Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18083) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)

PIASKOWANIE FELG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

PIASKOWANIE FELG

Postautor: M123546 » 16 stycznia 2010, 21:12

Witam. Może się ktoś orientuje gdzie można wypiaskować felgi aluminiowe i jaki to jest koszt? podajcie namiary.
M123546

Postautor: Gość » 16 stycznia 2010, 23:40

oki dzięki
Gość

Postautor: Gość » 17 stycznia 2010, 13:58

niestety kubus znowu dal popis swojej glupoty i nie wiedzy

wpisz w google ZPUH SKORPION S.C.

pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2010, 10:09

rozumiem ze garażowe doswiadczenia przysłoniły ci widok ogółu jak nie wiesz kto to robi i jak to po co sie wypowiadac ?
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2010, 21:14

coeldrift jestes smieszny najpierw uzalaz sie ze cie wyzywaja w innym temacie a teraz sam to robisz hehe "dno" a jak ktos ma ochote ładowac w stara astre czy golfa to niech to robi chyba zapomniałes ze sam składas jeszcze starsze auto? polecam wpisac w zumi czy w google piaskowanie felg z wielkopolski i napewno sie cos znajdzie pzdr
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2010, 23:21

[quote="coeldrift"]Nikt w Koninie nie zrobi tego profesjonalnie, bo nie ma u nas firmy, która zajmuje się TYLKO tym. Jak ktoś piaskuje na co dzień mosty, naczepy od tirów albo stare wanny to ja dziękuję bardzo. Swoje felgi wysłałem do firmy z Poznania i jestem bardzo zadowolony - Tobie radzę zrobić to samo.

A ty ***** masz szczęście, że piszesz anonimowo. ***, ***, ***, i tylko ***. ****** chołota.

sam napisałes ze oddałes do piaskowania
[/b]
Gość

Postautor: Gość » 18 stycznia 2010, 23:21

nie bo wolales prysnac niebieskim sprayem ... narazie to masz bude na kółkach ruszysz to mozesz zaczac sie chwalic
Gość

Postautor: Gość » 19 stycznia 2010, 01:09

dobrego lakiernika hehe a ze akurat była promocja na niebieska farbe w castoramie to mowi sie trudno wyglada jak wyglada :)
Gość

Re: PIASKOWANIE FELG

Postautor: sasiuqlena » 18 grudnia 2016, 17:10

a możecie powiedzieć coś więcej o firmie takiej jak http://www.trsrental.com?
Podobno oferują naczepy mega pod wynajem, a jestem zainteresowany tym tematem.
Będę wdzięczny za informacje ;)
sasiuqlena
Nowy

Wróć do Motoryzacja