Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17331) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (9)

Jakiej wielkości penisy lubicie

Jakiej wielkości penisy lubicie

Postautor: morido » 12 maja 2020, 10:04

Bo sam mam duży kompleks na tym punkcie ;/ Mój penis w trakcie wzwodu ma...11 cm czyli bardzo niewiele.Zastanawiam się nad powiekszeniem operacją ale z drugiej strony trochę się obawiam.

Nigdy nie byłem z kobietą bo boję się jej reakcji jakby zobaczyła takiego robaka w spodniach.
morido

Re: Jakiej wielkości penisy lubicie

Postautor: LkZd » 12 maja 2020, 13:51

Za dobrze nie jest ale również nie jest tak źle. Mogło być gorzej :P Po pierwsze polecam poczytać sobie o kobietach. Nie liczy się tak bardoz wielkość penisa ale to jak potrafisz nim obracać. Poza tym wiekszość dochodzi po stymulacji łechtaczki. Tak jak tutaj pisali każda kobieta jest inna. Jeśli już masz takie duże kompleksy to zawsze możesz probować powiększyć penisa bo jest wiele sposobów na to. Jak na przykład ćwiczenia czy tabletki.
LkZd

Postautor: Gość » 12 maja 2020, 22:02

morido pisze:Bo sam mam duży kompleks na tym punkcie ;/ Mój penis w trakcie wzwodu ma...11 cm czyli bardzo niewiele.Zastanawiam się nad powiekszeniem operacją ale z drugiej strony trochę się obawiam.

Nigdy nie byłem z kobietą bo boję się jej reakcji jakby zobaczyła takiego robaka w spodniach.

Popieram. 22cm będzie ok.
Gość

Postautor: walmer » 13 maja 2020, 13:44

Można powiększyć? Myślałem że się nie da... jakie konkretnie ćwiczenia i tabletki masz na myśli?
walmer

Postautor: walki » 14 maja 2020, 07:28

Prawdopodobnie będą to tabletki penilarge, które dostępne są bez recepty. Nie są tanie, bo kosztują około 150-160 zł.
Zostały dokładnie przebadane przed wpuszczeniem do obiegu. Terapia nimi trwa 3 miesiące. Zażywa się jedną tabletkę dziennie. Działają tak, że ""motywują"" komórki w ciałach jamistych do szybszego wzrostu. Dzięki temu efekt jest trwały - zyskać można od około 4 do 5 cm.
walki

Postautor: walmer » 15 maja 2020, 08:11

Poczytałem jeszcze o tym środku i zaraz po twoim wpisie zamówiłem. Biorę od około 15 dni i w sumie już wdać jakąś tam poprawę. Wprawdzie jest niewielka, ale pełna kuracja ma trwać do 3 miesięcy. Zauważyłem że łatwiej i szybciej osiągnąć erekcję. Efektów ubocznych jak na razie nie dostrzegam. To tylko taka dygresja. Jak będę pamiętał, to dam znak-a za jakiś czas jak to wygląda w praktyce.
walmer

Postautor: Gość » 15 maja 2020, 09:34

walmer pisze:i zaraz po twoim wpisie zamówiłem. Biorę od około 15 dni.

Wpis 12 maja dzis 15, czyli minelo rowno 15 dni
Gość

Postautor: niegrzeczna Aga » 9 sierpnia 2020, 13:15

Ja uwielbiam nie za duże, 10 cm i mniej. Lubię, jak cały mi się mieści do buzi, a i w pupę daję tylko, gdy pan ma mniej niż 14cm, bo wtedy czuję przyjemność zamiast bólu. Twoje 11 cm jest idealne, misiu <3
niegrzeczna Aga

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2020, 17:33

Słonko Ty potrafisz człowieka podnieść na duchu.dzięki proszę odezwij się
facet0102@gmail.com
Gość

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2020, 17:44

Tylko mnie nie ma kto podnieść na duchu...
Gość

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2020, 20:52

Meila znasz chcesz napisz...
Gość

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2020, 21:33

Nie, nie, nieee
Gość

Postautor: Gruby twardy » 29 listopada 2020, 14:16

Wsadz do ula
Gruby twardy

Postautor: Krzysiek88 » 16 grudnia 2020, 13:58

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,często dodają nowe

http://topportale.pl/XvzcRO

każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Postautor: J 23D » 22 stycznia 2021, 18:11

Sprawny i stojący
J 23D

Wróć do Intymnie