Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16919) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Jakie suplementy wspomagające erekcję

Jakie suplementy wspomagające erekcję

Postautor: robert3993 » 15 lutego 2018, 08:27

Problem mój nasila sie już od jakiegos czasu. Mianowicie chodzę na siłownie staram się zdrowo odżywiać. Ale poimom tego erekcja jest słaba. Znaczy się mogę postawić penisa, ale jest to trudne.Poza tym w trakcie stosunku muszę się momentami wspomagać ręką bo penis nie chce stawać. Co mogę zrobic? Zastanawiałem się nad tabletkami na erekcje ale bez recepty. Czy coś takiego może działać?
robert3993

Re: Jakie suplementy wspomagające erekcję

Postautor: zomo » 15 lutego 2018, 08:28

robert3993 pisze:Problem mój nasila sie już od jakiegos czasu. Mianowicie chodzę na siłownie staram się zdrowo odżywiać. Ale poimom tego erekcja jest słaba. Znaczy się mogę postawić penisa, ale jest to trudne.Poza tym w trakcie stosunku muszę się momentami wspomagać ręką bo penis nie chce stawać. Co mogę zrobic? Zastanawiałem się nad tabletkami na erekcje ale bez recepty. Czy coś takiego może działać?

Cum on ( zawiera duża dawkę l argininy)
penis complete - dziala głównie na erekcje, z czasem może powiekszyć penisa ( jak dla mnie działanie zdecydowanie na plus)

Swoją drogą to zastanawiałeś się nad przyczyną takich problemów z erekcją? Bo musi jakaś być. Robiłes sobie badania na erekcje?
zomo

Postautor: antek788 » 15 lutego 2018, 14:25

Dodam,ze może to byc jeszcze kwestia psychiki. Czemu nie chcesz odwiedzić lekarza?
antek788

Postautor: robert3993 » 16 lutego 2018, 08:33

Tak jak pisałem, na razie nie chce.Szczególnie,że zrobiłem sobie badania ogólne i hormonalne i wszystko jest ok. Kortyzol, testosteron itp. Trenuję dość mocno ale zawsze tak trenowałem i nigdy wcześniej problemów z erekcją nie miałem. Po prostu chciałbym wypróbować jakichś skutecznych supli, które mogłyby mi pomóc. Co do tych cum on i man tabs to mam je brać naraz czy co? Psychika? No nie wiem ale fakt jest, żę jak penis opada to zaczynam się denerwowac.
robert3993

Postautor: zomo » 16 lutego 2018, 14:04

Tak to bywa.Jak opada to zaczynasz się wkurzać. Jak się wkurzasz i stresujesz to jeszcze bardziej opada. Błędne koło. Jak weźmie się taką tabletkę to często jest się o wiele bardziej wyluzowanym. Teoretycznie można takie tabletki łączyć. Szczególnie,ze cum on i man tabs trochę inaczej się bierze jednak polecam zacząć od brania man tabs. Dobre działanie, powinieneś już po tygodniu odczuwać o wiele większe siły.
zomo

Postautor: Gość » 18 lutego 2018, 20:58

Ja stosowałem IQman, całkowicie legalny i oparty na naturalnych składnikach preparat, dzisiaj nie mam już problemów z erekcją, a sam suplement sobie bardzo chwalę
Gość

Postautor: ppppp3 » 20 lutego 2018, 08:24

Znowu spam iqman.... Nie wiem kiedy ten spamer się znudzi. I te powiekszone litery :d HEHE

Jeśli chodzi o mój ranking to będzie to wyglądało tak:

1. cum on
2.Braveran
3.Man tabs ( moze i działanie bardzo dobre ale jednak tabletki są drogie tak wiec zrezygnowałem)
4. sildenafil - z racji tego,że miał działania niepożądane
ppppp3

Postautor: Gość » 21 lutego 2018, 10:00

O jakich niepożadanych działaniach tutaj piszesz?
Gość

Postautor: ppppppp3 » 22 lutego 2018, 09:35

No na przykład bolała mnie po tym głowa. Czasami tak mnie rozpierdzielała,ze nie mogłem się na niczym skupić w ciagu dnia a co dopiero mysleć o seksie. Po tabletkach bez recepty nie mam takiego uczucia. Jednocześnie działanie jest równie dobrze. Tak wiec jak dla mnie to wygrywają zdecydowanie tabletki zawierające w sobie L argininę.
ppppppp3

Postautor: piotr-wolny28@o2.pl » 25 lutego 2018, 21:20

Dobra partnerka
piotr-wolny28@o2.pl

Postautor: Gość » 2 marca 2018, 21:10

A ja jestem zadowolony, miałem problemy z erekcją a ich nie mam. Brałem tylko iqman. Więc jakie jest inne wytłumaczenie, jeżeli nie skuteczność tych tabletek.Dodam tylko tyle że szybkość działania tych tabletek nawet mnie zadziwiło.
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2018, 18:16

A ja jestem zadowolony, miałem problemy z erekcją a ich nie mam. Brałem tylko iqman. Więc jakie jest inne wytłumaczenie, jeżeli nie skuteczność tych tabletek? Przy okazji, nie mieniłem partnerki, jak również nie zmienialiśmy technik...
Gość

Postautor: Gość » 16 marca 2018, 21:48

Ja jestem bardzo zadowolony z efektów jakie uzyskałem stosując iqman. W każdym razie z erekcja, a co za tym idzie i samym seksem nie mam już problemów Duży plus za to w jak szybkim tempie zadziałał.
Gość

Postautor: Ahh » 17 marca 2018, 18:27

A czy może ktoś wie czy ten CUM ON wydłuża czas stosunku ?
Ahh

Postautor: Gość » 17 marca 2018, 22:44

Na szczęście nie mam tego problemu. U mnie dwa chwyty i łeb odkryty
Gość

Następna

Wróć do Intymnie