Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16926) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Tabletki na erekcję

Tabletki na erekcję

Postautor: TOMSOR » 15 marca 2019, 09:58

Jak generalnie zapatrujecie się tutaj na kwestię tabletek na erekcję? Bo słyszałem, że reklamuje się wiele tabletek na erekcję w radio o innych serwisach . Sam mam problemy z erekcją i nie wiem nawet czym spowodowane bo jestem młodym mężczyzną, który dba o zdrowy styl życia. I zastanawiam się czy iść z problemem do lekarza czy jednak spróbować czegoś bez recepty. Z jednej strony nie chcę od razu iść się leczyć. Z drugiej strony obawiam się, że takie środki za bardzo skuteczne nie są.
TOMSOR

Re: Tabletki na erekcję

Postautor: gość5 » 15 marca 2019, 14:30

Dużo tutaj zależy od tego, jakie są to środki. Bo składy są różne i niektóre mają lepsze, niektóre gorsze składy jeśli chodzi o ich działanie. Niestety ale wiele środków tych mocno reklamowanych, nie jest zbyt skutecznych w działaniu. Pisze tutaj na przykład o olimpie. O wiele lepszy skład ma już braveran, najlepszy mają tabletki Cum on ( chociaż z ich dostępnością może być różnie, najłatwiej dostać przez internet).
gość5

Postautor: TOMSOR » 18 marca 2019, 10:20

A nie ma ryzyka uzależnienia? Obawiam się tutaj jednego. Mianowicie, że zacznę brać takie tabletki ale potem nie będę mógł już ich przestać przyjmować.
TOMSOR

Postautor: gość5 » 18 marca 2019, 14:45

W przypadku środków z Largininą jak cum on ( swoją drogą bardzo dobre tabletki, sam brałem i bardzo mi pomogły,nie są tak rozreklamowane i wiele osób o nich nie wie, sam bym nie wiedział jakby mi ich lekarz nie podsunął)., takiego ryzyka nie ma. Sildenafil tak jak wspominałem może uzależniać, ale nie L arginina. Dlatego w pierwszym rzucie polecane jest wypróbowanie właśnie takich środków. A jak nie zadziałają, można zastanowić się nad czymś mocniejszym.
gość5

Postautor: Gość » 26 marca 2019, 07:47

Moim zdaniem iqman to obecnie jeden z najlepszych środków jakie są w chwili obecnej sprzedawana na potencję
Gość

Postautor: Gość » 29 marca 2019, 18:07

Stosuje tabletki IQMAN i widzę poprawę a pomyśleć że na początku nie byłem przekonany co do tych tabletek.Warto było zainwestować w te tabletki bo działają skutecznie i szybko
Gość

Postautor: Henrry » 9 kwietnia 2019, 21:16

Moim zdanieniem najlepszym środkiem wspomagającym erekcję jest IQman. Skuteczny i dodatkowo oparty na naturalnych składnikach, dzięki czemu nie trzeba obawiać sie o bezpieczeństwo zastosowania
Henrry

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 15:11

U mnie problemy z erekcją zaczęły się prawie rok temu i jedynie czego żałuję,to fakt, że na iqman zdecydowałem się tak późno... A dzisiaj... dzisiaj jest już wszystko OK, ale tak jak napisałem już w jednej z moich wypowiedzi, na początku miałem pewne zahamowania przed zakupem, nie potrzebnie
Drobik
Nowy

Postautor: Gość » 17 sierpnia 2019, 10:15

Drobik pisze:U mnie problemy z erekcją zaczęły się prawie rok temu i jedynie czego żałuję,to fakt, że na iqman zdecydowałem się tak późno... A dzisiaj... dzisiaj jest już wszystko OK, ale tak jak napisałem już w jednej z moich wypowiedzi, na początku miałem pewne zahamowania przed zakupem, nie potrzebnie

Reklama .... ***** ...reklama.
Gość

Postautor: RadekIU » 31 października 2019, 22:44

Ja wiem jedno, mi na problemy z erekcją pomogło zastosowanie IQman, ale może jestem wyjątkowy :-)
RadekIU

Postautor: Hubeertr40a » 15 listopada 2019, 01:40

RadekIU pisze:Ja wiem jedno, mi na problemy z erekcją pomogło zastosowanie IQman, ale może jestem wyjątkowy :-)

Muszę cię rozczarować, nie jesteś wyjątkowy, jak też mam jak najlepsze zdanie o tych tabletkach
Hubeertr40a

Postautor: SebastianMNB » 2 grudnia 2019, 22:27

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman.
SebastianMNB

Postautor: Kamil39 » 10 grudnia 2019, 22:31

Moim zdaniem, a z tego co wiedzę, to nie będzie ono odosobnione, to jednym z najlepszych środków jakie są dostępne na poprawienie erekcji jest IQMan. Mi w każdym razie te tabletki bardzo pomogły
Kamil39

Postautor: Krystian30G » 14 grudnia 2019, 00:22

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawienie erekcji jak IQman. Takie przynajmniej jest moje zdanie
Krystian30G

Postautor: PiotrUSG » 14 grudnia 2019, 00:30

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego środka na poprawienie erekcji jak IQman. Jestem przekonany, że bez tych tabletek nie dałbym rady dzisiaj normalnie się kochać
PiotrUSG

Następna

Wróć do Intymnie