Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16929) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Układ 2M+1K

Re: Układ 2M+1K

Postautor: rkr » 6 marca 2019, 09:00

może chcesz ze mną spróbować lubię takie zabawy podnieca mnie to
rkr

Postautor: Gość » 6 marca 2019, 10:07

Zapraszam michall-2019@wp.pl
Gość

Postautor: Jasaaa » 6 marca 2019, 14:33

Jacek_jacekk1974@onet.pl napisz jak jesteś chetna
Jasaaa

Postautor: on_45 » 7 marca 2019, 00:02

]Witam,postaram się zrealizować Twoje marzenia,napisz do mnie benon55@wp.pl
on_45

Postautor: Rrrr » 11 marca 2019, 20:41

Odezwij się do mnie na maila
r14r14@wp.pl
Rrrr

Postautor: Mmllo » 17 marca 2019, 11:52

Cześć jestem zainteresowany takim spotkaniem odezwij się na E mail radek.sztuba_987@wp.pl
Mmllo

Postautor: Pzl » 18 czerwca 2019, 17:07

marrcciinn26 pisze:
Gość pisze:Połowę przespała a pesztę to sobie dopowiedziała.Wiwat napite laski.

ojjj tam - ze ty sprinter jestes i po 5 minutach juz nie dajesz rady to nie znaczy, ze prawdziwych mezczyzn nie ma ;) ja ze swoja dziewczyna potrafie sie kochac cala noc ( z przerwami na papierosa) ... ale gdy mialem 16 lat tez bylem takim mieczakiem jak ty :) doswiadczenie to sie nazywa - kiedys sie nauczysz :)
Znalazł się ***** spec od bzykania.doswiadczenie-wymień sobię mózg motherfackr.
Pzl

Postautor: On32on28 » 7 sierpnia 2019, 19:38

Akslafar pisze:Ja szukam dwóch mężczyzn. Weszłam na ten profil, bo mam dość życia jakie mi się zgotowalo. Dziś śnił mi się seks z dwoma mężczyznami. I po prostu tęsknię za tym snem. Sama przez pół nocy dopieszczalam małą no nie dałam rady. Dajcie namiary gdzie najlepiej znaleźć takich dwóch potencjalnych ze srednim

Odezwij się 669127648
On32on28

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2019, 13:51

Boję się tak z nieznajomym chociaż strasznie mnie to kręci jak o tym pomyślę[/quote]
Strach ma wielkie oczy, razem jest łatwiej. Warto realizować swoje marzenia pragnienia fantazje
Gość

Postautor: Bnmkj » 9 sierpnia 2019, 13:52

ona002 pisze:Mam ten sam problem, ja bardzo chcę spróbować ale mój mąż nie chce nawet o tym słyszeć........

Warto rozmawiać ze sobą otwarcie... Dążyć do porozumienia.
Bnmkj

Postautor: Cvbhi » 9 sierpnia 2019, 13:54

Chętna pisze:A ja bym tak chciała, ale mój mąż nie chcę się zgodzić :(

Porozmawiaj szczerze z nim otwarta rozmowa jest dobra. Pozdrawiam
Cvbhi

Postautor: Mlodyy » 9 sierpnia 2019, 14:24

Witam .jeżeli któraś z pań ma ochotę to proszę pisać na e mail ste.all@wp.pl;)
Mlodyy

Postautor: K..... » 6 sierpnia 2020, 07:26

Nie mogę namówić żonę na trujkącik Ja i inny bardzo bym chciał może jakieś propozycje jak ją do tego namówić
K.....

Postautor: edvinss » 27 sierpnia 2020, 12:25

K..... pisze:Nie mogę namówić żonę na trujkącik Ja i inny bardzo bym chciał może jakieś propozycje jak ją do tego namówić

Mam podobny problem moim marzeniem a jednocześnie największą fantazją seksualną jest aby jakiś bull wybzykał moją żonę na moich oczach niestety jest to marzenie nie do spełnienia ponieważ żona nigdy w życiu na to się nie zgodzi. znalazłem jednak środki zastępcze które choć trochę zrealizują moje fantazje najpierw kupiłem w sex shopie najdroższą lalkę męską dmuchaną za ponad 400zł z prawdziwym penisem z wibratorem i lubię patrzeć leżąc obok mojej żony jak ta ujeżdża tą lalką. Bardzo podniecający widok. Biorę też przed stosunkiem takie specjalne tabletki Prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków przy jednym stosunku i nie opadał spuszczam się wtedy na brzuch żony i mogę dalej do kolejnego wytrysku wyobrażając sobie że to się spoóścił jakiś inny facet. Bardzo bardzo podniecający dla mnie widok.
edvinss

Postautor: Krzysiek88 » 6 września 2020, 10:53

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,

https://topportale.pl/XvzcRO

Każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie