Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16934) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Słaba erekcja.

Re: Słaba erekcja.

Postautor: Gość » 15 czerwca 2019, 15:02

Mi też pomógł środek IQMAN, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona
Gość

Postautor: Gość » 15 czerwca 2019, 15:10

Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie...
Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2019, 11:27

W moim przypadku tabletki iqman okazały się bardzo skuteczne, od czasu jak je brałem nie mam najmniejszych problemów z erekcją i to w sumie tyle w temacie
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 14:51

Ja akurat stosowałem iqman, który bardzo mi pomógł, dzisiaj znów mogę się cieszyć wspaniałym seksem
Drobik
Nowy

Postautor: SzymekBV » 15 listopada 2019, 01:50

Moim zdaniem nie ma obecnie na rynku lepszego środka poprawiającego potencję od IQman
SzymekBV

Postautor: Juras29 » 2 grudnia 2019, 22:48

W moim przypadku po tym jak zastosowałem IQman to wszelkie problemy jeżeli chodzi o słabnącą erekcję nie wiem jak to określić ustąpiły...?... W każdym razie dzisiej ich po prostu nie mam
Juras29

Postautor: MirekJK » 10 grudnia 2019, 22:34

Ja też zdecydowałem się na zastosownaie IQman i nie żałuję tego. Wreszcie sukces i bez problemów mogę się normalnie kochać.
MirekJK

Postautor: TomekJNV » 14 grudnia 2019, 00:34

Też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i nie żałuje tej decyzji. Wreszcie udało mi się pokonać mój największy koszmar. Słabnącą erekcję
TomekJNV

Postautor: NorbertPA » 14 grudnia 2019, 00:38

MirekJK pisze:Ja też zdecydowałem się na zastosownaie IQman i nie żałuję tego. Wreszcie sukces i bez problemów mogę się normalnie kochać.

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszych i silniejszych legalnie dostępnych tabletek na erekcję
NorbertPA

Postautor: BogdanT » 14 grudnia 2019, 00:54

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na poprawienie erekcji jak IQamn. W każdym razie mi te tabletki bardzo pomogły
BogdanT

Postautor: 22Bojar » 11 stycznia 2020, 00:43

Ja też uwążam, że nie ma lepszego srodka na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman
22Bojar

Postautor: Błażej » 14 stycznia 2020, 22:52

Ja również zdecydowałem się na zastosownaie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się dzięki temu osiągnąc. Wreszcie sukces i pokonałem moją "niemoc"
Błażej

Postautor: MaciejK3 » 12 marca 2020, 01:29

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na poprawienie potencji jak zastosowanie całkiem legalnego środka jakim jest IQman
MaciejK3

Postautor: hejtoja » 8 kwietnia 2020, 03:49

Na problemy z erekcją polecam https://fireads.online/link/720/56808494
hejtoja

Postautor: GallNieAnonim » 8 kwietnia 2020, 19:02

Żadne suplementy. Fajna dieta i kobieta, opcjonalnie mężczyzna w zależności od orientacji lub fantazji, wzwód jak marzenie!
GallNieAnonim

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie