Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17146) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: Gość » 22 listopada 2017, 23:09

Ja iqman brałem 3 miesiące, było to ponad pół roku temu, a że tak określę pozytywne skutki na zasadzie, że już jest wszystko ok z moja potencją mam do dzisiaj
Gość

Postautor: Gość » 29 listopada 2017, 22:50

Ja jestem jak najbardziej zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu IQman. Moim zdaniem to obecnie najlepszy środek w ten sposób działający
Gość

Postautor: Gość » 4 grudnia 2017, 21:51

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
Gość

Postautor: Gość » 8 grudnia 2017, 23:14

Też stosowałem Iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.W końcu erekcja znów jest silna i co ważniejsze jestem jej pewien w 100%
Gość

Postautor: Gość » 12 grudnia 2017, 13:00

Dla mnie najskuteczniejsza jest IQman. Erekcja po niej jest bardzo silna i długotrwała, a do tego pojawia się już po kilku dniach od zażycia, więc nie trzeba rezygnować ze spontanicznego seksu
Gość

Postautor: Gość » 11 stycznia 2018, 20:57

Ja zdecydowałem się na zastosowanie IQman i okazało się że to bardzo dobre rozwiązanie, bo po zastosowaniu tych tabletek znikł problem jaki miałem z erekcją
Gość

Postautor: Gość » 14 stycznia 2018, 19:10

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektów, zresztą żona, podobnie,pomimo, że na początku miała pewne obiekcje, co to takiego rozwiązanie problemu, który zaczął u mnie się wtedy nasilać
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2018, 19:23

Ja również jestem bardzo zadowolony z efektu uzyskanego po zastsowaniu IQman.Erekcja znów jest taka jak powinna być
Gość

Postautor: Gość » 24 stycznia 2018, 21:38

Też stosowałem IQman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem
Gość

Postautor: Gość » 31 stycznia 2018, 19:32

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowlony z efektu jaki uzyskałem, W końcu seks znów jest piękny
Gość

Postautor: sandrawer » 2 lutego 2018, 21:23

Serio IQman? A co to sponsorowany posty czy co, przecież to nie ma prawa działać, czy ktoś z was w ogóle sprawdzał skład tego produktu? Jak już coś macie stosować, to weźcie coś co jest lekiem a nie jakimś badziewiem http://medicot.pl/produkt/najlepszy-srodek-na-potencje-bez-recepty-vigrax/ dostępny w aptekach
sandrawer
Nowy

Postautor: Gość » 5 lutego 2018, 13:54

A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu IQman. Po prostu nie mam już problemów z erekcją i tylmko to się liczy
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2018, 22:12

Mi też pomógł IQman. Jestem bardzo zadowolony, bo jak teraz przyznała się, żona, to dużo jej nie brakowało, do tego by się poddać i mnie zdradzić... zawsze lubiła seks, a tu ponad pół roku posuchy... Na szczęście teraz nadrabiamy zaległości
Gość

Postautor: Gość » 14 lutego 2018, 17:58

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2018, 22:17

Moim zdaniem iqman to jeden z najlepszych tego typu środków jakie można po prostu kupić i zastosować
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie