Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19157) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Geometria kół ,zbieżnośc gdzie najlepiej?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Geometria kół ,zbieżnośc gdzie najlepiej?

Postautor: Gość » 9 grudnia 2010, 17:58

Potrzebuje warsztatu który ustawia zbieżność kół w miare dobrego i taniego najlepiej konin golina lub słupca....
Gość

Re: Geometria kół ,zbieżnośc gdzie najlepiej?

Postautor: Gość » 10 grudnia 2010, 08:20

Anonymous pisze:Potrzebuje warsztatu który ustawia zbieżność kół w miare dobrego i taniego najlepiej konin golina lub słupca....

Jadczyńscy na Kleczewskiej (wyjeżdżając z Konina w stronę Kazimierza Biskupiego) po prawej stronie przed Międzylesiem
Gość

Postautor: Gość » 13 grudnia 2010, 23:08

rowniez polecam bylem w piatek i bylem milo zaskoczony, to byla moja pierwsza i wiem ze nie ostatnia wizyta w tym warzsztacie
Gość

tylko Jatczynscy

Postautor: arek » 2 stycznia 2011, 11:35

tak jak wczesniej uzytkownicy napisali tylko Jatczynscy,bylem kilka razy,zawsze wszystko bardzo dobrze zrobione ...rowniez polecam
arek

Postautor: titek___ » 25 stycznia 2015, 18:35

Witam, Panowie jaka cena z grubsza?
titek___

Postautor: Gość » 25 stycznia 2015, 20:13

W zeszłym roku jeszcze było 50-70 zł za oś w zależności od auta.
Gość

Postautor: Kasjopka » 29 stycznia 2015, 14:02

Jatczyńscy faktycznie są świetni, korzystam z ich usług przy różnych usterkach :) akurat nie robiłam u nich zbieżności kół - zdecydowałam się na nią w Poznaniu, gdy mieszkałam tam przez kilka tygodni, u Baranowskiego http://acb24.pl/. Skusiła mnie cena, bo mają teraz promocję - obie osie za 80 zł. Fajny warsztat, chyba tak jak Jatczyńscy to też firma rodzinna. Jak komuś będzie po drodze to warto tam zajrzeć.
Kasjopka
Nowy

Postautor: Gość » 31 stycznia 2015, 13:24

Cena przyzwoita.
Gość

Postautor: zadowolony » 4 marca 2015, 17:01

Witam,

byłem właśnie u Jatczyńskich, jak najbardziej polecam, usługa wykonana fachowo. Cena 50zł - przednia oś.
zadowolony

Postautor: Harys » 4 grudnia 2016, 19:29

Najlepiej i najszybciej zrobią Ci to w Auto Centrum Baranowski, bo mają Geometrię 3D Hunter robi chyba najdokładniejsze pomiary, dodatkowo trwa to dosłownie kilka minut. W takiej cenie jaką oferują na prawdę warto.
Harys

Postautor: polecajacy » 13 października 2017, 18:41

nie wiem czy najlepiej ale zrobili mi na poznańskiej w Auto-Maro.
Dostałem wydruk i mechanik wyjaśnił mi o co tam chodzi
a nagimnastykowali sie sporo bo cos tam nie szło odkrecić
polecajacy

Postautor: Zrh » 28 marca 2019, 00:20

Na starym Koninie robią dobrze auto plus szczególnie taki młody chłopak. Starszy Pan dużo się mądruje I prawi wykłady z ustawiania geometrii taki sobie co do ustawiania jak ktoś już chce to polecam Ale uzgadniać z tym młodym
Zrh

Postautor: ble ble » 17 kwietnia 2019, 22:20

Potwierdzam poprzednika Auto Plus młody robi w miarę dobrze. Starszy pan prowadzi wykład odnośnie ustawiania geometrii jak komuś się śpieszy to nie polecam tego pana i jeszcze jedno żeby jego mądrość przekładały się w praktyce to było by dobrze .
ble ble

Postautor: ble ble » 17 kwietnia 2019, 22:22

ble ble pisze:Potwierdzam poprzednika Auto Plus młody robi w miarę dobrze. Starszy pan prowadzi wykład odnośnie ustawiania geometrii jak komuś się śpieszy to nie polecam tego pana i jeszcze jedno żeby jego mądrość przekładały się w praktyce to było by dobrze .

poprawiam BYŁOBY*
ble ble

Postautor: Tuugju » 21 kwietnia 2019, 14:48

Jadczyńscy na Kleczewskiej Porazka .
Kiedys mi zawieszenie ustawili a w poznaniu na drugi dzien mi sie sanki od zawieszenia odkrecily.
Tuugju

Następna

Wróć do Motoryzacja