Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16928) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk

Postautor: ikarm » 13 listopada 2020, 07:57

Mam od zawsze problem z przedwczesnym wytryskiem. Wydawało mi się ,ze to minie z czasem ale jest tak jak jest. Mam teraz nowa dziewczyne i ona na to narzeka. Sam też chciałbym dłuzej. Co robić?
ikarm

Re: Przedwczesny wytrysk

Postautor: Gość » 13 listopada 2020, 08:22

Umówić się na spotkanie ;);
Gość

Postautor: doniceti » 13 listopada 2020, 14:15

Prezerwatywy nie pomagają? Masturbacja pod prysznicem? Oc wipes? Możesz sobie kupić również jakiś spray. Niekórzy po prostu tak mają.
doniceti

Postautor: ikarm » 16 listopada 2020, 07:15

Dziewczyna bierze tabletki anty tak wiec wolelibyśmy robić to bez zabezpieczenia. Poza tym próbowałem wielu prezerwatyw. Unimila, durexa intense z tym płynem opóźniającym wytrysk i trochę niby pomagały ale tak mi znieczulały penisa, że opadał i nie było przyjemnie. próbowałem masturbacji ale jak znowu stanie to jest tak samo. jak wypije alkoholu co czytałem ze działa to mi nie staje. Jakoś tak na mnie ten alkohol działa. Dziewczyna sugerowała żebym wybrał się do lekarza ale nie chce. Oc wipes to co to?
ikarm

Postautor: ppppppppppppp » 16 listopada 2020, 09:37

No dziewczyna ma racje - lekarz...skoro jest to spory problem to chyba lepiej mu zaradzić niz biedna ma cierpieć...
ppppppppppppp

Postautor: doniceti » 16 listopada 2020, 10:45

Chusteczki z płynem na przedwczesny wytrysk. Moim zdaniem fajniejsza opcja zamiast gumy bo smarujesz sobie tym penisa i masz potem większa kontrole Spróbuj bo niedrogie i w sumie dziwię się,że nie ma tego w sklepach tylko przez neta trzeba zamawiać. Co do durex intense to jest tam trochę za dużo tej substancji znieczulajacej penisa tak wiec czasami warto jest przed nałożeniem sobie tego trochę wydłubać. jest lepiej.
doniceti

Postautor: ikarm » 16 listopada 2020, 13:25

Wiesz co, tutaj chodzi również o nacisk tych prezerwatyw a niekoniecznie o tę substancję. Po prostu nacisk jest dla mnie zbyt mocny.
ikarm

Postautor: gość » 3 grudnia 2020, 12:35

Kup sobie Bravera Control ( może nie tak się pisze) spryskujesz sobie grzyba i czekasz 10 minut, Efekt jest taki że masz mniejszą wrażliwość na dotyk i wtedy oczywiście możesz dłużej.
gość

Wróć do Intymnie