Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16925) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Wazektomia

Wazektomia

Postautor: Kkkkk12 » 18 maja 2020, 18:18

Witam wszystkich. Pytanie do Panów jak i żon Panów, mianowicie czy wazektomia zmniejsza popęd seksualny? Czy coś zmienia się po zabiegu w sprawach intymnych w związku? Interesują mnie prawdziwe opinie a nie reklama placówki która wykonuję dany zabieg.
Kkkkk12

Re: Wazektomia

Postautor: gość » 24 maja 2020, 14:48

Mogą występować powikłania. Nie tylko nasieniowody mogą się zrosnąć i zajść w ciążę, ale może w ogóle nie stawać lub być problem z erekcją. Mi zaszkodzili w drugą stronę. Bardzo wolno dochodziłem, że mógłbym zaspokoić kilka kobiet na raz. Przy tym zaraz po wytrysku dostawałem wzwód na nowo i mogłem praktycznie nieustannie. Pomimo erekcji. To bardzo męczące. Cofnąłem to i na całe szczęście wszystko wróciło do normy. Wazektomia nie jest dobra, bo w spermie nie ma plemników. Dla wielu kobiet jest to nie męskie, pół kastrat. Lepszym już rozwiązaniem jest antykoncepcja w postaci zastrzyków antykoncepcyjnych ze strony partnerki seksualnej. Z tego co wiem szkodzą najmniej z każdej metody.
gość

Postautor: Albina » 15 czerwca 2020, 19:47

A nie lepiej po prostu stosować antykoncepcję hormonalną? Przecież e-receptę może wypisać lekarz zdalnie (serwis lekarzonline.eu). Po co robić sobie krzywdę?
Albina

Postautor: Ppppp14 » 25 czerwca 2020, 17:30

Witaj kkkk12. Jestem rok po zabiegu i nie odczuwam żadnych z tych objawów o których piszesz. Zabieg robiłem w Warszawie u dr. Eugeniusza Siwika. Szybko i bez żadnych problemów. Poszukaj w sieci materiałów i poczytaj sobie najpierw. Też miałem pewne obawy ale zupełnie pezpodstawnie.
Ppppp14

Postautor: Kkkkk12 » 26 czerwca 2020, 10:29

Witam.
Zdecydowałem się na zabieg i nie odczuwam żadnych dolegliwości. Robiłem w Warszawie. Teraz czekam żeby zrobić sobie badanie nasienia,żeby być pewny.
Anty nie wchodziło w grę.
Pozdrawiam
Kkkkk12

Postautor: Tsk jeszcze raz tsk » 1 listopada 2020, 20:42

Kkkkk12 pisze:Witam wszystkich. Pytanie do Panów jak i żon Panów, mianowicie czy wazektomia zmniejsza popęd seksualny? Czy coś zmienia się po zabiegu w sprawach intymnych w związku? Interesują mnie prawdziwe opinie a nie reklama placówki która wykonuję dany zabieg.

Widzę tu paru idiotow się wypowiedziało na temat Wazektomii
Wiec panowie po 2 chcianym dziecku mając 33 lata postanowiłem poddać się zabiegowi
Są różne metody to trzeba z lekarzem przedyskutować ja zrobiłem w szpitalu lekarz zrobił tylko jedno nacięciem robię tez 2 ale jedno wystarczy by przewody zawiązać przeciąć teraz po około 10 dniach zanosisz spermę do badania i tupiesz każda bez obaw nie słyszałem by komuś się coś źródło jsk to zrobi partacz to mogą być komplikacje jak zrobi dobry doświadczony lekarz to masz 100 luksus życie
Tera. O libido kto miał temu nic się nie zmieni kto był słaby ten tez słabi w łóżku zostanie jest tylko popraw psychiczna bo wiesz ze możesz się kobieta bawić możesz się spuścić kiedy chcesz w niż sperma jest trochę rzadsza ale żadna się nie zorientuje jsk jej nie powiesz ja mam to już 20 tal i dupczenie każda która się podłoży bo żadna nie naciągnie mnie na dziecko lubie sex i dlatego to zrobiłem nie zauważyłem żadnych ubocznych skutków wręcz przeciwnie żona zawsze jest dysponowana kocanki tez były zadowolone nieraz pytały dlaczego chce bez gumki ja mowie jak zajdziesz to się Orlenie z tobą wiecie jsk się rupsly po czasie jak nie zachodziły mnie się znudziły wymieniałem na inna i znowu kocham ciebie zajdziesz to się żenię z tobą *** zaraz inaczej nogi rozkładała
Kto ma pytanie w tej sprawie każda wątpliwość wyjaśnię bo to jrss zabieg dla tych co lubią sex nie dla pantoflarza to jest męska decyzja by baba nie szantażowała swoją *** mnie nigdy szwagierka jak się dowiedziała to mnie bez majtek wita cipe daje kiedy zechce a taka święta udawała .
Tsk jeszcze raz tsk

Postautor: Zenekn » 1 listopada 2020, 20:47

Kkkkk12 pisze:Witam.
Zdecydowałem się na zabieg i nie odczuwam żadnych dolegliwości. Robiłem w Warszawie. Teraz czekam żeby zrobić sobie badanie nasienia,żeby być pewny.
Anty nie wchodziło w grę.
Pozdrawiam

Badanie nasienia możesz zrobić sam wystarczy mikroskop jak nic się nie rusza w spermie to jres 100% zabieg dobrze zrobiony trübe bylo popatrzec na Sperre przed zabiegiem to boys widzial roznice nadienie bez plemnikoe jest dla Laila do rozroznienia
Zenekn

Postautor: Martines » 1 listopada 2020, 20:53

Kkkkk12 pisze:Witam wszystkich. Pytanie do Panów jak i żon Panów, mianowicie czy wazektomia zmniejsza popęd seksualny? Czy coś zmienia się po zabiegu w sprawach intymnych w związku? Interesują mnie prawdziwe opinie a nie reklama placówki która wykonuję dany zabieg.

Polecat dobrego lekarza I nie obawisj sie niczego Mama to juz pond 15 lat I bzyksm bez stress cala przyjembosc dla ciecie dla Partnerkonservatorium wmarzonz Partner na zabawe Zäsuren gotowa Konietzka jest bo wie ze z toba nie beziehen Problemlöser nie obniza ten zabieg libido raczej Podgorica bo mash psyche eolna
Martines

Postautor: Krzysiek88 » 7 listopada 2020, 16:19

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,często dodają nowe

http://topportale.pl/XvzcRO

każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Wróć do Intymnie