Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19907) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Święty Mikołaj zawitał też do Wilczyna. Pierwszy t ... (0)Sokół już po pierwszym wzmocnieniu, nowy klub znal ... (0)

Gdzie zalozyc gaz??

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Postautor: Gość » 26 stycznia 2012, 21:52

Anonymous pisze:Mam sposób żeby nie wpadały do środa ale nie napiszę bo zbyt dużo niby monterów bedzie to praktykowało

Jest tylko jeden sposób. Zdjąć kolektor i żadne magiczne sztuczki super speców od instalacji tu nie pomogą
Gość

Postautor: Gość » 27 stycznia 2012, 18:16

Anonymous pisze:Mam sposób żeby nie wpadały do środa ale nie napiszę bo zbyt dużo niby monterów bedzie to praktykowało

Trzeba sie lekko nie szanowac by monitorowac to forum dla Tem**ow i sie chwalic takimi rzeczami. Sorry ale dla mnie to smieszne.
Gość

Re:

Postautor: Kawasaki zx12 » 27 czerwca 2019, 17:51

Gość pisze:na wojska polskiego u romana lewandowskiego najlepszy fachowiec na konin i okolice

Uważam wręcz przeciwnie. Dwa razy oddał mi zepsuty samochód. Gaz chodził ale rozrząd rozwalony. Nie polecam
Kawasaki zx12

Re:

Postautor: Do dupy » 10 sierpnia 2019, 21:58

Dobre . To dlaczego ma tyle spraw w sondzie za auta ?
Gość pisze:na wojska polskiego u romana lewandowskiego najlepszy fachowiec na konin i okolice
Do dupy

Re: Gdzie zalozyc gaz??

Postautor: Gość » 13 sierpnia 2019, 05:58

A ciebie mam nadzieje ze z 6 klasy podstawówki nikt nie wypuścił. Chociaz moja 6letnia córka nawet wie ze pisze sie sąd a nie SOND
Gość

Poprzednia

Wróć do Motoryzacja