Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18032) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

PYTANIE...BLOKADA

Samochody, motocykle, tuning, itd.

PYTANIE...BLOKADA

Postautor: Gość » 1 czerwca 2011, 18:12

WITAM
MAM PYTANIE KUPIŁAM SYNOWI SKUTER( KTÓRY MA ŚCIĄGNIĘTĄ BLOKADĘ) ALE CHCIAŁABYM MU ZAŁOŻYĆ PONOWNIE KTÓRA MOGŁABY OGRANICZYĆ MU PRĘDKOŚĆ .
NIE WIECIE GDZIE MOŻNA TAKĄ BLOKADĘ ZAŁOŻYĆ?
Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM
Gość

Postautor: :) » 1 czerwca 2011, 18:26

Zmień rolki.. : kup cięższe np 8gram. wejdz na youtube.pl i wpisz : jak wymieinć rolki w skuterze. Wszystko bedzie ladnie pokazzane jak i co po kolei zrobić
:)

Postautor: Gość » 1 czerwca 2011, 18:36

:) pisze:Zmień rolki.. : kup cięższe np 8gram. wejdz na youtube.pl i wpisz : jak wymieinć rolki w skuterze. Wszystko bedzie ladnie pokazzane jak i co po kolei zrobić

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ JA SIĘ NIE ZNAM NA TYM ...ALE JAK ZMIENIE TE ROLKI TO ILE MNIEJ WIĘCEJ WYCIĄGNIE WTEDY?
Gość

Postautor: :) » 1 czerwca 2011, 18:53

Nie ma sprawy... Gdybys założył rolki np. 8gram (dostepne w kazdym sklepie z motocyklami / czesciami motocyklowymi koszt mniej wiecej 20-25zł.) to skuter powinien nie jechac więcej niz 55 km/h a jaki to skuter jest ? bo znam tez inne blokady tylko nie wiem jaki skuter.
:)

Postautor: Gość » 1 czerwca 2011, 19:11

:) pisze:Nie ma sprawy... Gdybys założył rolki np. 8gram (dostepne w kazdym sklepie z motocyklami / czesciami motocyklowymi koszt mniej wiecej 20-25zł.) to skuter powinien nie jechac więcej niz 55 km/h a jaki to skuter jest ? bo znam tez inne blokady tylko nie wiem jaki skuter.

Aprilia Area (aerox,sr,runner)2006R
Gość

Postautor: :p » 2 czerwca 2011, 16:28

Albo w gażniku wkręcić śrubkę tylko trzeba uważać żeby spręzynka nie wyleciała... albo zdjąć pokrywę i podkladkę zamontować pod rozrusznik
:p

Postautor: Gość » 2 czerwca 2011, 16:59

Albo sprzedać skuter i mieć problem z bańki.
Gość

Re: PYTANIE...BLOKADA

Postautor: annodomi » 1 sierpnia 2016, 15:32

Który z tego typu sprzętów - http://www.skutery-krakow.pl polecacie pod poruszanie się po mieście?
Zakładając budżet na poziomie do 5k? Ale również znaczenie ma dla mnie to, żeby to było niezawodne.
Nie mam ochoty na ciągłe naprawy. Pomysły?
annodomi

Wróć do Motoryzacja