Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2018, 11:51

Mąż stosował iqman i tak jak początkowo uważałam to za fanaberię, tak teraz z efektów, które wymiernie odczuwam jestem jak najbardziej zadowolona
Gość

Postautor: Gość » 3 maja 2018, 18:01

Ja też stosowałem iqman i jestem pod wrażeniem jak szybko przywrócił mion sprawność. W każdym razie u mnie rewelacja
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2018, 19:02

Sam miałem problem pod tym względem, gdzie w życiu nie spodziewałem się iż tak szybko będę miał problemy w tym zakresie, w końcu powinienem normalnie jeszcze się kochać i to parę lat. Ale dobrze, ze istnieją środki takie jak IQman, którego sam brałem, 3 miesiące czasu i sprawnośc wróciła do normy
Gość

Postautor: Gość » 19 maja 2018, 20:17

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw
Gość

Postautor: Gość » 25 maja 2018, 06:30

Też stosowałem iqman ku zadowoleniu i siebie i żony i nie widzę w tym ani nic dziwnego, zdrożnego czy zboczonego, a seks teraz jest dla nas jeszcze większą przyjemnością
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2018, 19:22

Zgadza siię co do IQMan. Moim zdaniem patrząc jak zadziałał w moim przyapdku, jest to obecnie najbardziej skuteczny środek wspomagający potencję, a testowałem na sobie kila tego rodzaju środków.
Gość

Postautor: Gość » 31 maja 2018, 06:55

Ja długo szukałem odpowiedniego środka, pytając sie i prosząc o rade między innymi na forum. W końcu zdecydowałem się na IQman. I był to strzał w dziesiątkę, nie mam problemów, narzędzie sprawdza się za każdym razem, dodatkowo powiększony o około 5 cm, więc żona szaleje, jest na tyle dobrze, ze są dni, gdy ona ma ochotę 2 x pod rząd.
Gość

Postautor: Gość » 3 czerwca 2018, 09:32

Bardzo zaskoczył mnie taki szybki efekt po zastoswaniu IQman.Kilka dni stosowania i moja jest w końcu normalna.Dla mnie plusem jest to że tych tabletek tak jak innych nie trzeba brac na półgodziny przed stosunkiem.
Gość

Postautor: Gość » 3 czerwca 2018, 09:45

Ja stosuje IQman miałem w sumie nie durze problemy z erekcja a jednak.Kilkanaście tabletek póżniej wszystko wraca do norymy.Najbardziej z poprawy zadowolona jest moja kobieta.
Gość

Postautor: Gość » 10 czerwca 2018, 05:28

Na przedwczesny wytrysk i na dluższy stosunke na pewno pomogą tabletki IQman. Mi przy przedwczesnym wytrysku i bardzo krótkiej erekcji te tabsy bardzo pomogły więc może i tobie pomogą.Moim zdaniem warto spróbować.
Gość

Postautor: Gość » 23 czerwca 2018, 12:32

Ja też uważam, że najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest zastosowanie iqman. W każdym razie ja po 3 miesiącach stosowanie jestem bardzo zadowolony
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2018, 18:39

Ja uzywam iq man od miesiąca i efekty są fenomenalne ! Na prawdę drugą młodość przeżywam. Piszę o tym bo na prawdę jestem szczęśliwy, Panowie nie przejmujcie się wszystko można ogarnąć wystarczy chcieć i mieć odpowiednią motywację.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2018, 20:30

Zgadzam się z opiniami na temat IQman , w końcu i wreszcie znowu mogę!!! I podobnie jak wcześniej się nie spodziewałem, że mogę "stracić możliwości", tak obecnie nie spodziewałem że tak pięknie może wszystko wrócić!!!
Gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2018, 16:51

Wszystkiego rodzaju żele i spraye działają tylko na chwilę a jeżeli komuś zależy na ty aby poprawa była trwała to polecam jak najbardziej tabletki IQMAN. Sa oparte na naturalnych składnikach w żaden sposób nie szkodzą zdrowiu.Dla mnie te tabletki a rewelacyjne.
Gość

Postautor: Gość » 22 lipca 2018, 12:59

Zgadzam się z Toba ja tez szukałem tabletek które dadzą mi trwała poprawe a nie takich które działają przez krótką chwile.Może i na efekty trzeba poczekać jakiś czas ale przynajmniej efekt po IQman jest trwały.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie