Dzisiaj jest poniedziałek 16 grudnia 2019, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20443) SPORT FORUM FIRMY (5435) PRACA (34) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 6oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Druga wygrana była blisko. MKS MOS przegrał w czwa ... (0)Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ...

Gdzie zalozyc gaz??

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Gdzie zalozyc gaz??

Postautor: Rover » 17 marca 2009, 18:26

Szukam BARDZO dobrego warszatatu w ktorym zamontuja mi sekwencje...bo jak wiadomo duzo zalezy od dobrego montazu... czy ktos moze mi polecic warszata w Koninie lub okolicach???
Rover

Postautor: Gość » 19 marca 2009, 16:55

W GNIEZNIE LUB GOLINA.JA MIALEM ZAKLADANA SEKWENCJE W GNIEZNIE DO MONDEO I ZADNYCH PROBLEMOW,W GOLINIE TEZ SA MADRZY LUDZIE,BO OSTATNIO MI CZUJNIK WYMIENIALI.WYBOR NALEZY DO CIEBIE
Gość

Postautor: ;) » 22 marca 2009, 09:18

Na posadzie, na Sienkiewicza polecam, dobrze i fachowo robią.
;)

Postautor: Gość » 24 marca 2009, 11:50

byle nie na spółdzielców
Gość

Postautor: Gość » 6 maja 2009, 09:34

na wojska polskiego u romana lewandowskiego najlepszy fachowiec na konin i okolice
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2009, 11:05

pierwsza instalacje włożyłem w broker serwis (jednopunkt) i nie byłem zadowolony :/ pozniej druga chciałem gdzieś indziej ale brałem na kredyt i w broker mieli najlepsze warunki i termin najszybszy... tam znowu założyłem, ale tym razem jest bez zarzutu. Nie wiem czym to idzie, moze wina przebiegu? w pierwszym aucie miałem ponad 150tys a w drugim 50tys. mam mieszane uczucia 50/50 co do broker serwisu
Gość

Postautor: Robi » 16 maja 2009, 14:14

Witam
ja polecam Perfect Service w Golinie
(RemCar)
Zakładałem tam do dwóch aut i było super instalacja BRC najlepsza na rynku

Polecam
Robi

Postautor: elektron » 16 maja 2009, 20:08

Ja polecam Auto-Center Roman Lewandowski w Koninie na ul.Wojska Polskiego-to warsztat z 10letnim doświadczeniem.
elektron

gaz w Koninie

Postautor: trew » 1 lipca 2009, 13:29

Najlepszy warsztat w koninie to BOX-Serwice na Poznańskiej obok stacji Stastoil. Mam czwarte auto u nich przerabiane i REWELACJA!!!!! Polecam
trew

AUTO CENTER

Postautor: Gość » 12 lipca 2009, 13:05

UL.WOJSKA POLSKIEGO U ROMANA LEWANDOWSKIEGO
BARDZO DOBRZE ZAKŁADAJĄ NICZYM SIĘ NIE MARTWISZ TYLKO JEŹDZISZ, TROCHĘ DROŻEJ ALE BEZ KŁOPOTÓW
Gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2009, 16:06

polecam w kazimierzu biskupim ,super zakłada
Gość

Postautor: gosc » 16 lipca 2009, 18:51

ja polecam chlopaka od lewandowskiego gosc ok i zaklada taniej prywatnie jak cos to odezwij sie 8516653
gosc

Postautor: Gość » 16 lipca 2009, 23:26

Gaz to załóż sobie w domu :)
Gość

Postautor: Gość » 1 października 2009, 18:29

Robi pisze:Witam
ja polecam Perfect Service w Golinie
(RemCar)
Zakładałem tam do dwóch aut i było super instalacja BRC najlepsza na rynku

Polecam

brc ma krótką żywotność w szczególności reduktor,
Gość

Postautor: KAROL 2 » 12 października 2011, 16:51

[quote="elektron"]Ja polecam Auto-Center Roman Lewandowski w Koninie na ul.Wojska Polskiego-to warsztat z 10letnim doświadczeniem.[/quote]

może 2 lata temu tak ale teraz ma samych praktykantów powodzenia
KAROL 2

Następna

Wróć do Motoryzacja