Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16927) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2018, 16:13

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było
Gość

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2018, 17:04

Zgadzam się, ja też stosowałem iqman i jak najbardziej obecnie nie mam już problemów z erekcją, jak to było niestety wcześniej
Gość

Postautor: Dariusz H » 12 września 2018, 18:20

Dla mnie IQman okazął się bardzo skutecznym środkiem, w końcu znów moge się normalnie kochać i bać że coś mi pójdzie nie tak jak powinno., bo nawet przy żonie to było krępujące
Dariusz H

Postautor: Gość » 25 września 2018, 19:38

Ja stosuję na poprawę potencji, w ogóle na poprawę tych spraw, IQMAN. Ja przyznaję, że dopóki nie powiedział mi o nich znajomy, nie znałem. A żałuję, bo są lepszye od wszystkiego co stosowałem do tej pory, jest zupełnie naturalny i w końcu po zażyciu nie boli mnie głowa
Gość

Postautor: Gość » 7 października 2018, 21:04

Też stosowałem IQman ku zadowoleniu i siebie i żony i nie widzę w tym ani nic dziwnego, zdrożnego czy zboczonego, a seks teraz jest dla nas jeszcze większą przyjemnością
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2018, 20:49

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w kilkanaście dni.
Gość

Postautor: Gość » 2 listopada 2018, 18:02

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu
Gość

Postautor: młody » 5 listopada 2018, 19:01

Czy IQman można kupić w każdej aptece??
młody

Postautor: Gość » 12 listopada 2018, 13:47

Jak najbardziej polecam Iqman, środek idealny jeżeli chodzi o poprawienie erekcji. Stosowałem go trzy miesiące i ejstem bardzo z tego zadowlony, żona zresztą też, bo takich orgazmów jak teraz to już dawno nie miała
Gość

Postautor: Gość » 20 listopada 2018, 17:48

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu
Gość

Postautor: Gość » 22 listopada 2018, 21:28

Ja tez stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w moim przypadku prawie każdy raz kończył się katastrofą, Obecnie jest już rewelacynie
Gość

Postautor: Gość » 25 listopada 2018, 19:08

U mnie efekt po zastosowaniu IQman jak najbardziej pozytywny, erekcja znów ku wielkiemu szczęściu mojemu i mojej partnerki bardzo silna i w trakcie conajwyżej się zwiększa...
Gość

Postautor: młody » 27 listopada 2018, 14:24

Gdzie w Koninie można kupić Iqman??
młody

Postautor: Gość » 29 listopada 2018, 21:00

Zdecydowanie w przypadku takiego problemy wydaje mi się, że rozwiązaniem będzie IQman. Szczególnie, że teraz jest wzmocniony jeszcze bardziej, co jeszcze powinno daj lepsze efekty. Ja brałem go rok temu i do dzisiaj mam spokój pod tym względem
Gość

Postautor: wsfgtrhj » 2 grudnia 2018, 10:27

zero działa ściema z tym jest nie polecam to tylko wydanie kasy w błoto jest
wsfgtrhj

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie