WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Problem z erekcją

22 maja 2020, 08:31

Mam problem z erekcją. Muszę sobie podczas seksu pomagać reka. A i tak po minucie opada. Aktualnie stosuję sildenafil ale nie chcialbym sie dalej nim truć. Szczególnie, ze zauważyłem,że im dłużej go biorę tym działanie jest słabsze.
Czy jest jakis zamiennik ale bez recepty który ma działanie?

Re: Problem z erekcją

26 maja 2020, 08:43

Cum on. Tylko trochę inny tryb działania. W przypadku sildenafilu bierzesz jedną tabletkę przed seksem Tutaj bierzesz regularnie tabletkę codziennie ale po dwóch tygodniach powinieneś czuć znaczną różnicę w stanie Twojej erekcji. No i nie jest to żadna chemia tak jak sildenafil ale naturalny środek tak wiec nie powinien Ci szkodzić. Kupisz bez recepty.

Re: Problem z erekcją

27 maja 2020, 09:14

Trochę głupio się przyznać, ale też zdarza mi się zażywać tego typu środki. Najczęściej na bazie l-arginina. Akurat Cum on ma ją w składzie. Dobry jest też man tabs.

Re: Problem z erekcją

28 maja 2020, 08:25

U nas był podobny problem co u Ciebie. TŻ miał kłopoty z erekcją i nie był w stanie jej utrzymać.Jak uprawialiśmy seks to musiał sobie pomagać ręką bo penis ciągle opadał a i to nie zawsze mu pomagało. Bardzo mnie to denerwowało, nie jestem w stanie wskazać tutaj ile razy przez niego płakałam ( ****** zwalałam to na siebie,ze pewnie mu się nie podobam) ale generalnie postanowiłam go wspierać. Polecam ten sam środek, który tutaj poleca osoba powyżej cum on. Z tym, że TŻ polecił go urolog. Okazało się,że środek bardzo pomógł mężowi.Z czasem problemy z erekcją minęły. Aktualnie praktycznie już niema Od miesiąca nie bierze tych tabletek, zaburzenia erekcji nie wracają. Mamy nadzieję,że tak zostanie dalej.

Re: Problem z erekcją

28 maja 2020, 20:54

Poproś lekarza o wypisanie recepty na magiczne pigułki i po kłopocie https://lekarzonline.eu

Re: Problem z erekcją

1 czerwca 2020, 09:47

Efektów ubocznych nie ma po tym żadnych? Chodzi o to,że nie chcę już dalej truć się tą całą chmią. Sami rozumiecie.

Re: Problem z erekcją

2 czerwca 2020, 09:48

Czujesz jakieś efekty uboczne sildenafilu? Bo faktycznie można się od tego lekko uzależnić i z czasem może tak nie dzialać jak na początku.Druga opcja jest taka,że zaburzenia erekcji się u Ciebie powiekszają. No nic. Polecam porównać sobie jego działanie z cum on. Sam ocenisz czy Ci pasuje. No i jeszcze jeśli nie robiłeś to zróbo sobie testosteron, ewentualnie hormony tarczycy bo bywa,że problemy z erekcją są powodowane włąśnie przez problemy z hormonami. Jeśli chodzi o efekty uboczne cum on to nie zauważyłem żadnych.

Re: Problem z erekcją

8 lipca 2020, 08:35

A jak to kształtuje się pod względem cenowym i składu?

Re: Problem z erekcją

8 lipca 2020, 10:25

Cum on? Zobacz sobie na stronie producenta, skład jest tam opisany. Ma głównie duze dawki L argininy.

Re: Problem z erekcją

9 lipca 2020, 09:20

"Polecam, naturalny, bezpieczny preparat, który faktycznie pomaga żeby być w stu procentowej formie podczas baraszkowania. Jest moc, jest siła, i też cały czas seksu się wydłuzył co dla mojej kobiety jest mega ważne.
"

Re: Problem z erekcją

14 lipca 2020, 13:49

Ogółem nie polecam nastawiać sie na to, ze tego typu środki zadziałają w każdej sytuacji. Zadziałają jedynie jak jesteście podnieceni i macie na to ochotę. Sam już sie kiedys tak przejechałem na temacie ;) Nie ma sie co tak bać syldenafilu, bo w zasadzie jest to jedna z niewielu naukowo zbadanych substancji, która rzeczywiscie może dobrze wpłynąć na stan erekcji. Na początku tylko polecam nie startować z dawka 50 mg, ale wprowadzic dawkę 25 mg, takie dawki ma w sobie w jednej tabletce Inventum. Albo nawet taką dawkę podziel sobie na pół. U mnie inventum nie daje żadnych skutków ubocznych a erekcja jest mocniejsza, nie miałem po tych tabletkach sytuacji, w której penis podczas stosunku opadł.

Re: Problem z erekcją

31 lipca 2020, 04:24

Jeżeli chodzi o suplement powiększający penisa to tylko ten:
http://ostryseks.online/przekierowanie-suplementy

Stosuje od dawna i rzeczywiście pierwszy działający
Odpowiedz