Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17297) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

brak czułości w związku

brak czułości w związku

Postautor: zawiedziony30 » 4 września 2020, 10:13

Przychodzisz do domu i szara rzeczywistość dnia codziennego Cię przygnębia? Twoja niby bliska osoba Cię nie rozumie. To, co kiedyś było między wami wypaliło się. Nie potraficie ze sobą rozmawiać a wasze intymne relacje są obowiązkiem, nie czujesz tej rozkoszy i podniecenia jak kiedyś ? Brak uczucia tych motylków w brzuchu, iskry w oku i gęsiej skórki na ciele. Pragniesz czułości i pieszczot? Chcesz czasami to zmienić, bo masz tego dość, chcesz ponownie dodać kolorytu ? To jesteś taką samą osobą jak ja. Szukam kobiety, która pragnie tego samego, co ja. Jestem dojrzałym, 30 letnim, szczupłym, ustatkowanym i żonatym facetem. Mieszkam w Koninie. Szukam bratniej duszy, kogoś, kto mnie rozumie. Jeśli chcesz odezwij się. Razem w dyskretny sposób możemy to zmienić. odpowiem na każdą wiadomość, mój mail jano22.1@wp.pl
zawiedziony30

Re: brak czułości w związku

Postautor: Gość » 4 września 2020, 12:54

Żonaty, a co jeśli się zakocham ? :)
Gość

Postautor: zawiedziony30 » 4 września 2020, 13:50

Hmmm, trudna sprawa wtedy, ale jesteśmy dorośli i na pewno znaleźlibyśmy jakieś rozwiązanie ;) zapraszam do kontaktu mailowego ;)
zawiedziony30

Postautor: Gość » 4 września 2020, 14:05

P A J A C
Gość

Postautor: zawiedziony30 » 4 września 2020, 14:25

Dlaczego tak wulgarnie?
zawiedziony30

Postautor: Gość » 4 września 2020, 14:50

[quote="zawiedziony30"]Przychodzisz do domu i szara rzeczywistość dnia codziennego Cię przygnębia? Twoja niby bliska osoba Cię nie rozumie. To, co kiedyś było między wami wypaliło się. Nie potraficie ze sobą rozmawiać a wasze intymne relacje są obowiązkiem, nie czujesz tej rozkoszy i podniecenia jak kiedyś ? Brak uczucia tych motylków w brzuchu, iskry w oku i gęsiej skórki na ciele. Pragniesz czułości i pieszczot? Chcesz czasami to zmienić, bo masz tego dość, chcesz ponownie dodać kolorytu ? To jesteś taką samą osobą jak ja. Szukam kobiety, która pragnie tego samego, co ja. Jestem dojrzałym, 30 letnim, szczupłym, ustatkowanym i żonatym facetem. Mieszkam w Koninie. Szukam bratniej duszy, kogoś, kto mnie rozumie. Jeśli chcesz odezwij się. Razem w dyskretny sposób możemy to zmienić. odpowiem na każdą wiadomość, mój mail jano22.1@wp.pl[/quote]

Zmień orientację seksualną na LGBT.
Na pewno wyruchasz kogoś albo ktoś odświerzy twój anal.
Gość

Postautor: Gość » 4 września 2020, 15:29

zawiedziony30 pisze:Hmmm, trudna sprawa wtedy, ale jesteśmy dorośli i na pewno znaleźlibyśmy jakieś rozwiązanie ;) zapraszam do kontaktu mailowego ;)

Kusząca propozycja, ale wiesz, tęsknię za takim jednym...
Gość

Postautor: Gość » 4 września 2020, 15:34

Kocham za bardzo...
Gość

Postautor: Gość » 4 września 2020, 16:03

Wyjdź na przyszłość z tego samochodu, będzie mi łatwiej ;)
Gość

Postautor: zawiedziony30 » 4 września 2020, 16:29

Gość pisze:Kocham za bardzo...

Wiem jak to jest, ale niestety druga osoba myśli tylko o sobie i swoich potrzebach a ja mam już dosyć
zawiedziony30

Postautor: Gość » 4 września 2020, 16:31

Nie ma minuty żebym o nim nie myślała, a on ma mnie w d...
Gość

Postautor: zawiedziony30 » 4 września 2020, 16:31

Piszesz jak byśmy się znali, hmmm czy my się poznaliśmy już?
zawiedziony30

Postautor: Gość » 4 września 2020, 16:33

Może ;)
Gość

Postautor: Gość » 4 września 2020, 16:35

A dostałeś w tym roku widokówkę z wakacji ?
Gość

Postautor: Gość » 4 września 2020, 16:36

Gość pisze:Nie ma minuty żebym o nim nie myślała, a on ma mnie w d...

Musisz spróbować o nim zapomnieć, uwierz mi, że jeśli ktoś jest na siłę z 2 osobą to nie ma szans na szczęście
Gość

Następna

Wróć do Intymnie