Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17119) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 5oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Czy warto walczyć o faceta

Czy warto walczyć o faceta

Postautor: Koninianka 40 » 22 marca 2020, 17:19

Dzień dobry. Chciałabym się doradzić o coś. Jakiś czas temu poznałam faceta. Szybko się zakochałam w nim. Początkowo myślałam że z wzajemnością. Spotkaliśmy się kilka razy ja wyjechałam z kraju na 3miesiace i nasz kontakt się nieco urwał. Mamy w tej chwili kontakt ale jako znajomi. Czuję że go kocham ale myślę że on mnie traktuje jako zwykła koleżankę. Czy warto walczyć o taką miłość kiedy to tylko ja się staram?Ja z mojej strony nie potrafię przestać o nim myśleć, wszystko mi jego przypomina. Tak bardzo mi na nim zależy ale nie wiem czy warto czy lepiej odpuścić na dobre
Koninianka 40

Re: Czy warto walczyć o faceta

Postautor: tmk36 » 23 marca 2020, 16:07

Daj sobie spokój. Gdyby mu zależało z pewnością by się odezwał. Zaprosił na kawę, spacer. Boże jak ja bym chciał by i we mnie ktoś się tak zakochał. Mam nadzieję, że będziesz w końcu szczęśliwa.
tmk36

Postautor: Gość » 23 marca 2020, 19:01

Witam może ze mną chcesz popisać? Pozdrawiam
Gość

Postautor: tmk36 » 23 marca 2020, 19:54

Gość pisze:Witam może ze mną chcesz popisać? Pozdrawiam

W sensie masz na myśli mnie?
tmk36

Postautor: Gość » 23 marca 2020, 21:57

Inny nieznajomy złożył propozycję nieznajomej,więc sorry,ale nie...
Gość

Postautor: studentka_psycho » 31 marca 2020, 21:36

Moim zdaniem nie warto walczyć. Polecam znaleźć partnera, który będzie miał podobną potrzebę spędzania czasu jak Ty i podobne podejście do związków, bo inaczej może być ciężko. Ten zdaje się całkiem inaczej traktować relacje niż ty. O tym czemu ważne jest podobieństwo można poczytać tutaj: https://perso.in/blog/idealny-partner-podobny-czy-rozny/. Polecam tego bloga, fajne, psychologiczne artykuły :)
studentka_psycho

Wróć do Problemy uczuciowe