Dzisiaj jest czwartek 2 lipca 2020, imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17834) SPORT FORUM FIRMY (5501) PRACA (34) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Oddam ❤️

Oddam ❤️

Postautor: Gość » 8 października 2019, 22:07

Oddam ❤️ w dobre ręce, osobie która poskleja moje ❤️ rozproszone na milion kawałków, osobie która będzie mówiła głośno o uczuciach i będzie potrafiła te uczucia okazywać, NIE MILCZKOWI, pokocha mnie taką jaką jestem ;) odwdzięczę się dobrym sercem, deikatnym s... , wykwintnym jedzeniem, ciekawymi podróżami... Długimi rozmowami... Anioł
Gość

Re: Oddam ❤️

Postautor: Gość » 8 października 2019, 22:50

Najwidoczniej nie zasłużyłam na miłość :( moje poniżenie sięgnęło dna :( koniec ;)
Gość

Postautor: Gość » 8 października 2019, 23:13

[quote="Gość"]Najwidoczniej nie zasłużyłam na miłość :( moje poniżenie sięgnęło dna :( koniec ;)[/quote]
Witam dlaczego tak mówisz nieznajoma
mój numer 788645639
może popiszemy
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » 9 października 2019, 21:00

Gość pisze:Oddam ❤️ w dobre ręce, osobie która poskleja moje ❤️ rozproszone na milion kawałków, osobie która będzie mówiła głośno o uczuciach i będzie potrafiła te uczucia okazywać, NIE MILCZKOWI, pokocha mnie taką jaką jestem ;) odwdzięczę się dobrym sercem, deikatnym s... , wykwintnym jedzeniem, ciekawymi podróżami... Długimi rozmowami... Anioł

Bądź najlepszą wersją samej siebie. To najlepsza recepta na szczęście ;)
Gość

Postautor: Gość » 11 października 2019, 17:52

Dziewczyno, nie przejmuj się! Urodziłaś się, żeby śmiać się, a nie płakać. Jesteś na tym świecie by rozkwitać, a nie usychać. Zwykłe problemy nie mogą przyćmić Twojego blasku. Jeszcze będzie pięknie, zobaczysz. Wystarczy trochę wiary w siebie. Niech promienny uśmiech będzie Twoją koroną. Uśmiechnij się szeroko i ruszaj do przodu.

Co z tego, że coś nie poszło po Twojej myśli? Trudno. Dałaś z siebie, ile mogłaś i nie ma co rozpaczać.

Wiesz co Ci powiem? Każdy z nas czasem coś ******. Aż strach pomyśleć, ile razy sam dałem ciała, a żyję i mam się dobrze. Ty też możesz. Przestań płakać nad rozlanym mlekiem. Stało się, a świat się nie zawalił. To tylko jeden kłopot, który z czasem nie będzie znaczył nic.

Pomyśl o wszystkich sytuacjach, w których myślałaś, że gorzej być już nie może. Przypomnij sobie wszystkie chwile, w których myślałaś, że nie dasz rady. Każdy problem, który spędzał Ci sen z powiek przeminął. Poradziłaś sobie z każdym kłopotem. Tym razem również nie będzie inaczej.

Ludzie wrażliwi, tacy jak ja i Ty zawsze się martwią. Przejmujemy się, bo inaczej nie potrafimy. Później pokonujemy każdy problem i okazuje się, że wcale nie było tak strasznie. Z czasem o tych „wielkich” kłopotach zapominamy i żyjemy dalej. Na końcu wychodzi, że traciliśmy niepotrzebnie nerwy, bo nie ma na świecie takich zmartwień, których nie da się pokonać.

Przestań się zamartwiać. Uśmiechnij się szeroko i nie zawracaj sobie głowy rzeczami, na które i tak nie masz wpływu. Szkoda czasu i szkoda życia. Nie jesteś stworzona do tego by cierpieć. Czas zacząć rozkwitać. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wiem, że sobie poradzisz. Ty też uwierz! ❤️
Gość

Postautor: Gość » 14 października 2019, 15:52

Podniesiesz się jak zawsze ;)
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2019, 22:39

Łudzę się że mnie ktoś pokocha, że moje życie będzie znów kolorowe , tracę już nadzieję, ale jak to mówi moja znajoma gdzieś wszystko jest zapisane i przeznaczone, cierpię z przyklejonym uśmiechem na twarzy, cierpię na depresję.... Widocznie nie zasługuje na miłość, może za mało okazuje dobra innym... Sama już nie wiem....
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2019, 22:51

Spotykam na swojej drodze nie właściwych mężczyzn i mam już tego dość,...
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2019, 22:52

Co ja zrobiłam takiego, że Bóg, aż tak mnie każe ?
Gość

Postautor: Gość » 9 listopada 2019, 23:03

Idę spać, otule się ciepłym kocem, przytulę się do "jaśka" i pomyśle jak to jest być kochaną... Widocznie to nie jest mi pisane... Kuź.w.a jak to boli.
Gość

Postautor: AnnaHa » 10 listopada 2019, 00:53

Takie myślenie do niczego dobrego nie prowadzi. Jestem sama, nie zasługuję na miłość, szczęście...... Co z tego wynika? Człowiek sam się wspowadza w dołujący nastrój. A potem myśli, po co się starać, po co walczyć, skoro i tak na nic dobrego liczyć nie mogę..
Sama to kiedyś przechodziłam. Wiem co czujesz. Wiem, że to boli. Nie jest to łatwe, żeby zacząć myśleć inaczej. Ale jest to możliwe. Potrzeba dużo samozaparcia i wiary, że i do nas uśmiechnie się szczęście.
Nie ma recepty na "poprawę". Każdy musi sam ją znaleźć. Ale przede wszystkim musisz natychmiast przestać wmawiać sobie, że nie zasługujesz na szczęście! Jak masz poznać kogoś, skoro od razu, tak na dzień dobry, wysyłasz sygnał, że nie zasługujesz na miłość?
Każdy ma swoją wartość, każdy ma wady i zalety, każdy ma jakieś kompleksy. Nikt idealny nie jest, ale właśnie to jest najpiękniejsze, bo można starać się być lepszym, można starać się zbliżyć do tego "ideału". Tylko na początek trzeba zacząć myśleć pozytywnie, a przynajmniej realistycznie, tzn. zawsze jest szansa na to, że tuż za rogiem jest moja wielka miłość :)

Może te moje wypociny są troche zagmatwane, ale kiedyś myślałam jak ty, że nikogo już nie spotkam, że jestem taka a taka, a powinnam być inna, lepsza, że nic mnie dobrego nigdy nie spotka. I przyciągałam do siebie kolejne rozczarowania, na różnych płaszczyznach życia. W końcu powiedziałam sobie DOŚĆ. Powoli, krok za krokiem szłam do przodu... Ale to już inna historia :)
Dziś, może nie wszystko jest tak jak bym chciała, ale w porównaniu do tego co było kiedyś, to zmiana jest na lepsze. I wiem, że warto jest zawalczyć. O siebie. O szczęście.

Pozdrawiam :)
AnnaHa

Postautor: Gość » 10 listopada 2019, 21:57

Tak źle jeszcze nie było. sytuacja jest przerażająca. Odchodzą ode mnie Ci których pokochałam. Z zazdrością patrzę na zakochane pary... Nikt by mnie nie kocha, nie chce i jak tu żyć ;) jest mi bardzo ciężko ehhhh
Gość

Postautor: Gość » 10 listopada 2019, 23:13

Nic tu po mnie...samotna aż do bólu. Oddam ❤️
Gość

Postautor: Gość » 11 listopada 2019, 05:45

Może za bardzo skupiasz się na niewłaściwych osobach...spójrz inaczej.są jeszcze dobrzy ludzie,którzy zatrzymali się nad Twoim wołaniem i choćby próbują podnieść Cię na duchu,dobrze Ci życzą...
Gość

Postautor: ___________________ » 11 listopada 2019, 14:24

Gość pisze:Spotykam na swojej drodze nie właściwych mężczyzn i mam już tego dość,...

Sprecyzować trzeba że wybierasz takich i tylko takich przyciagasz przykro się ci przyznać....

Następna

Wróć do Problemy uczuciowe