Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17084) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: KOŃ231 » 19 sierpnia 2017, 18:02

DOBRE
KOŃ231

Postautor: próbował » 21 sierpnia 2017, 09:22

PRÓBOWAŁEM..I POLECAM
próbował

Postautor: Krystek.J » 21 sierpnia 2017, 18:24

Ja na tego typu problem zastosowałem IQman, mi pomógł, więc może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem?
Krystek.J

Postautor: Arkadiusz00 » 25 sierpnia 2017, 20:10

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Arkadiusz00

Postautor: Pikuś47 » 29 sierpnia 2017, 22:19

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów, silniejsza erekcja, dłuższy czas stosunku, Jak dla mnie rewelacja
Pikuś47

Postautor: Manuell » 15 września 2017, 21:48

Na dzień dzisiejszy, patrząc na cenę skuteczność, fakt, ze środek jest oparty na naturalnych składnikach to polecam IQman. Sam go brałem i jest wart swojej ceny, a tak jak pisałem, na Allegro masz teraz promocję
Manuell

Postautor: Ramoss » 12 października 2017, 21:34

A próbowałeś już IQman. Erekcja natychmiastowa. A kuracja 2-3 miesiące wpływa na powiększenie penisa. Ja zamawiałem z ebay z kolegą na spółkę. Wychodzi poniżej 100zł za opakowanie.
Ramoss

Postautor: Gerwazy8 » 17 października 2017, 19:40

Spróbuj zastosować tabletki iqman, mione pomogły i to bardzo, od czasu jak je brąłem, to nie mam najmniejszych problemów ani z erekcja, ani ze zbyt wczesnym wytryskiem
Gerwazy8

Postautor: Błażej.W » 21 października 2017, 22:21

Jak dla mnie, to super rozwiązaniem moich problemów z potencją okazało sie zastosowanie iqman. I co ważne, środek jest oparty na naturalnych składnikach, co u osób z problemami związanymi z wrzodami miało też olbrzymie znaczenie
Błażej.W

Postautor: Marian.P » 26 października 2017, 19:16

Moim zdaniem, patrząc na to jakie miałem pod tym względem problemy, a jak dobrze jest teraz, to nie ma obecnie na rynku lepszego środka jak IQMan.
Marian.P

Postautor: Tymoteusz8 » 30 października 2017, 19:11

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
Tymoteusz8

Postautor: gość » 1 listopada 2017, 07:40

Jaka cena tych tabletek oraz ile sztuk jest w opakowaniu
gość

Postautor: Bronek.W » 5 listopada 2017, 21:38

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu
Bronek.W

Postautor: Sylwek.W » 9 listopada 2017, 21:25

Ja też jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Iqman, seks znów jest przyjemnością, a kończy się obopólną rozkoszą.
Sylwek.W

Postautor: Oktawian66 » 14 listopada 2017, 23:06

Zaburzenia erekcji to nic dziwnego, każdemu może się to zdarzyć zwłaszcza jeżeli ma dużo problemów na głowie. Sam przez to przechodziłem więc wiem jaki to problem dla mężczyzny. Z doświadczenia polecam IQMAN, to tabletki które szybko poradzą sobie z takim problemem.
Oktawian66

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie