Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16916) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Problemy z erekcją

Problemy z erekcją

Postautor: Danter » 29 września 2020, 06:31

Od jakiegoś czasu miewam problemy z erekcją. W sensie, nie jest tak, że jej w ogóle nie mam. Mam, ale jest ona krótka i bardzo słaba. Zastanawiam się czy są jakieś sposoby, aby odwrócić ten proces.
Danter

Re: Problemy z erekcją

Postautor: apson » 29 września 2020, 08:56

Problemy z erekcją związane są z wiekiem człowieka. Zadałem sobie trud i przeczytałem dokładnie ulotki kilku środków, które miał przepisane przez lekarza kardiologa mój kolega. Prawie we wszystkich była uwaga, że przed zażyciem tabletki, najpierw musi być w jakimś stopniu wywołane podniecenie, chociażby niepełna erekcja (to jest niezbędny warunek). Gdy występuje brak podniecenia, środek nie spełni pokładanych w nim nadziei i erekcja nie wystąpi. Działanie tych suplementów polega bowiem na rozszerzeniu naczyń krwionośnych ciałek jamistych i zwiększonego dopływu krwi.Tutaj należałoby odwołać się do naszej partnerki, która swoimi kobiecymi sposobami potrafi wywołać w partnerach podniecenie.
W aptekach jest sporo medykamentów na wywołanie erekcji. Trzeba dobrać sobie taki, który najlepiej nam działa, gdyż różne organizmy, różnie reagują na skład suplementu - na początek polecane sa środki z L argininą takie jak Penis complete czy cum on z uwagi na to, że są one dość bezpieczne.
Gdy nie bardzo nam to wychodzi, najlepiej zgłosić się do gabinetu urologicznego.
apson

Postautor: lucille » 29 września 2020, 09:14

Moj mąż miał podobny problem. Jest to bardzo często dotykające mężćzyzn schorzenie. Nie ma się moim zdaniem czego wstydzić oraz wybrać do urologa. Wiem jednak,ze wielu mężczyzn ( jak i mój mąż) ma urazę do takich wizyt i raczej by sie na to nie zdecydowało.
Prooponowałabym wypróbować sobie na początek środki zawierające L argininę. W wielu przypadkach są bardzo skuteczne.
lucille

Postautor: Danter » 1 października 2020, 10:27

Piękne dzięki za informacje. A możesz napisać jeszcze, gdzie można to kupić?
Danter

Postautor: lucille » 2 października 2020, 09:21

W wielu miejscach w sieci. Mąż aktualnie przyjmuje Penis complete oraz zamawiał w sklepie intymność pl.
lucille

Postautor: gość » 2 października 2020, 13:06

lucille pisze:W wielu miejscach w sieci. Mąż aktualnie przyjmuje Penis complete oraz zamawiał w sklepie intymność pl.

ZNOWU SZTUCZNIE TEMAT ZAŁOŻONY!TO NIE DZIAŁ REKLAMY! CO KIEPSKO IDZIE!!
gość

Wróć do Intymnie