Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16916) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Problemy z erekcja. Co zamiast viagry

Re: Problemy z erekcja. Co zamiast viagry

Postautor: Gość » 2 listopada 2018, 17:55

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.
Gość

Postautor: Gość » 12 listopada 2018, 13:44

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Gość

Postautor: Gość » 25 listopada 2018, 18:59

Zgadzam się z opiniami na temat IQman, moim zdaniem to obecnie nie jeden z lepszych środków dostępnych na rynku ale najlepszy środek z grupy preparatów wzmacniających potencję, sam stosowałem, wiec wiem dokładnie jak człowiek się po nim czuje, jak wzrasta ochota na seks oraz co chyba najważniejsze, ajk wracają możliwości by w ogóle on było możliwy i zadowalający dla obojga stron
Gość

Postautor: Uszaty23 » 14 grudnia 2018, 01:32

Na problemy z potencja polecam Ci IQman. Sam stosuje i widzę sporą poprawę w tym temacie. a sam suplement na bazie naturalnych składników.Więć nie ma obaw że zaszkodzi zdrowiu. Ja je jak najbardziej polecam.
Uszaty23

Postautor: MirekJ » 14 grudnia 2018, 01:38

Ja stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efektów. Zresztą żona też się przyznała, że od czasu jak brałem te tabletki, to seks jest jak to określiła "głębszy i pełniejszy" jeżeli chodzi o jej doznania
MirekJ

Postautor: RudyFan » 14 grudnia 2018, 01:40

Ja sam stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem
RudyFan

Postautor: Paweł39 » 14 grudnia 2018, 01:44

Gość pisze:A mi Iqman dał znów wiarę w miłość i seks. A na poważnie, problemy z męskością dopadły mnie pół roku temu, brałem iqman i znów jestem sprawny...

Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu uzysknego dzięki zastosowaniu IQman
Paweł39

Postautor: IreneuszDE » 14 grudnia 2018, 01:45

Jeżeli chodzi konkretnie o popraiwienie erekcji to zgadzam się z opiniami na temat iqman. Sam go brałem i wiem, ze jest on najlepszy z możliwych środków jakie są na rynku.
IreneuszDE

Postautor: Gość » 11 stycznia 2019, 21:13

Ja też stosowałem CENZURA i faktycznie środek super. Dopiero po tym jak go zastosowałem, odczułem prawdziwą ulge
Gość

Postautor: Gość » 27 stycznia 2019, 21:14

U mnie jak na razie IQman daje pozytywny efekt, już jest znacznie lepiej jak było a jeszcze ponad miesiąc do zakończenia ostatniego zakupionego opakowania
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2019, 19:05

Jak dla mnie zastosowanie iqman okaząło się bardzo dobrym rozwiązaniem. Z erekcją nie mam problemów,m a środek legalny i oparty na naturalnych składnikach
Gość

Postautor: Gość » 28 lutego 2019, 11:48

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Gość

Postautor: Gość » 31 marca 2019, 18:05

Ja sam stosowałem IQman i w żaden sposób nie mam z tego powodu żadnych obiekcji,ze to nie męskie itp, a co do skuteczności to super. takiej erekcji jak teraz mam za każdym razem, to już dawno nie miałem
Gość

Postautor: KrystianMK » 9 kwietnia 2019, 21:33

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na pozbycie się problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman
KrystianMK

Postautor: Karczek » 13 kwietnia 2019, 13:52

U mnie też zastoso0wanie IQman okazłąo się rewelacyjknie skutecznym sposobem na pokonanie problemów z erekcją.
Karczek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie