Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Oddam ❤️

Oddam ❤️

Postautor: Gość » 8 października 2019, 22:07

Oddam ❤️ w dobre ręce, osobie która poskleja moje ❤️ rozproszone na milion kawałków, osobie która będzie mówiła głośno o uczuciach i będzie potrafiła te uczucia okazywać, NIE MILCZKOWI, pokocha mnie taką jaką jestem ;) odwdzięczę się dobrym sercem, deikatnym s... , wykwintnym jedzeniem, ciekawymi podróżami... Długimi rozmowami... Anioł
Gość

Re: Oddam ❤️

Postautor: Gość » 8 października 2019, 22:50

Najwidoczniej nie zasłużyłam na miłość :( moje poniżenie sięgnęło dna :( koniec ;)
Gość

Postautor: Gość » 8 października 2019, 23:13

[quote="Gość"]Najwidoczniej nie zasłużyłam na miłość :( moje poniżenie sięgnęło dna :( koniec ;)[/quote]
Witam dlaczego tak mówisz nieznajoma
mój numer 788645639
może popiszemy
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 9 października 2019, 21:00

Gość pisze:Oddam ❤️ w dobre ręce, osobie która poskleja moje ❤️ rozproszone na milion kawałków, osobie która będzie mówiła głośno o uczuciach i będzie potrafiła te uczucia okazywać, NIE MILCZKOWI, pokocha mnie taką jaką jestem ;) odwdzięczę się dobrym sercem, deikatnym s... , wykwintnym jedzeniem, ciekawymi podróżami... Długimi rozmowami... Anioł

Bądź najlepszą wersją samej siebie. To najlepsza recepta na szczęście ;)
Gość

Postautor: Gość » 11 października 2019, 17:52

Dziewczyno, nie przejmuj się! Urodziłaś się, żeby śmiać się, a nie płakać. Jesteś na tym świecie by rozkwitać, a nie usychać. Zwykłe problemy nie mogą przyćmić Twojego blasku. Jeszcze będzie pięknie, zobaczysz. Wystarczy trochę wiary w siebie. Niech promienny uśmiech będzie Twoją koroną. Uśmiechnij się szeroko i ruszaj do przodu.

Co z tego, że coś nie poszło po Twojej myśli? Trudno. Dałaś z siebie, ile mogłaś i nie ma co rozpaczać.

Wiesz co Ci powiem? Każdy z nas czasem coś ******. Aż strach pomyśleć, ile razy sam dałem ciała, a żyję i mam się dobrze. Ty też możesz. Przestań płakać nad rozlanym mlekiem. Stało się, a świat się nie zawalił. To tylko jeden kłopot, który z czasem nie będzie znaczył nic.

Pomyśl o wszystkich sytuacjach, w których myślałaś, że gorzej być już nie może. Przypomnij sobie wszystkie chwile, w których myślałaś, że nie dasz rady. Każdy problem, który spędzał Ci sen z powiek przeminął. Poradziłaś sobie z każdym kłopotem. Tym razem również nie będzie inaczej.

Ludzie wrażliwi, tacy jak ja i Ty zawsze się martwią. Przejmujemy się, bo inaczej nie potrafimy. Później pokonujemy każdy problem i okazuje się, że wcale nie było tak strasznie. Z czasem o tych „wielkich” kłopotach zapominamy i żyjemy dalej. Na końcu wychodzi, że traciliśmy niepotrzebnie nerwy, bo nie ma na świecie takich zmartwień, których nie da się pokonać.

Przestań się zamartwiać. Uśmiechnij się szeroko i nie zawracaj sobie głowy rzeczami, na które i tak nie masz wpływu. Szkoda czasu i szkoda życia. Nie jesteś stworzona do tego by cierpieć. Czas zacząć rozkwitać. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wiem, że sobie poradzisz. Ty też uwierz! ❤️
Gość

Postautor: Gość » 14 października 2019, 15:52

Podniesiesz się jak zawsze ;)
Gość

Wróć do Problemy uczuciowe