Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17315) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Słaba erekcja.

Re: Słaba erekcja.

Postautor: Karyna345 » 28 maja 2020, 19:53

Jak wam nie szkoda kasy na te pożal się boże suplementy ze śmiesznym składem. A co niby ma w tych tabletkach działać?
Na erekcję są leki na receptę i tylko one mają prawo działać. Trzeba pójść do lekarza i wyłożyć kawę na ławę, albo jak się wstydzisz to zdalnie poproś lekarza o wypisanie recepty https://lekarzonline.eu
Karyna345

Re: Słaba erekcja.

Postautor: Romains » 20 sierpnia 2020, 13:15

Z tych bez recepty to aktualnie biorę Inventum. Na początku brałem dwie tabletki bo wydawąło mi się, ze jak wezmę wiecej to będzie lepsze działanie ale to tak nie działa ;) Teraz biore przed seksem jedną, działa tak samo dobrze. Najlepiej jest zaczynać więcej od mniejszych dawek. Jeśli chodzi o działanie to najlepsze jest na godzinę do trzech od wzięcia. Potem powoli słabnie, ale tabletki pozwalają na kilka stosunków po kolei, oczywiście jeśli ma się na to ochotę i jeśli partnerka ma na to ochotę. Pomaga mi osiągnąć erekcje i w zasadzie to nie miałem po tych tabletkach sytuacji ,w której opadłby mi w trakcie. Nie polecam łaczyć z alkoholem, zdarzało się, ze tabletki nie zadziałały Ale ogónie nie poleca się nadmiernej ilości alkoholu bo to działa negatywnie na erekcję bez znaczenia czy się weźmie tabletki czy nie.
Biore od kilku miesięcy Ciekaw jestem jedynie czy przy braniu dłużej organizm się przyzwyczaja. Ma ktoś jakies doświadczenia?
Romains

Poprzednia

Wróć do Intymnie