Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17297) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (4)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Czy dla kobiet liczy się wielkość penisa

Czy dla kobiet liczy się wielkość penisa

Postautor: darnan » 17 listopada 2020, 07:27

Czy dla kobiet wielkość ma aż tak duże znaczenie? Pytam, bo jedni twierdzą, że tak inni nie. W kulturze istnieje kult dużych penisów. To trochę tak jak u kobiet z małymi piersiami. Czy są ewentualnie jakieś techniki dzięki którym można zyskać dodatkowych kilka centymetrów?
darnan

Re: Czy dla kobiet liczy się wielkość penisa

Postautor: Gość » 17 listopada 2020, 11:18

znajdz sobie taką dziewczynę, której nie będzie przeszkadzał rozmiar twojego członka, nic nie będziesz musiał zmniejszać ani powiększać ;-)

miłość, szczerość, prawda, zaufanie, lojalność
Gość

Postautor: vilma » 17 listopada 2020, 13:42

Nie znam się na takich technikach, ale nie rozumiem czemu dużo facetów chce mieć ogromnego penisa.

Jako kobieta mogę stwierdzić iż nigdy nie miałam udanego współżycia z partnerem o dużych gabarytach, po pierwsze ciężko go postawić a ja się przy tym źle czuję że coś robię nie tak, po drugie do końca nie włoży bo to bolesne, a jeśli nie boli w trakcie (w trakcie podniecenia czasem bólu się nie odczuwa) to boli po i to bardzo, średnia przyjemność.

Moim zdaniem najlepsze średnie i małe , plus zdolności manualne i językowe - wtedy jest ekstra. No ale jeśi chesz powiększyc to są ponoć środki na powiększenie jak Penilarge ale nie wiem czy dzialają. Pewnie trzeba samodzielnie przetestowć.
vilma

Postautor: DewilLL » 18 listopada 2020, 08:51

A ja zauwazyłem, że wielkość penisa jednak ma jakies znaczenie. Wystarczy sobie poczytać fora kobiece i zobaczyć co dziewczyny piszą o wielkościach. Większość z nich lubi jak mężczyźni mają większe penisy a nie małe.... Sam jestem po kruacji penilarge. Niby te 3 cm jakie udało mi się uzyskać to nie jest dużo ale dało mi to zdecydowanie wiekszą pewność siebie. Moja kobieta była na początku bardzo niechętna braniu przeze mnie tabletek. Mowiła,że nie ma sensu się tym truć jednak teraz przyznaje ,że o wiele lepiej mnie czuje , osiąga zdecydowanie lepszą satysfakcję podczas współżycia.
DewilLL

Postautor: darnan » 18 listopada 2020, 13:54

Z jednej strony tak. Z drugiej kompleksów nie da się tak szybko pozbyć. czy na każdego działa to tak samo i czy jeset na receptę?
darnan

Postautor: DewilLLL » 18 listopada 2020, 14:26

Oczywiście,że nie na każdego. Nikt na 100% Ci nie zagwarantuje,ze na pewno będzie to na Ciebie działało. Każda osoba jest przecież inna. Na jedna działa coś innego. Na drugą coś innego. Niemniej nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz.

Penilarge nie jest na recepte. Polecam zaoaptrzyć sie od razu w kilka opakowań bo dzięki temu cena będzie niższa. Cena pojedyczego opakowania nie jest taka tania:
DewilLLL

Wróć do Intymnie