Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17295) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Powiekszanie penisa tabletkami

Powiekszanie penisa tabletkami

Postautor: Gość » 16 lutego 2018, 08:58

Ktoś może powiększył penisa tabletkami? Jeśli tak to jakie tabletki braliście i jakie dały efekt? Sam zastanawiam sie nad wypróbowaniem sobie jakichś....typu penilarge albo penis complete.
Gość

Re: Powiekszanie penisa tabletkami

Postautor: denis81 » 16 lutego 2018, 14:00

O penis complete słyszałem ( to jakieś nowe tabletki) Penilarge brałem pół roku temu i wiadomo, że powiększenie nie było takie jak w reklamie ale było bo penis powiększył mi się o jakieś 3 cm w długości, w obwodzie ponownie. Jak na razie penis się nie zmniejszył. Tak wiec na mnie zadziałały ale słyszałem,ze na każdego działa to inaczej tak wiec po prostu samodzielnie trzeba je przetestować.
denis81

Postautor: Gość » 18 lutego 2018, 21:04

Ja jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu,po IQMAN wcześniej więcej miałem złych doświadczeń, że coś się stało w trakcie niż tych dobrych, gdzie ze spokojem wszysko odbywało się tak jak powinno. Dzisiaj normalnie jest za każdym razem...
Gość

Postautor: bolson » 19 lutego 2018, 12:43

Jak wyżej. Samodzielnie trzeba sprawdzić czy na Ciebie zadziała czynie. Bo będziesz się jedynie zastanawiał czy kupić czy nie.Jeśli zadziałają to super, jeśli nie to znak ze trzeba bedzie szukać innych sposobów.Chociaż tak jak koledzy wyżej jestem zdania,ze jesli chcesz sobie coś takiego przetestowac to najlepiej jest kupić sobie jakieś konkretne tabletki jak wskazali. A nie jakies tanie z allegro, których jest wiele (ogónie to dziwię się,ze ktos myśli,że tabletki za 20 zł zadziałają).

Aha i od razu musiał się tutaj przypałętać ten chamski spam z iqman. Czy ktoś w to wierzy?
bolson

Postautor: KASZA89 » 19 lutego 2018, 14:03

A te nie są na receptę?
KASZA89

Postautor: bolson » 20 lutego 2018, 08:22

Penilarge? Nie, kupisz w wielu sklepach w sieci, chociaż sam preferuję sprawdzone drogerie. Ale dostaniesz bez recepty.
bolson

Postautor: piotr-wolny28@o2.pl » 25 lutego 2018, 21:22

Czym
piotr-wolny28@o2.pl

Postautor: Gość » 2 marca 2018, 21:07

Ja stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efektów.W końcu erekcja jak za dawnych czasów. Liczę że zostanie na tym poziomie...
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2018, 18:20

Zgadzam się, ja też stosowałem iqman i jak najbardziej obecnie nie mam już problemów z erekcją, jak to było niestety wcześniej
Gość

Postautor: Gość » 16 marca 2018, 21:46

Słyszałem o IQman, pozwolę sobie napisać więcej, sam stosowałem IQman i uważam że jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający i poprawiający erekcje jaki obecnie można kupic...
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 15:02

Moim zdaniem w przypadku problemów z erekcją najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się być zastosowanie iqman. Jak w każdym razie stosowałem te tabletki i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki dąło ich zastosowanie
Drobik
Nowy

Postautor: MirosłżwR » 15 listopada 2019, 01:46

U mnie bardzo pomogło zastosownaie IQman., Moim zdaniem to jeden z lepszych tego rodzaju środków, pozwalających na rozwiązanie tego rodzaju problemów
MirosłżwR

Postautor: RomanBHH » 11 stycznia 2020, 00:15

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego erekcją jak IQMan
RomanBHH

Postautor: JanuszF » 14 stycznia 2020, 22:23

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na pokonanie problemów z erekcja, jak IQman. Dla mnie te tabletki są po prostu najlepsze na tego rodzaju problemy jak słabnąca erekcja, bo u mnie poprawa następiła juz po 2 tabletkach
JanuszF

Postautor: AdamCJX » 12 marca 2020, 01:03

Moim zdaniem nie ma pewniejszego pod tym względem środka, dodatkowo opartego o naturalne składniki i legalnie dostępnego w Polsce jak IQMan
AdamCJX

Następna

Wróć do Intymnie