Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16926) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Tabletki podnoszące libido

Tabletki podnoszące libido

Postautor: Ramma » 20 maja 2020, 07:53

Jakie znacie tabletki, które są w stanie podnieść libido? Dodam, że tabletki nie dla mnie ale dla mojej partnerki. Szukam dla niej jakiegoś suplementu bo od jakiegoś czasu zupełnie nie ma energii do seksu i mam wrazenie, że jest tak jakby seks przestał dla niej istnieć a kiedyś było zupełnie inaczej, seks był świetny oraz odczuwaliśmy oboje niesamowitą satysfakcje z uprawiania jego. Aktualnie ona robi to na odczep i sprawia to, że mi się już nawet nie chce.
Ramma

Re: Tabletki podnoszące libido

Postautor: ___________________ » 20 maja 2020, 12:18

Dla kobiet sprawdza się podobno picie roztworu z korzenia Maca

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 15:56

A ile lat jesteście po ślubie ?
Gość

Postautor: armito » 28 maja 2020, 07:37

Nie jestem wielką znawczynią takich tematów ale polecałabym na początku sprawdzić czy kobieta zrobiła sobie badania hormonalne... Ogólnie sprawa seksu u kobiet jest bardzo skomplikowana bo ich organizm to jedna wielka mieszanka hormonów, które zmieniają się w trakcie cyklu i jeśli hormony są niewyregulowane to kobieta moze mieć problem z ochotą na seks.Zarówno nadmiar jak i niedobór określonych hormonów ( jak estragony czy progesterony) mogą powodować obniżenie libido. Warto byłoby to sprawdzić. Co do tabletek to działają, jednak jedynie przy dłuższej terapii, pierwsze efekty można zaobserwować po tygodniu, jednak ostateczne są po miesiącu. Ja brałam libido therapy i u mnie pomogły
armito

Postautor: Ramma » 1 czerwca 2020, 08:57

Z tego co wiem to badała hormony przy ostatniej wizycie u ginekologa. I wszystko było w porządku (przynajmniej tak mi mówiła). Czy tabletki będę w stanie kupić bez recepty?
Ramma

Postautor: armito » 2 czerwca 2020, 08:59

Tak, są bez recepty, z uwagi na to, że libido therapy to głównie ziołowy skład. Przyznam, że przez ten ziołowy skład nie dawałam wczesniej wiary w ich działanie, jendak potem przekonałam się, ze to działa. Z każdą kolejną tabletką było lepiej.Ale tak jak pisałam. Jesli ona będzie brała w kratkę albo przez króki czas to raczej na nią nie podziała.
armito

Postautor: Romisia » 27 sierpnia 2020, 12:19

Istnieją skuteczne leki, ale są one na receptę. Receptę może ci lekarz wypisać w ciągu godziny np. w serwisie lekarzonline.eu Masz pewność, że postępujesz legalnie i kupujesz skuteczny lek w aptece, a nie jakieś podejrzane tabsy z czarnego rynku.
Romisia

Postautor: Gość » 30 sierpnia 2020, 05:10

Ja mam znowu za wysokie libido, jestem mężczyzną, mam 32 lata, a non stop myślę i uprawiałbym seks. To jest dopiero dramat. Najgorsze jest to że jestem sam, nie mam partnerki, w tej sytuacji muszę chodzić do prostytutki, tak się już tego nauczyłem, że dosyć często chodzę i w zasadzie chyba stały związek mnie przestał interesować, idę i mam to czego chcę. Są jakieś środki na obniżenie libido?
Gość

Wróć do Intymnie