Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17295) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Opinie na temat perfum z feromonami

Opinie na temat perfum z feromonami

Postautor: lente » 21 września 2020, 10:29

Jakie macie opinie i doświadczenia na temat perfum z feromonami? Czy ktoś z was korzystał?
Z chęcią poznam waszą opinie na ich temat :)
lente

Re: Opinie na temat perfum z feromonami

Postautor: wals » 22 września 2020, 08:00

Ja mam obecnie Love & Desire. Pierwszy raz zetknęłam się z nimi poprzez moją koleżankę. Bardzo spodobał mi się zapach jaki nosiła do pracy. Perfumy delikatne, kwiatowe, bardzo kobiece. Jednocześnie mocne. Na początku nie chciał mi zdradzić czego używa ale w końcu to od niej wyciągnęłam. Zamówiłam sobie ( niestety są do zamówienia przez internet, nie widziałam w normalnych drogeriach :( ) i jestem mega zadowolona.
wals

Postautor: Lente » 22 września 2020, 08:23

No dobra ale czy taki zapach coś konkretnie zawiera? Jakies składniki, które odpowiadają za przyciąganie drugiej osoby? Skąd mam wiedzieć,że rzeczywiście będą działały?
I czy używasz je codziennie?
Lente

Postautor: Wals » 22 września 2020, 08:40

Zapach powiedziałabym, że jest bardzo ładny, przyjemny dla nosa :) zarówno dla kobiecego jak i tego męskiego. Miałam okazje przekonywać się o tym już wielokrotnie.
Jeżeli pracujesz w branży handlowej, bankowej, ubezpieczeniowej itd to warto, bo przynosi to efekt :)
Wals

Wróć do Intymnie