie a doznania sa niesamowite kiedy kladziesz sie pod kolderka w nocy i twoj **** ociera sie o posladki siostrzyczki a pozniej tkwi w jej wszystkich dziurkach tyle ile chcesz ,ona sama moze nie chciec tylko sobie lezy spi a ty piepszysz ile chcesz.Jesli chodzi o doznania wiem co mowie bo spalem z kilkoma kuzynkami i to naprawde jest bardzo przyjemne i to napiecie wciagu dnia ze ktos moze was nakryc .Ruchanko delikatne pocichutku i po malutku by nikt nieuslyszal ze lozko chodzi ciagnie sie godzinami uwierzcie mi lezysz trzymasz fiuta w najwspanialszej cipce ktora daje ci wtedy kiedy nawet jej sie nie chce.Moja siostra mowi do mnie zejak w nocy przyjde i bede ja ruchal zebym posprzatal chociaz po sobie ,biore ja kiedy tylko chce i robie z nia co chce ,bawie sie jej **** ile i jak dlugo chce.Jest w tym cos ktos moze powiedziec chore ale cos co czujes inaczej niz z kazda inna kobieta przy czym ilosc sexu jest zdecydowanie wieksza tak jak wspomnialem wczesniej nawet jesli nie ma ochoty klade sie obok wkladam go i nawet sobie trzymam by tylko tam byc nawet zasypiamy razem kiedy jestem w
kocham siostre

Postautor: kocham siostre » 24 marca 2014, 11:33

gdziekolwiek bylismy zaczynalo sie to i konczylo zawsze ruchaniem,niewazne czy tv ogladalismy nawet rozmawialismy to mokry fiut ociekajacy sokami siedzial w tak samo mokrej szparce.Zdazalo sie ze siostra sie uczyla do szkoly a ja w tym czasie sobie posuwalem ja albo lizalem a ona jak by nie zwracala na mnie uwagi bo w koncu sie uczyla.Byl in taki okres w wieku mlodzienczym ze robilismy to przy kolegach i kolezankach rozkrecalismy maoletnie orgie w scislym gronie objetym tajemnica co bylo nierozwazne bo wpadek kilka sie zaliczylo na szczescie nie groznych dla nas ale plotki byly ze sie ruchamy ale dopoki rodzice nic nie wiedzieli bylo ok bo tego sie tylko balismy przylapania przez rodzicow gdzie sobie nawet nie zdawali sprawy ze pod koldra siostrzyczka pupe wypieta miala i moj fiut sobie pulsowal w jej cipce a oni byli z boku .Mielismy to opanowane do perfekcji choc nie raz bylo goraco ze w zlozonych pozycjach zastygalismy gdzie klamka od drzwi sie uginala a jednak ojciec czy matka sie wracali i gdyby weszli to by bylo bardzo zle jednak mielismy wiecej szczescia niz rozumu,Teraz dzieli nas odleglosc ale wiem ze tylko sie pojawi to bez problemu sobie porucham bo wiem ze na tyle godzin co moj fiut mieszkal w niej mosi za nim tesknic jak ja za jej kroczem
kocham siostre

Postautor: Kuzynka? » 24 marca 2014, 13:41

Co do seksu z rodzeństwem to niedobrze mi się robi na samą myśl choć zdaję sobie sprawę, że większość tych opisanych tu historii jest zmyślona.

Jednak poprawcie mnie jeśli się mylę ale jeśli chodzi o kuzynkę to chyba nawet jest szansa starać się w kościele katolickim na ślub kościelny. Absolutnie nie namawiam do takich związków ale coś takiego kiedyś czytałem w poważnym czasopiśmie.
Kuzynka?

Postautor: Je -nie » 25 marca 2014, 16:32

Tak mi się trochę skojarzyło w związku z tematem [o wymówkach kobiet przed sexem]

http://habasy.pl/index.php/homepage/smi ... obiet.html
Je -nie

Re: sex z siostrom. Ege

Postautor: Gość » 26 kwietnia 2018, 13:15

Ege Ja też w dzieciństwie posuwałam swoją młodszą siostrę ale już jako drugi ,bo pierwszy był starszy brat cioteczny to on zaczął mnie wypytywać gdy jeszcze nie wiedziałem do czego służy fiut , pytał się czy podglądam siorkę bo w jednym pokoju mieszkamy,i czy dam ją jemu to będzie ją ruchał ,jak ci sama da to ruchaj ,matka na doby pracowała więc Darek przyszedł kiedy matki w sobotę nie bylo i zaczął ***** macać ,Anka się tylko smiala i Darek tak szybko to zrobił że była już bez spodni i majtek ,wprawdzie uciekła do drugiego pokoju ale Darek wskoczył pod stół i ja złapał za nogi ,Anka się przewróciła a Darek już na niej leżał a ja tylko patrzyłem jak Darek pod stołem ***** rozłożył nogi i się na niej położył , potem tylko pojekiwania ***** i Darek na końcu też pojękiwał , do wieczora chyba jeszcze że trzy razy ją posuwał , ja dopiero po dwuch dniach gdy darka nie było ,namówiłem ***** żeby mi dala , Darkowi dałaś a mi niechcesz i sama na tapczanie rozłożyła nogi ,była.w sukience ,gdy podszedłem i podwinalem sukienkę była bez majtek,i się zaczęło ,Darek przyjeżdżał Raz w tygodniu a ja później po jego wyjeździe prawie codziennie posuwałem siorkę , powiem że zaczęło się od szkoły podstawowej i nadal gdy się spotkamy to najpierw seks a potem inne sprawy ,
Gość

Postautor: Gość » 26 kwietnia 2018, 13:49

Gdybym nie posuwał swojej siorki to bym konia trzepał kilka razy dziennie i inne głupoty przychodziły by do głowy a tak miałem to co chciałem w takim wieku czego najbardziej się chce,a chce się seksu , chłopaki na przerwach macali dziewczyny a ja leciałem do ***** i po szkole szybko do domu bo matki nie było i kochaliśmy się i dopiero potem odrzewanie obiadu który matka nam przygotowala, po obiedzie na drzemke na swoich tapczanach,
Anka nieraz sama chciała się ruchać , siedzę w kuchni a Anka podchodzi i ociera się udem ,no to ja odrazu rękę na cipkę i macalem i szliśmy do piwnicy gdy matka była w mieszkaniu , dlatego do piwnicy bo Anka nie mogła się powstrzymać i dość v glosno pojękiwała a z Darkiem to pokrzykiwala ,kilka razy zasłaniałem ***** usta bo sąsiedzi mogli usłyszeć ,także to były najpiękniejsze lata ,pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 15 grudnia 2018, 07:15

Po tym co napisze pewnie większość weźmie mnie za największego ***** na świecie albo jeszcze gorzej...ale przyznam się szczerze że na samą myśl o bzykaniu się ze swoją siostrą tak się podniecam ze masakra..., Żadna inna laska mnie w życiu tak nie kręciła jeszcze jak ona.jaram się jej pięknym ciałem, rajcuje mnie nasza różnica wiekowa-swiadomosc tego że ona jest o 8 lat młodsza ode mnie mega mnie kreci ...,a najbardziej to podnieca mnie sam fakt że to właśnie moja siostra... . Byłoby cudownie gdyby siostrzyczka miewała od czasu do czasu tak poryty czerep jak jej starszy brat i też czasem tak na mnie spojrzała jak ja na nią patrzę od pewnego czasu czyli jak na najbardziej pożądany obiekt seksualny...fajnie byłoby mieć wspólny sekret razem i w tajemnicy przed światem od czasu do czasu przeżywać taki seks jak nigdy z nikim..., Widząc tu niektóre komentarze w stylu" jesteś *****, kazirodztwo jest karane itd" stwierdziłem że pewnie musiał wrzucić to ktoś kto nie ma siostry, nie lubi seksu, ma paskudna i brzydka siostrę albo poprostu nie uprawiał seksu jeszcze albo jest pedalem, zazdroszczę tym co sypiają ze swoimi siostrzyczkami! Amen
Gość

Postautor: Bańka » 27 października 2020, 22:04

Pamietam jak brat przyszedł do mnie do łóżka chciał niby oglądać tv ale tsk naprawdę to się zaczął ocierać poczułam jak mu stanął wiec mysle niech się chłopiec dotyka sama tez się bardzo podnieciłem kiedy zaczął mnie obmacywać już nie miałam siły protestować on zachęcony moja biernością ręce miał wszędzie w pewnym momencie zaczął mnie rozbierać tak się zaczęło czy to wam się podoba czy nie są takie związki kiedyś myślałam ze to tylko my tak jesteśmy zakręceni
Bańka

Postautor: Franiab » 27 października 2020, 22:26

Gość pisze:z kuzynkom czemu nie jak by fajna była z siostrom trochę nie bardzo jej jakby się wydało to dopiero

Mysle dziś inaczej kiedyś byłam z bratem na wakacjach bawiliśmy się w dr bo kuzynka zaproponowała prawie w ™ dniu nie było go w domu pojechał po coś do miasta my się rezebralysmy i oglądała mnie potem wkładała mi palce do pipy po cheili powiedziała ze ona się bawi tak z bratem i on jej wkłada siusiaka to jest bardzo miłe ja ciekawa byłam bardzo obiećala ze jak wróci to mi napewno pokaże bym zawołała brata to go przebadany wiec tak tez zrobiłam podczas badania mówi ze jej brat ma siurka dużo większego kazała mi bym tez spróbowała wiec próbowaliśmy ale nie chciał wejść wiec tylko palce mi włożył ja tez moglam dotykac teraz z Kolei ona dotykala tsk ze Bratu urobil sie sztywny Jak patyk Mogl wsadic mine po cheili byla zmiana jej wlozyl alle wolali nas Wiechmann zabawa. Sie zakonczyla obiecala Juro powtórkę tak się zaczęło kuzyn na zajutrz pokazał nam jak się to robi najpierw z kuzynka potem była zmiana wiem ze jak mnie włożył to myślałam ze mnie rozerwie ale dzielnie udawałam ze jest ok . Tak było przez wakacje po wakacjach już z bratem ćwiczyliśmy i kiedy się spotykaliśmy to z nimi to były czady.
Franiab

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie