Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020, imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17901) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (30) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (3)

Beka z dziewczyn, samotnych mam

Beka z dziewczyn, samotnych mam

Postautor: Gość » 8 marca 2020, 21:47

Mam bekę z takich dziewczyn które dały komuś tam bo było fajnie a teraz zostały same z dzieckiem. Mam bekę z takich osób bo jak ostatnio jakiś czas temu poznałem dziewczynę, było wszystko ładnie, pięknie, pisaliśmy kontaktowaliśmy się przez jakiś czas, później się spotkaliśmy na żywo, ja mam taki problem że nie chodzę szybko ale jej to powiedziałem, co i dlaczego tak jest. Ona mi nie powiedziała że ma dzieci troje, wcale mi nie powiedziała o dzieciach że je ma. Na spotkaniu powiedziała mi że ma dzieci troje i każde z innym facetem :-)
Ona nie chciała się ze mną więcej spotykać bo wolniej chodzę ;-)
Ja nie chciałem się z nią spotykać przez to jaka była.
Patologie i było widać z daleka. Szkoda mi takich dziewczyn,
Gość

Re: Beka z dziewczyn, samotnych mam

Postautor: ojacie » 21 maja 2020, 19:12

Daj mi do niej bamiary na mojego e-maila. Ja chodzę szybko znajomy630@interia.pl
ojacie

Re: Beka z dziewczyn, samotnych mam

Postautor: Gość ona » 6 czerwca 2020, 18:45

Hahaha! Może i dobrze że na drugim spotkaniu była szczera
Gość ona

Wróć do Problemy uczuciowe