Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17316) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

hemoroidy

hemoroidy

Postautor: hemik » 24 czerwca 2014, 09:09

hemoroidy, dobra, skuteczna maść . Szybko bo boliiiii
hemik

Re: hemoroidy

Postautor: Gość » 24 czerwca 2014, 09:36

PROCTOHEMOLAN czopki.do tej pory mi hemoroidy nie wrocily a minelo pare lat.
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2014, 09:39

podkreślam że jak kupowalam te czopki to pan w aptece sie patrzyl na mnie jakbym cos zakazanego kupowała.ale nie przejmowalam sie tym.
Gość

Postautor: jeseśmy z Tobą » 24 czerwca 2014, 10:12

posterisan H , ta masć nie brudzi jak proktohemolan , jest skuteczna, cena okolo 40Ł, warto
jeseśmy z Tobą

Postautor: Gość » 24 czerwca 2014, 12:20

PROCTOHEMOLAN CZOPKI! czytaj ze zrozumieniem,czopki nie brudzą!
Gość

Postautor: jesteśmy z Toba » 24 czerwca 2014, 16:09

Gość pisze:PROCTOHEMOLAN CZOPKI! czytaj ze zrozumieniem,czopki nie brudzą!
, przedmówczyni wyraźnie pisze o maści, więc co się stroszysz , wolicz czopki , a ona maść z aplikatorem
jesteśmy z Toba

Postautor: Gość » 24 czerwca 2014, 16:39

przeczytaj uwaznie moj post i jej i potem sie wypowiadaj.
Gość

Postautor: irytujący » 24 czerwca 2014, 16:47

Gość pisze:przeczytaj uwaznie moj post i jej i potem sie wypowiadaj.
z ciekawości byłem na forum osób, które stosowały proktohemolan, niestety duzo osób pisało, że czy maść czy czopki brudzą bieliznę i ciężko to sprać . Jeśli u Ciebie było inaczej to wspaniale. Nie sądzę by autor/ka wcześniejszego wpisu chciał/a się z Tobą spierać. Posterisan też jest dobrym lekiem i skutecznym, nie ważne czy maść, czopki czy tabletki. Każdy poleca to co zadziałało u niego.
irytujący

Postautor: Gość » 24 czerwca 2014, 18:11

no ok masz rację. najwazniejsze ze mi narazie nie wracaja bo wiem jaki to bol :/
Gość

Postautor: ałć » 2 lipca 2014, 13:43

mam skierowanie, gdzie najlepiej sie udać, która przychodnia na kasę chorych, wyję z bólu, lekarz ogólny mnie nastraszył ,że to może być coś poważnego
ałć

Postautor: Pilineeee » 2 lipca 2014, 14:42

nikt nic nie wie?? polećcie lekarza, może ktoś z waszej rodziny lub znajomych był u kogoś i może polecić z czystym sumieniem , to nie sa żarty, a zwijam sie z bólu, lekarz ogólny nawet nie obejrzał , tylko wysłuchał , powiedziałam co na ten temat myślę , babka oczy zrobiła i spuściła głowę
Pilineeee

Postautor: GOŚĆ » 3 lipca 2014, 14:25

ANUREX
GOŚĆ

Postautor: gość » 17 lipca 2014, 14:23

i po badaniu , nic przyjemnego , niestety bolało , jednak trzeba było
gość

Postautor: ciepelka » 22 stycznia 2015, 09:50

Domowe sposoby mogą być czasami skuteczniejsze niż maści.
Sama mam hemoroidy. Nabawiłam się ich w ciąży i niestety ale tak mi zostało. Bardzo skuteczne moim zdaniem jest naprzemienne polewanie swoich ud wodą zimną oraz ciepłą.
Na pewno warto jest również przejść na odpowiednią dietę. Lekkostrawną.
Tutaj znajduje się dobry artykuł:
http://leczymyhemoroidy.pl/informacje/d ... hemoroidy/
O tym co robić aby sobie ulżyć.
ciepelka

Postautor: Gość » 22 stycznia 2015, 11:20

Spirytus salicylowy. Należy uważać na narządy rodne obu płci, jeżeli dostałaby się, tam odrobina substancji, mogłoby być niezbyt komfortowo. Hemoroidy najprawdopodobniej powstają w wyniku osłabionego systemu immunologicznego tych okolic. Mogą je powodować zimne napoje (pogłębiać istniejące, to zauważalne), niepoprawne odżywianie. Należy wacik nasączyć spirytusem, następnie umieścić w hemoroidach i zabezpieczyć przed wypadnięciem. Najlepiej zabieg wykonywać na noc. To strasznie szczypie i piecze. Trzeba to wytrzymać, ale efekt 100% pozytywny. Autopsja.
Gość

Następna

Wróć do Intymnie