Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17041) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik wybronił punkt w Toruniu, fantastyczny Szym ... (0)Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (2)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: Sławomirr » 24 kwietnia 2017, 23:07

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
Sławomirr

Postautor: xyztc.pom » 25 kwietnia 2017, 12:23

jak by był tak dobry to byłby Iqman w polskich aptekach.
xyztc.pom

Postautor: Edas456 » 27 kwietnia 2017, 22:31

Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.
Edas456

Postautor: Iqmann » 6 maja 2017, 14:52

ten preparat bazuje na L-argininie..mozna zamówić w kazdej aptece jako L-arginina +vilcacra.. zapłacisz o wiele mniej jak te opisane wyżej . Skutecznośc sprawdzilem super a działanie l-argininy znajdziesz w google . Nie dawaj zarabiać cwaniakom ...zapakują suplement w piekne opakoawnie i nie wiesdz co masz w aptece pewna sprawa..POLECAM
Iqmann

Postautor: Korboll » 9 maja 2017, 19:54

U mnie efekt po zastosowaniu Iqman rewelacyjny, w końcu udało mi się odzyskać pełna sprawność pod wzgędem seksu
Korboll

Postautor: Grzecho » 19 maja 2017, 22:43

Jak najbardziej, w przypadku problemów z erekcją to iqman jest odpowiednim środkiem, u mnie zadziałał idealnie, na pierwsze efekty w sumie nie musiałem czekać długo, bo pozytywy zacząłem odczuwać po tygodniu
Grzecho

Postautor: Augiusz » 23 maja 2017, 21:25

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu, takiej erekcji jak mam teraz za każdym razem, to już dawno nie miałem, a przynajmniej o niej nie pamiętam
Augiusz

Postautor: Waleriusz » 5 czerwca 2017, 19:52

Z tego co masz obecnie dostępne na rynku to zdecydowanie IQman uważam, za najlepsze rozwiązanie problemów z potencją.W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów
Waleriusz

Postautor: Mieczysław.W » 5 czerwca 2017, 20:00

Mój facet tez teraz przyjmuje tabletki IQMAN i po miesiącu stosowania naprawdę jest super Ja szczerze muszę powiedzieć ze działa.Dziewczyny jeżeli wasz facet ma problemu podsuńcie mu te tabletki będziecie bardzo zadowolone.
Mieczysław.W

Postautor: Mariusz.Gim » 11 czerwca 2017, 20:31

Mi też pomógł IQMAN i jestem bardzo zadowolony, jeżeli chodzi o sprawę poprawienia erekcji, to moim zdaniem ten środek to miostrzostwo świata
Mariusz.Gim

Postautor: Nikodem56 » 13 czerwca 2017, 21:05

Moim zdaniem iqman to jeden z najlepszych środków poprawiających potencję jakie można legalnie kupić... Do tego cąłkowicie na naturalnych składnikach, co dla mnie było ważne
Nikodem56

Postautor: Amstrong56 » 20 czerwca 2017, 19:46

Mi też pomógł środek IQMAN, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona
Amstrong56

Postautor: Olaf.O » 23 czerwca 2017, 18:47

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzso zadowolony z efewktu jaki udąło mi się uzyskąć. 3 miesiace i znów moge się cieszyć seksem
Olaf.O

Postautor: Ronald.R » 3 sierpnia 2017, 19:02

Rozsądne i praktyczne, bo IQman naprawdę jest jednym z nielicznie aż tak dobrze działąjących środków, sama wiem jak zadzałał na mojego chlopaka i o ile wzrosły jego mozliwości a im większe u niego tym większy odjazd u mnie
Ronald.R

Postautor: Plastuś » 13 sierpnia 2017, 21:21

Jak dla mnie nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak iqman, stosowałem prawioe rok temu i od tamtego czasu żadnych problemów
Plastuś

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie