Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17299) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Sex analny

Sex analny

Postautor: Xyra » 25 grudnia 2017, 09:59

Drogie Panie, jak zapatrujecie się na sex analny? Albo połączenie klasyki i analu?
Xyra

Re: Sex analny

Postautor: Gość » 25 grudnia 2017, 12:39

pozytywnie
Gość

Postautor: ptwmjg.ad » 25 grudnia 2017, 13:06

Gość pisze:pozytywnie

Może coś więcej? Ludzie muszą się rozumieć i chcieć tego samego.... To moje zdanie
ptwmjg.ad

Postautor: Xyra » 26 grudnia 2017, 08:51

Problem w tym, że moja partnerka lubiła to robić od czasu do czasu. Jednak od jakiegoś roku wogóle tego tak nie robimy. Zawsze starałem sìę być delikatny i jakoś nam to wychodziło. A teraz nawet nie wiem jak z nią o tym porozmawiać
Xyra

Postautor: jankonin » 26 grudnia 2017, 19:26

Witam ale się zdziwisz jak będziesz chciał na finał wsadzić jej w usta a mały cały w czekoladzie
jankonin

Postautor: Rozwiazanie » 2 stycznia 2018, 16:34

To wez ja od tylu, a potem zmien dziurke. Jak bedzie nakrecona to raczej nie odmowi. Bez podchodow. Delikatnie ale stanowczo. Sama jestem kobietom i powiem Ci , ze jesli to jestem z kims dlugo, uprawiamy sex i mu ufam to nie problemu. Jesli nie pokazesz jej co lubisz w lozku i na co ma ochote to skad ma wiedziec?
Rozwiazanie

Postautor: Agosc123 » 19 maja 2018, 17:42

A może jest jakaś kobieta która lubi taki sex i chciała by się podzielić swoimi doświadczeniami?
Agosc123

Postautor: piotr-wolny28@o2.pl » 19 maja 2018, 18:56

Ten co pisze jako kobietą to jest *****.Mało kobiet lubi taki seks.I mam pytanie czy wielu facetów chciał by mieć coś kładzione w tyłek myślę,że nie. A dlaczego kobiety muszą się na to godzić?
piotr-wolny28@o2.pl

Postautor: Mąż » 21 maja 2018, 21:34

Ja lubie mieć coś kładzione w tyłek
Mąż

Postautor: Ja lubie » 22 lipca 2018, 16:41

piotr-wolny28@o2.pl pisze:Ten co pisze jako kobietą to jest *****.Mało kobiet lubi taki seks.I mam pytanie czy wielu facetów chciał by mieć coś kładzione w tyłek myślę,że nie. A dlaczego kobiety muszą się na to godzić?

Ja bardzo lubię jak mnie żona zerznie strapon em ☺️
Ja lubie

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2020, 13:21

Ja z mężem często się zabawiamy obustronnym dildoskiem, jeden koniec w mojej pupie, drugi w jego, ja mu pieszczę dłońmi kutaska i jajka, a on mi cipkę. Polecam. A jak mocno tryska po takim masażu prostaty! Kocham patrzeć, jak odlatuje w czasie orgazmu.
Gość

Postautor: Gość » 11 sierpnia 2020, 16:05

Gość pisze:Ja z mężem często się zabawiamy obustronnym dildoskiem, jeden koniec w mojej pupie, drugi w jego, ja mu pieszczę dłońmi kutaska i jajka, a on mi cipkę. Polecam. A jak mocno tryska po takim masażu prostaty! Kocham patrzeć, jak odlatuje w czasie orgazmu.
wloz mu w d upe gasnice i otworz wtedy zobaczysz ile bedzie bialej piany s uko
Gość

Postautor: Xyz1234 » 18 października 2020, 20:44

To jest bardzo przyjemne a jaki orgazm odlecieć można nam się to podoba a mój facet wniebowzięty
Xyz1234

Postautor: AdamonWZwiazku » 22 października 2020, 05:00

Moja zanim była że mną jakieś 3l temu dawała analnie bo sama mówiła Ado tego na początku sama otwierała mioczko. Teraz nie daje się zerz.. Nać wdupako dlaczego?
AdamonWZwiazku

Postautor: Krzysiek88 » 24 października 2020, 15:43

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,często dodają nowe

http://topportale.pl/XvzcRO

każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Wróć do Intymnie