Dzisiaj jest piątek 5 marca 2021, imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17705) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Naczelna Organizacja Techniczna za transformacją e ... (0)Wierzę w słuszność starań na rzecz elektrowni jądr ... (29)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: piotr-wolny28@o2.pl » 25 lutego 2018, 21:23

Co
piotr-wolny28@o2.pl

Postautor: Gość » 11 marca 2018, 10:02

Pod względem poprawy erekcji, to uwążam, że iqman nie ma w Polsce po prostu konkurencji. Zona też uważam, że toco było jeszcze kilkanaście dni temu, a jest teraz nie sposób porównać
Gość

Postautor: rbr » 12 marca 2018, 10:19

a gdzie mozna kupić ten iqman
rbr

Postautor: Gość » 16 marca 2018, 21:59

W moim przypadku skutecznym środkiem jeżeli chodzi o poprawę potencji okazał się IQman. I nie zamienił bym tego środka na żaden inny
Gość

Postautor: Gość » 20 marca 2018, 19:38

Ja zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu . W końcu seks znów zaczął być tylko samą przyjakmością, pozbawioną stresu, ze coś będzie nie tak
Gość

Postautor: Gość » 22 marca 2018, 21:31

Wydaje mi się, że te suplementy typu IQMAN sa lepsze. Kiedyś brałem taki co się bierze raz przed, ale źle się po nich czułem i wole suplementy.
Gość

Postautor: Gość » 3 kwietnia 2018, 19:33

Też stosowałem iqman ku zadowoleniu i siebie i żony i nie widzę w tym ani nic dziwnego, zdrożnego czy zboczonego, a seks teraz jest dla nas jeszcze większą przyjemnością
Gość

Postautor: Mikołaj G2 » 5 kwietnia 2018, 17:29

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony. Pierwsze pozytywne efekty już po pierwszej tabletce
Mikołaj G2

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2018, 20:23

ja też stosowałem IQman i faktycznie, jeżeli chodzi o poprawienie erekcji, to rewelacja... Seks znów jest przyjemnością, a nie stresem
Gość

Postautor: Gość » 13 kwietnia 2018, 19:45

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Gość

Postautor: Gość » 16 kwietnia 2018, 20:08

Stres albo i nie czasem po prostu człowiek jest zmęczony i nie zdaje sobie sprawy ja biorę tabletki na potencję IQMAN i nie mam problemu ze wzwodem ani podnieceniem, także mogę polecić.
Gość

Postautor: Gość » 22 kwietnia 2018, 20:21

Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce
Gość

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2018, 18:52

A ja zastanawiam się nad zakupem IQman, brat stosował i jest bardzo zadowolony i namawia mnie abym też spróbował, choć u mnie raczej nie ma problemów pod tym względem...
Gość

Postautor: Dragon B » 26 kwietnia 2018, 22:48

Moim zdaniem IQman to jeden z najlepzych środków na potencję. Jak dla mnie przynajmniej. U mnie zadzałal juz po pierwszej tabletce
Dragon B

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2018, 11:49

To prawda, co na jednego pomaga nie musi pomagać na drugiego. Trzeba szukać i próbować, nie ma w sumie gotowych recept. Na mnie działa IQMAN i jestem zadowolony. Mogę polecić.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie