Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17302) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Orgasm control opinie

Orgasm control opinie

Postautor: ardst » 3 września 2019, 13:32

Szukam opinii na temat sprayu na przedwczesny wytrysk orgasm control. Ktoś moze używa? Jak opinie i czy jest skuteczny?
ardst

Re: Orgasm control opinie

Postautor: soundDD » 4 września 2019, 09:48

Ja stosuje od niedawna ich zel ogólnie to całkiem spoko chociaż spodziewałem się na początku, że jest to jedynie reklama
soundDD

Postautor: Stanimir » 4 września 2019, 13:34

Działa. Chociaż dla najlepszej skuteczności polecam nie spray ale tabletki. Bierze się jedną dziennie i efekty są naprawdę zaskakująco na plus.
Stanimir

Postautor: shipper » 5 września 2019, 06:13

Kupilem sobie ich spray ostatnio na sprubowanie bo przeczytalem dobre opinie a mam problem z tym ze wczesnie skoncze jak sie bardzo mocno podniece, uzyty przed stosunkiem, potrafi przedluzyc wytrysk z kilku ruchuw do jakichs 10 minut seksu. ogulnie sprubuj bo jak spray na ciebie zadziala to nie wiem czy sens bedzie lonczyc z tabletkami
shipper

Postautor: Pifko » 5 września 2019, 09:05

Bardzo dobry chociaż w sieci znajdzie się również i negatywne opinie, które twierdza że to nie działa. Tak wiec podejrzewam, ze róznież to działa na różne osoby. Najlepiej jeśli zamówisz sobie nie spray ale po prostu chusteczki orgasm control bo taka chusteczka chociaż mniej wydajna to kosztuje o wiele mniej. I zobaczysz czy na Ciebie to działa. W przypadku lekkich zaburzeń z kontrola wytrysku to jest to najlepsza opcja jeśli nie chcesz używać gumek.
Pifko

Postautor: dzaq » 6 września 2019, 07:04

Uzywałem i chusteczek orgasm control i sprayu orgasm control i to i to na mnie działa chociaz jak używa się codziennie to chusteczki sa zupełnie nie wydajne i lepszy będzie spray. Tabletek nie brałem.
dzaq

Postautor: Orestor » 6 września 2019, 08:54

Ja mam spray ogólnie spoko rzecz i w sumie to żałuje trochę że nie kupiłem sobie go wcześniej. Bo poprawia przyjemność z seksu. W sumie to jego działanie zależy od tego jak jestem zajarany i jak jestem podniecony bo przedłuża stosunek jakieś 5 - 10 minut. Czyli bzykanka mam jakieś 15 mintu, wcześniej było kilka. Żona dochodzi, wcześniej raczej w takim czasie nie było możliwości doprowadzenia jej do orgazmu.
Orestor

Postautor: On1836 » 6 czerwca 2020, 09:06

Nie używałem nie pomogę
On1836

Postautor: amra » 13 listopada 2020, 07:40

Dokładnie.Chociaż mój facet mówi,ze jednak za drugim razem nie jest mu tak przyjemnie jak za pierwszym. Chusteczki orgasm control probowaliśmy ale spray z tej samej serii moim zdaniem jest lepszy. Działanie jest podobne i jednak jest tańszy. Tak wieć jeśli uprawiacie seks w sypialni i macie gdzie to cudo schować ( jakąś szafeczkę czy coś w tym stylu) to kupicie właśnie spray.
amra

Wróć do Intymnie