Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17298) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Problemy z erekcja. Co zamiast viagry

Re: Problemy z erekcja. Co zamiast viagry

Postautor: Gość » 14 maja 2019, 16:33

Ja też stosowałem IQman i faktycznie środek super. Dopiero po tym jak go zastosowałem, odczułem prawdziwą ulge
Gość

Postautor: Gość » 30 maja 2019, 18:01

Mi to akurat pomógł IQMAN. Namówił mnie kumpel, bo tez miał podobne problemy i zaczął go stosować. Nie dowierzałem mu, ale w końcu dałem się namówić i rzeczywiście efekty były rewelacyjne, a po jakimś czasie w ogóle minęły problemy.
Gość

Postautor: Gość » 9 czerwca 2019, 17:48

A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektów jakie mi dało zastosowanie IQman. Obecnie nie mam już żadnych, najmniejszych problemów z erekcją.
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2019, 15:04

Moim zdaniem niczego lepszego od IQman obecnie nie znajdziesz, wiec proponuję nie czekaj, kup i ciesz się seksem
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2019, 11:39

Ja akurat uważam,ze środki takie jak iqman są idelanym rozwiązaniem, jeżeli kogoś dopadły problemy z erekcją, sam niestety miałem ten problem i udało mi się go rozwiązać poprzez właśnie te tabletki
Gość

Postautor: Gość » 28 czerwca 2019, 16:15

Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie..
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 16:18

Ja też stosowałem IQman i moim zdaniem nie ma bardziej skuteczniejszego obecnie środka wspomagającego erekcję, jak właśnie te tabletki
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 14:55

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQman. Ja bym ten kupił i nie szukał niczego innego
Drobik
Nowy

Postautor: SławekPR » 15 listopada 2019, 01:48

Ja stosowałem Iqman i jestem jak najbardziej zadowolony z uzyskanego efektu
SławekPR

Postautor: JarosławER » 2 grudnia 2019, 22:41

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie problemów ze słabnącą erekcją, jak zastosowanie IQMan. Dla mnie to środek numer 1 w Polsce
JarosławER

Postautor: Hubert34 » 10 grudnia 2019, 22:32

Ja też zdecydowałęm sie na zastosownaie IQman i moim zdaniem nie mogłem zrobić nic więcej, aby wrócić w tak krótkim czasie do pełnej sprawności seksualnej
Hubert34

Postautor: Krzysiek54 » 14 grudnia 2019, 00:52

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawienie potencji jak IQman
Krzysiek54

Postautor: Julian277 » 11 stycznia 2020, 00:40

Ja również zdecydowałem się na zastosowanie IQman i nie żałuje tego kroku
Julian277

Postautor: Sandero » 14 stycznia 2020, 22:21

Julian277 pisze:Ja również zdecydowałem się na zastosowanie IQman i nie żałuje tego kroku

Zgadzam się z twoim zdaniem, sam też stosowałem te tabletki i moim zdaniem one są rewelacyjne
Sandero

Postautor: HubertG » 14 stycznia 2020, 22:39

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman. U mnie te tabletki zadziałały rewelacyjnie
HubertG

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie