Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17298) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Problem z erekcją

Re: Problem z erekcją

Postautor: Gość » 12 listopada 2018, 13:39

U mnie efekt po zastosowaniu Iqman rewelacyjny, w końcu udało mi się odzyskać pełna sprawność pod wzgędem seksu
Gość

Postautor: Gość » 20 listopada 2018, 17:37

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udąło mi sie uzyskać. W końću sukces, bop znów nie mam problemów z erekcją
Gość

Postautor: Gość » 22 listopada 2018, 21:13

Ja tez stosowałem iqman i jak dla mnie okaząło się to, że go kupiłem i brałem idealnym rozwiązaniem, erekcja znów jest pełna,
Gość

Postautor: Igort » 14 grudnia 2018, 01:33

Sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie...
Igort

Postautor: Hubertos » 14 grudnia 2018, 01:37

Moim zdaniem jest to obecnie o ile nie najlepszy tego typu środek dostępny na rynku, to na pewno jeden z wiodących.IQman jest w każdym razie skuteczny i oparty na naturalnych składnikach
Hubertos

Postautor: Bolek36 » 14 grudnia 2018, 01:39

U mnie też efekt po zastosowaniu IQman jest po prostu rewelacyjny. W kazdym razie seks znów jest po prostu piękny
Bolek36

Postautor: Gość » 11 stycznia 2019, 21:22

Ten środek o którym piszesz pomaga tylko przy dłuższej kuracji, mowa o IQman. Ludzie zrozumcie, że nie da się naprawić członka w dobę. Nawet zabiegowo. Potrzebujecie kilka tygodni i będziecie się mogli normalnie bzykać. Mnie też większość środków nie pomogła, a ten - tak.
Gość

Postautor: Gość » 27 stycznia 2019, 21:10

Mój mąż natomiast wybrał IQman. Z tego co czytałam opinia na forach, jak wspólnie czytaliśmy o tego rodzaku środkach, to ma on bardzo pozytywne opinie
Gość

Postautor: Gość » 31 stycznia 2019, 09:46

Ja z problemem ze wzwodem poradziłem sobie szybko. Kupiłem naturalny i bezpieczny IQman, który całkiem szybko zaczął działać. Po kilku tygodniach mój wstydliwy problem mocno się zredukował. Widzę, że w miarę dłuższego stosowania będzie jeszcze lepiej.
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2019, 18:53

Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w tabletki IQMAN.JA z ich działania jestem bardzo zadowowlony.Jakośc i długość stosunków znacznie się poprawiły.Ja jestem zadowolony a moja kobieta jeszcze bardziej.
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2019, 10:38

Ja też stosowałem iqman i aż tak rewelacyjnych rezultatów to jak mam być szczery to się nie spodziewałem.A to mega zaskocznie.Erekcja taka jak nigdy, sam czas dłuższy.Żona była bardzo zaskoczona, możliwościami
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2019, 10:40

Zgadzam się, ja też stosowałem iqman i jak najbardziej obecnie nie mam już problemów z erekcją, jak to było niestety wcześniej
Gość

Postautor: Gość » 29 marca 2019, 18:14

Ja też jestem zadowolony z efektów jaki mi dało zastosowanie iqman, może nawet nacisk tu bym położył, na czas ich trwania, bo sam środek skończyłem brac pół roku temu a do dzisiaj jak jest taka potrzeba, to nie mam już najmniejszych problemów z erekcją
Gość

Postautor: Grzesiek24c » 9 kwietnia 2019, 21:30

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na poprawienie erekcji jak zastosowanie IQman. Wreszcie znów mogę się normalnie kochać.
Grzesiek24c

Postautor: RafałD » 13 kwietnia 2019, 13:39

Ja zdecydowałem się na IQman i jestem bardzo zadowolony, po pierwsze poprawa była już po pierwszej tabletce, po drugie z każdą następna było tylko lepiej, po trzecie tabletki są w 100% na bazie naturalnych składników, więc nie ma problem ów ze skutkami ubocznymi etc.
RafałD

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie