Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17483) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Iqman

Iqman

Postautor: Gość » 24 listopada 2016, 23:16

Witam. Proszę o dokladne opisanie działania tabletek iqman. Bo opinie są bardzo dobre. Ale pisze rownież że powieksza rozmiar członka. A u Mnie rozmiar jest ok tylko zalezy Mi na samym wydluzeniu stosunku. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Gość

Re: Iqman

Postautor: Toudii » 27 listopada 2016, 20:54

Te tabletki są bardzo dobre w zakresie zaburzeń erekcji.A co do powiększenia członka u mnie nic takiego nie wystąpiło.
Toudii

Postautor: Wacio.K » 5 grudnia 2016, 13:13

Zgadzam się co do iqman, sam stosowąłem i wiem ile to mi dobrego dało... bo nie będę pisał bzdur i udawał (zgodnie z powiedzonkiem) "świętszego od biskupa". Zawsze lubiłem i lubie seks. Więc jakiekolwiek problemy z erekcją, to dla ,mnie było jak wbicie noża w plecy
Wacio.K

Postautor: pitol. » 6 grudnia 2016, 13:54

gdzie można kupić w koninie?
pitol.

Postautor: Wiechu7 » 9 grudnia 2016, 19:13

Te tabletki można kupić na stronie dystrybutora albo na Allegro.Nie widziałem nigdzie indziej.
Wiechu7

Postautor: Trytan » 14 grudnia 2016, 16:33

Jak dla mnie nie ma obcenie lepszego pod tym względem jak iqman. U mnie zadziałał rewelacyjnie
Trytan

Postautor: gość » 16 grudnia 2016, 15:50

Zmiłuj się z tym wiecznym reklamowaniem tego produktu. Wiecznie rozpoczynasz różne tematy na temat tego produktu i widać, że sam odpisujesz na swoje posty. Nie stać cię na reklamę, przynajmniej fora nie zaśmiecaj.
Po drugie, proszę mi podać numer pod jakim ten preparat jest zgłoszony do Głównego Inspektoratu Głównego,Producenta, nazwa podmiotu wprowadzającego do obrotu , wynik postępowania, bo każdy taki produkt sprzedawany na terenie Polski musi być zgłoszony. Jeżeli nie to sam zgłoszę o kontrole sprzedawanego przez was produktu.
gość

Postautor: Rzepek » 18 grudnia 2016, 19:59

Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce
Rzepek

Postautor: Michu.9 » 21 grudnia 2016, 19:05

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Michu.9

Postautor: Radzio8 » 29 grudnia 2016, 15:48

gość pisze:Zmiłuj się z tym wiecznym reklamowaniem tego produktu. Wiecznie rozpoczynasz różne tematy na temat tego produktu i widać, że sam odpisujesz na swoje posty. Nie stać cię na reklamę, przynajmniej fora nie zaśmiecaj.
Po drugie, proszę mi podać numer pod jakim ten preparat jest zgłoszony do Głównego Inspektoratu Głównego,Producenta, nazwa podmiotu wprowadzającego do obrotu , wynik postępowania, bo każdy taki produkt sprzedawany na terenie Polski musi być zgłoszony. Jeżeli nie to sam zgłoszę o kontrole sprzedawanego przez was produktu.

Wystarczy wejść na stronę GIS tam są wszystkie dane związane z tymi tabletkami.Sam sprawdzałem przed kupnem.
Radzio8

Postautor: Arczi4 » 8 stycznia 2017, 19:40

Moim zdaniem nie ma lerpszego środka na poprawienie erekcji jak iqman. W każdym razie w moim przypadku rewelacja
Arczi4

Postautor: gość » 9 stycznia 2017, 12:51

Radzio8 pisze:
gość pisze:Zmiłuj się z tym wiecznym reklamowaniem tego produktu. Wiecznie rozpoczynasz różne tematy na temat tego produktu i widać, że sam odpisujesz na swoje posty. Nie stać cię na reklamę, przynajmniej fora nie zaśmiecaj.

Wystarczy wejść na stronę GIS tam są wszystkie dane związane z tymi tabletkami.Sam sprawdzałem przed kupnem.

To podaj konkretny numer, bo ja nie zanlazłem
gość

Postautor: Maurycy6 » 12 stycznia 2017, 19:00

Jak dla mnie najskuteczniejszym i najpelszym rozwizaniem tego problemu jest po prostu zastosowanie iqman i w sumie tyle w temacie, bo moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka w tym zakresie o takim działaniu
Maurycy6

Postautor: Lejko » 20 stycznia 2017, 14:49

Ja stosuję na poprawę potencji, w ogóle na poprawę tych spraw, IQMAN. Ja przyznaję, że dopóki nie powiedział mi o nich znajomy, nie znałem. A żałuję, bo są lepszye od wszystkiego co stosowałem do tej pory, jest zupełnie naturalny i w końcu po zażyciu nie boli mnie głowa.
Lejko

Postautor: Lubicz » 25 stycznia 2017, 21:01

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego potencję, jak iqman. W moim przypadku zadziałał rewelacyjnie
Lubicz

Następna

Wróć do Intymnie