Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17213) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stawka opłaty deszczowej przyjęta. Tym razem zgodn ... (0)„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)

Słaba erekcja.

Słaba erekcja.

Postautor: Gość » 13 listopada 2015, 11:22

Witam wszystkich.Mam 28 lat, jestem aktywny sportowo oraz staram się zdrowo odżywiać.Pomimo to od jakiegoś czasu zauważyłem,że moje erekcje nie są tak mocne jak wcześniej.Wprawdize nie mam problemu z wywołaniem erekcji bo podnieca mnie już sam widok piersi ale zdarza sie,ze podczas stosunku penis opada i nie jest już w stanie powrócić do poprzedniej wielkości.Muszę sie wspomagać ręką i kilka razy zdarzyło się,ze cąłkowicie opadl oraz nie chciał wstać.Czemu tak się dzieje? Co robić?
Gość

Re: Słaba erekcja.

Postautor: GOŚĆ » 14 listopada 2015, 12:10

w sex-shopie na rondzie dostaniesz to co potrzebujesz.
GOŚĆ

Postautor: rondo » 16 listopada 2015, 09:45

Na razie na pewno nie wspomagał się takimi poważnymi lekami. Nie czytaj sobie tutaj tego reklamiarza z apteki bo spamuje się na każdym praktycznie temacie. Polecałbym Ci więcej się ruszać, przerzucić się na zdrowsze odżywianie sie. Może zrobić badania hormonalne, Przebadaj sobie hormony płociowe , tarczycę.
Ewentualnie mozesz wspomóc się suplementami ale tymi ziołowymi, nieszkodliwymi. Na przykład goman czy Potency Therapy . Jeśli to nie pomoże to idź do urologa.
rondo

Postautor: Gość » 18 listopada 2015, 06:17

Zastanawiałem sie nad lekami ale czy przypadkiem nie mają swoich skutków niepożądanych> :( Badania robiłem na początku roku bo dostałem zlecenie na komplet badań i jeszcze sobie dorobiłem testosteron tak wieć wszystko jeset w porządku ( no chyba,że coś sie zmieniło w ciągu tych kilku miesięcy>...). Nie chcę na razie iść do lekarza. Po jakim czasie po tych witaminach jest efekt ?
Gość

Postautor: Synfbaskon » 19 listopada 2015, 21:30

Bierz przez 3 miesiące iqman i zobacz jakie będziesz miał efekty
Synfbaskon

Postautor: apacz9 » 9 stycznia 2016, 21:03

Moim zdaniem iqman to obecnie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy środek na poprawę erekcji jaki obecnie można kupić w Polsce. I piszę to dokładnie z własnego doświadczenia, bo brałem kilka tego rodzaju środków, zanim trafiłem na iqman, a dopiero ten spełnił całkowicie swoje zadanie
apacz9

Postautor: Kamilhyh » 10 stycznia 2016, 14:57

Może masz za mało testosteronu we krwi , hm szczerze mówiąc ciężko powiedzieć .Ja jak starałem się o dziecko musiałem np brać suplementy diety ferti man . Właśnie na podniesienie testosteronu we krwi , kwas foliowy który się tam znajduje bierze nawet udział w tworzeniu plemników wiec może oprócz tego , że się zdrowo odżywiasz musisz jeszcze np brać jakieś suplementy. Najlepiej zapytaj lekarza co i jak.
Kamilhyh

Postautor: JanuszOLI » 22 stycznia 2016, 22:54

Ja też stosowałem IQan i nie ukrywam,że jestem bardzo zadowolony w uzyskanego efektu, w końcu seks jest znów przyjamnością, tak jak powinno być, a jak niestety w ostanim miesiącach nie było
JanuszOLI

Postautor: tymoszek » 23 stycznia 2016, 22:40

To prawda, teraz jest bardzo dużo różnych preparatów. Ja brałem IQMAN i na mnie bardzo dobrze działał, więc mogę go polecić. Innych nie znam. A ten wybrałem, bo jest oparty na naturalnych składnikach.Kolejnym duzym plusem jest to że tabletki są dostępne bez recepty.
tymoszek

Postautor: marcinkowski » 26 stycznia 2016, 21:23

Ja stosowałem iqman jak miałem problemy z ereckją i wszystko wróciło do normy, a nawet bym napisał, że jest lepiej jak było jeszcze kilka lat temu, gdzie teoretycznie na erekcję jeszcze nie narzekałem...
marcinkowski

Postautor: milczek9 » 6 lutego 2016, 21:03

Ja brałem IQman prawie rok temu. Nie ukrywam, że na początku byłem nieźle wkurzony, bo wydawało mi się, że wyrzuciłem pieniądze w błoto. Po tygodniu nie było praktycznie efektu, ale co tam jak kupiłem to postanowiłem że wezmę całość. Pierwsze pozytywy odczułem po około 14 dniach, po miesiącu współżycie było w miarę możliwe. Po dwóch wszystko wróciło do normy, po trzech nie miałem już najmniejszych obaw, ze cos może mi nie wyjść... Do dzisiaj nie mam już problemów
milczek9

Postautor: dromader4 » 8 lutego 2016, 20:17

Ja też stosowałem iqman i jak dla mnie to tabletki okazały się rewelacyjnie skuteczne.
dromader4

Postautor: kosmaty » 18 lutego 2016, 21:12

U mnie, iqman okazał się idealnym rozwiązaniem. Tak jak wcześniej mogłem liczyć na co któryś raz, tak teraz za każdym razem jest ok
kosmaty

Postautor: oliander » 7 marca 2016, 21:31

Moim zdaniem jeżeli chodzi o poprawienie erekcji to iqman jest obecnie najlepszym środkiem jaki można zastosować i jestem bardzo zadowolony, że nareszcie mam spokój w tym względzie
oliander

Postautor: olo29 » 25 marca 2016, 19:08

Tak jak odpowiedziałem w jednym z tematów, w przypadku moich problemów z erekcja pomógł mi iqman. I jeżeli sie spodziewacie, że macie problem, jedna tabletka i będzie za przeproszeniem wam stał jak gorylowi, to tak to nie działa. Nie mniej z każdym dniem u mnie było lepiej. A obecnie nie mam juz w tym zakresie problemów
olo29

Następna

Wróć do Intymnie